Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

mirinka78
5. máj 2008

Caute BABY. Citam, ze ste sa posledne bavili o laparke. No aj mna to caka. Bola som min. tyzden u dok. vysadil mi NORPOL. a od 16DC mam brat uz len DUPHAST.
Ak neotehot. do 2 mesiacov tak uz len laparos.

saska1
5. máj 2008

baby, ako tak čítam, tuším pojdeme na tú laparku v rovnakom termíne... 😉
aspon sa budeme vzájomne povzbudzovať 😉

tanika.t
7. máj 2008

a po laparke pôjdete na materskú 😀

dnes mi oznámili výsledky prolaktínu-takže je to 5,3..super 🙂 taká som rada,len musím nájsť dr.,lebo momentálne operuje a potom do 17.5. má dovku-neviem,či brať ďalej norprolac..veď to by mi veľmi klesol..
to už zistím,hlavne,že klesol 🙂 ..teraz nič nebráni snažilkovaniu,aby malo úspech-je to len na čase,že kedy nám donesie //

tak snáď norproláčky ,že som vás povzbudila,tie,ktoré bojujete s vysokým prolaktínom-o chvíľku bude dole 🙂

mirinka78
7. máj 2008

Holky aj mne tento tyzden lekar oznamil ze prolaktin mam uz uplne v norme. Nieco tesne na2. Norplorac mi uplne vysadil a od 16dc idem uzivat iba DUPHASTOL. Teraz mam 12dc takze sa snazime o dusu 😀

saska1
7. máj 2008

ahojte,ja budem mať výsledky v pondelok, tak dúfam, že sa pridám...
mirinka...snažilkuj poriadne... 😉
tanika...a my budeme ešte chvíľku čakať, ako cyklus zakončíme..či // alebo dalšou mrchou.. 😝

mirinka78
7. máj 2008

No Saska mi snazilkujeme poctivo teraz kazdy den 😀 Len potom ked koncom mesiaca pride mrcha tak bude znova sklamana.A od nedele zacinam uzivat DUPHASTON a moj lek. mi povedal ze to teraz budem ho uzivat az ked ostanem tehotna tak az do 20 tt. Len ostat tehu. to je teraz ten najvasci probl, ak nie tak o 2-3 mesiace mi chce robit tu laparku.Tak teraz sa fakt musime velmi snazilkovat 😅

uci
7. máj 2008

baby tesim sa, ze vam ten prl ide dole 🙂
tanika: a tebe dnes ako vysoko poskocila teplotka 😲 to vobec nevyzera zle...alebo to lezie nejaka choroba na teba?

tanika.t
7. máj 2008

uci, no veď 😉 ale skôr niečo lezie na mňa 😒 však uvidíme zajtra

mimusa4
7. máj 2008

ahoj tanika, ako sa máš? ešte berieš norprolac? ja mám ešte asi 2 tabletky..

tanika.t
8. máj 2008

mimus,ahoj 🙂
prolaktín mi klesol-teraz je len 5,3 🙂 dr. mi nechala norprolac do ms 2x 1/2 denne,potom jej mám zavolať...ja mám ešte dosť tbl 😉 ,ale asi mi nechá nejakú udržiavaciu dávku,aby mi zas nestúpol prl
a ty čo mimus? ako máš? 😉

mimusa4
8. máj 2008

tak čakám kedy príde to schválenie z poisťovne a ide sa na ivf, a či sa zlepšil prl tak neviem, asi mi povie až keď bude brať krv

tanika.t
8. máj 2008

a akú poisťovňu máš?

mimusa4
8. máj 2008

dôvera, už mesiac čakám

tanika.t
8. máj 2008

všetko hradí poisťovňa,alebo budeš aj doplácať?

mimusa4
8. máj 2008

budem doplácať za inj.. čo už

tanika.t
8. máj 2008

tak presne,čo už.. 🙂 veď keď to pomôže,tak vykašľať sa na peniaze,že?
len aby ti to prišlo čo najskôr schválené

saska1
8. máj 2008

čaute baby...ja mám taký blbý pocit, že mi zase začína špinenie...na figu je to ,že som len 10DC.. ☹ a v tom prípade, neviem, či mi vôbec ten duphaston pomáha... 😉
tanika a ty ako??čo tá včerajšia teplotka??kukám, že dnes sa ti to znormalizovalo..

tanika.t
9. máj 2008

no teplotka zas šla dolu,tak tento mesiac nič asi ☹

lenrieta
autor
10. máj 2008

ja som na tom rovnako tani..zacala som novy cyklus, http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... a nechavam uz vsetko na nahodu...

saska1
10. máj 2008

čau leni..ty sa aspon môžeš pripravovať na snažilkovanie 😉
ja čakám, kedy mrcha dorazí.teplota sa síce drží hore, ale to u mna vždy.klesne až cez MS...slabunké špinenie už mám 2dni ☹

tanika.t
10. máj 2008

mne dnes klesla teplota na 36,5 a na obed došla aj mrcha ☹
takže zas odznova 😒

saska1
10. máj 2008

ahoj tanika 🙂
a ty nemávaš vôbec špinenie pred MS??

tanika.t
10. máj 2008

ahoj,trošku ale pobede sa rozbehla normálne-no u mňa je stále slabá

tanika.t
10. máj 2008

ale asi sa to umňa upravilo,keď teplota pekne klesla pred ms..

saska1
10. máj 2008

a predtým ti neklesala??lebo ja odvtedy čo meriam BT, tak ju mám v luteálenj fáze dvihnutú až do MS,ešte aj po MS ☹

tanika.t
11. máj 2008

nie ,predtým mi klesla až po ms...

lenrieta
autor
12. máj 2008

ahojte, no tak zaciname odznova, ale nevadi 🙂
minuly cyklus som tusim 2 dni pred ms zacala spinit..co je u mna velky uspech,aj ked som bola sklamana, ze zas to nevyslo, bola som rada, ze sa davam konecne do poriadku 🙂 tak dufam ze za par dni nezacne to hnusne spinenie az do ms... tfuj tfuj 🙂

saska1
12. máj 2008

ahoj leni 🙂 takže sa začína snažilkovanie??tak nech sa už jedna spermijka uchytí 😵
ja čakám MS ☹ vlastne lepšie povedané, nečakám ju 😉

mirinka78
13. máj 2008

Caute holky.Tak ja od nedele uzivam len 2x denne DUPHASTON koli spineniu, a zatial celkom zabera som uplne OK, az nato , ze som nenormalne po nom hlavne rano ked ho zoberiem v praci unavena.Ale ak by mal pomoct tak to potom neako vydrzim.Teraz len cakam na vysledky 😉 Ktovie, ci dostanem MS, alebo nie.Mam znamu, ktora uzivala DUPH. 1.mesiac a po nom uz viac MS nedostala a dneska ma 3 r. krasnu dcerku. Tak kusok ma psychicky podporila hlavne v tom, ze verim , ze aj mne to raz konecne musi vist.A celkovo sa citim neaka v jednmom kuse hladna . Tak KTOVIE 🙂

uci
13. máj 2008

mirinka: aj ja som ten duphaston uzivala len 1 mesiac - teda vlastne potom este dalsie 3 ale to uz na podporu tehu 😉 tak drzim palce, aj saske - bozinku, ja by som uz urcite testovala 😀