Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

saska1
24. jún 2008

sasulka 🙂 kde sa ty táraš??takto večer ako sem ty chodíš, tak poniektoré už búvame, alebo sa tulkáme..ako máš??

prettybaby
24. jún 2008

no ja cez den moc z prace sasulik nestiham 🙂 ale vecer, vzdy len kuk sem, ze ci niekto nepise🙂
teploooooooo sa mam 🙂 ty?

saska1
24. jún 2008

ajojky...no ja cez deň tiež veľmi nestíham, takže tak poobede,podvečer...
a máš pravdu...aj ja sa mám teplo...čím to bude 😀 😀 😀 tu v petržalke je to na gulku do hlavy...v izbe mám 30C...živá katastrofa 😝

tanika.t
24. jún 2008

saska, takže mrcha predsa došla ☹ ,no čo už 😒

saska1
24. jún 2008

tanika ☹ to nemyslíš vážne...s takým grafom??tak potom už neverím ničomu... 😠 😠

tanika.t
25. jún 2008

možmo sme sa netrafili do ovu 😒 snáď nabudúce 🙂

prettybaby
25. jún 2008

ahojte kocandy .-)
tani, vyjde to inokedy

tanika.t
25. jún 2008

jasne sašulík,vyjde nám to všetkým 🙂

a čo máte nové? 😉

saska1
25. jún 2008

ja som ovučakateľka...dnes 12DC.. 😝

saska1
25. jún 2008
prettybaby
25. jún 2008

no ja ani neviem, meriam ale neviem ake su tepltoky, drahy to zapisuje. ale zatial na sebe necitim ovulku ☹ svina jedna
a dnes som 14 DC

saska1
25. jún 2008

ja necítim na sebe ovulku skoro vôbec...tuším 1x,aj to som brala akurát hormony...mne pomáha akurát tá teplota a ovu mikroskop...a zatiaľ tiež nič... ☹ 😠

prettybaby
25. jún 2008

sasuuuuul caves
zachilku idem radkovi bryndzaky robit, dojde domov

saska1
25. jún 2008

ahojky...tak sme sa nebodaj po dlhom čase takto stretli??supeer...
fíha..ty riadne kuchárčiš????dobrá....

prettybaby
25. jún 2008

ale no, to su z krabice🙂 chichi
takto na vecer kuchtit, no to isto a este cez tyzden 🙂

saska1
25. jún 2008

no už som ťa chcela začať obdivovať.. 😀 a takto si si to pokazila..že z krabice..

prettybaby
25. jún 2008

no ja cez tyzden malokedy kuchtim, nestiham, chodime domov o pol deviatej cca
ale niekedy sa podari nieco z kuracieho urobit.-)

prettybaby
26. jún 2008

sasulka kde si 🙂

saska1
26. jún 2008

ahojky slniečko 🙂
kukám ordináciu v ružovej záhrade...a drahý je na compe, tak len na chvíľku...ako sa mi máš??

saska1
26. jún 2008

ty už tu nie siiiiii ☹

prettybaby
27. jún 2008

ahoj moja🙂no ja som uz bola asi offf, tioez som kukala a na konci skoro az plakala, ta fialova ☹ boze - inak aj ja som fialova 🙂 priezviskom 🙂

saska1
27. jún 2008

joooj...moja...ty si tiež taká citlivá ako ja???vždy si hovorím, je to iba film,ale hrozne všetko prežívam. 😒

prettybaby
1. júl 2008

ahoj sasulkaaaaaaaaa🙂 ano, rozrevem sa aj pri poste pre teba🙂 to moj dryh neznasa, takze to obcas kukam ked neni doma 🙂

saska1
1. júl 2008

sasul 😀 ináč poštu pre teba neznášam ani ja...odkedy som sa dozvedela že sú to len herci, tak som sa naštvala, a nemôžem to ani cítiť 😠
juuj..moja...hod už tvoj graf...som taká zvedavá...ja som akurát skúšala nahodiť teploty dopredu, a zistila som že ovulka bude asi dnes,alebo zajtra...a ja dnes odchádzam od drahého na týžden preč. ☹ ☹ ☹
takže z toho asi nič nebude..fnuk

prettybaby
1. júl 2008

cau moja🙂 oni su fakt herci? to naozaj? ale moj kolega tam bol ako kamarat pozyvanej a to neboli herci...
ja ti neviem.odkial to mas?
no a dnes nestihate? ja graf este nemam, asi az buduci tyzden, urcite ho potom hodim

saska1
1. júl 2008

stihli sme 😀 😀 😀
to bolo halo,asi 2-3roky dozadu...ani neviem, od koho som sa to dozvedela..ale to bolo tuším vtedy nejaké jednorázové..teraz to už funguje normálne...bez hercov..fakt príbehy..ale ja som si to v hlavičke zafixovala, a neviem sa toho zbaviť..

tanika.t
1. júl 2008

ahojte,sašky 🙂
v pošte bol aj jeden od nás,z LM a ten je trenér a nie herec 😀
a ako inak babenky? ja idem vo štvrtok k dokine,tak som zas zvedavá,že čo mi povie...minule nestíhala ani rozprávať,lebo utekala ku pôrodu

saska1
1. júl 2008

tanika ahojky..ja som stále ovučakateľka...dnes 18DC..tak uvidíme čo dalej...ale dnes som na týžden bez drahého, takže čo sme nestihli, to už nedobehneme...ale teším sa ,lebo už sa dúfam veci začnú hýbať, teraz ked dostanem mrchu, tak 2DC HP...ideme do caru...tak uvidíme...

prettybaby
2. júl 2008

ahoj sasulka🙂 ahoj tanika 🙂
sasul, vidis, tak to sme boli styria, ty s drahym a ja s drahym 🙂 celkom fajn utorok, nie? 🙂
tani, potom daj vediet, co ti povedala

saska1
2. júl 2008

sasulka, ale mne sa dnes teplota nedvihla...tak som sklamaná...kuk ☹ http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...