Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

prettybaby
13. jún 2008

tanika, teraz som 2 DC, cize este nemeriam a ked skonci zacnem ale nebudem sa nim depkovat, cize po zmerani tepltoy rano hodim teplomer manzelikovi a on si bude zapisovat teplotky. potom to na konic, alebo tak hodim do grafu. som sa tak rozhodla, lebo ma depkujem, ked kazde rano hadzem do grafu a vidim ako mi blbne. takto nebudem vediet aka je teplotka a budem kludna. nebudem smutit 🙂 skusim to tak jeden cyklus a uvidime. _.)

tanika.t
13. jún 2008

a predtým ti ovu nevyznačilo?

prettybaby
13. jún 2008

no tani,nie? ale grafy - nad tym aj moja dokina pkrutila nosom, ze nicomu sa neda na 100% verit a ja to aj tak beriem. nezufam, lbo ja ovulku citievam, teda dufam, zeto je ovulka 🙂hodim sem teraz minuly graf
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

tanika.t
13. jún 2008

to teda 😨 však tam ti malo ovu jasne vyznačiť 🙄 19. al.20.DC,nie? a ty si koľký deň cítila ovu? zhodovalo by sa to s tými dňami?

prettybaby
13. jún 2008

no pockaj moja, idem kuknut- ved to,,,ja ju tak citim a graf nist
idem kuknut, hned napisem

prettybaby
13. jún 2008

ano cely ten tyzden som tak citila a niekedy zaciatkom , az k strede tyzdna dost citila, cize v tom cas - no

tanika.t
13. jún 2008

tak to teda nechápem vôbec 😨 ..kašli na to,asi graf zabudol vyznačiť,tiež sa môže mýliť 😵

prettybaby
13. jún 2008

ja to len tak zapisuejm, aj ked depkuje ma , ale ja sa nedam 🙂
dobre mojko, idem teraz offf, lmusim makat🙂
papapapa

saska1
13. jún 2008

sasulka..zabudla som ti napísať...včera sa na teba pýtal drahý...že ako sa má mopslíčka 😀 už si zaškatuľkovaná..ty môj mopslík 🙂 znie to tuším romantickejšie ako sasulka 🙂

prettybaby
13. jún 2008

jeeej moja, ze dakujeeeeem 🙂mam sa fajn🙂 zlaty🙂

saska1
13. jún 2008

preto som s ním 😉
kúpila som si červené víno...dúfam, že popri tom čakaní na mrchu, sa zo mna nestane alkáčka 😀 😀 a hlavne dúfam, že mi to pomôže
počuuj mopslík...ty kde cvičíš..??v PK??

saska1
14. jún 2008

ahojte kočky 🙂 tak včera som si dala to víno, a dnes ajhľa...konečne mrcha dorazila...taaak sa teším.....

prettybaby
14. jún 2008

ahoj sasulka,no super.-) ja vinko neluubim.
mojko, cvicim v BA .-)v dubravke a v DNV

saska1
14. jún 2008

myslíš, že mne chutilo:??? 😀 ani nie...ale vraj to pomáha...a pomohlo..
škoda, že nie v petržalke.. ☹ ako často do týždna makáš??potrebujem nájsť nejakú motiváciu lebo aerobic som žrala...a chýba mi pohyb 😖

mariettka27
14. jún 2008

ahoj sasulka! 🙂 Ja cvičím asi mesiac pilatesa,je to celkom fajn,len si zvyknút.Zhodila som už 5 kg za 3 mesiace,tak som spokojná.Kamoška zas taebo,je to dynamickejšie,postupne sa chcem dostat aj k tomu.Ale ak si chodila na aerobik,tak skús taebo,vyštaví ta...hihihi.Ja sa snažím cvičit každé ráno,je to najlepší čas.
ahoj pretty! 😉
nové foto-dobré foto...hihihi
😀

saska1
14. jún 2008

marietka 🙂 ráno by som nezvládala cvičiť, to nejako nestíham....taebo je fakt zaberačka..robila som karate, tak som to skúsila..

prettybaby
14. jún 2008

marietka,aj ja som sašulka🙂
no v petrzke,zial nie.chodi na mna cvicit aj"krpcek" odtiato.tu sme sa spoznali a zacala, raz ze kde cvicim, ze dame stretko a potom pojde so mnou a odvtedy chodi 🙂
no predcvicujem pondelok,utorok,stvrtok. a v sobotu nedelu si idem u nas v PK zacvit, ale to ze ja zacvicit, cize nepredcvicujem🙂 ale nie kazdu sobotu nedelu.
a ty si kam chodila na aerobic?
rano? to len v sobotu . tu u nas chodievam.-) rano lepsie spaluje, ale potom som cely dat ako zbity havino .-)

mariettka27
15. jún 2008

čauko babky!Je u vás tiež tak škaredo ako u nás? ☹ Celý den zamračené,slnko ani nevyšlo. ☹
pretty,a už ako dlho takto predcvičuješ?

prettybaby
15. jún 2008

marietka, u nas bolo fajn.-)
a uz joooj, 4 roky, predtym som len chodila cvicit

saska1
16. jún 2008

ahojme 🙂
sasulka..no to je škoda...neverím, že by som sa dokkopala ísť do DNV alebo do Dúbravky...ale možno raz motyka vystrelí...
a krpček kde v petržke cvičí??

tanika.t
16. jún 2008

ok,baby,tak aj ja sa zapojím 😀 ..cvičila daktorá z vás Pilatesa? aké máte skúsenosti?

tanika.t
16. jún 2008

dnes som bola u dr.,takže dnes 20.DC a folík bol už prasknutý,videli sme na monitore 😉 ..tak len teraz čakať,že čo a ako 😉 teraz je to len o šťastí 😅

saska1
16. jún 2008

tanika 🙂 hod grafík,lebo ten čo si dala naposledy sa nedal otvoriť...a nepiichala ti ani pregnyl??si úplne bez liekov,že??ja som dnes 3DC 😀 tak sa teškám na snažikovanie..konečne bez hormonov

tanika.t
16. jún 2008

nie,ani clostil som nebrala
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...
čo povieš? 😉

saska1
16. jún 2008

tanika 😵 😵 😵 to je krásny graf...na to ,že bez liekov...no kráááása...aj ste snažilkovali cez ovulku?Toto zakončíš // 😉

tanika.t
16. jún 2008

grafík je fajn,aj sme snažilkovali v tom období-ale či bola vtedy ovulka,tak to je vo hviezdach 😕
joj,keby si tak mala pravdu 😵

saska1
16. jún 2008

aj si cítila ovulku??lebo s týmto ja mám problém..nebyť teploty a toho mikroskopu, tak netuším kedy ju mám 😒

prettybaby
16. jún 2008

moje kocky, ahojte
sasulka, krpcek ona na mna chodi cvicit, ona nepredcvicuje, tu som dotiahla ja na aerobic 🙂

saska1
16. jún 2008

ahaaaaa 😝 pripečená som ...zas a opäť... 😀 😀

prettybaby
16. jún 2008

mojaaaa, co si 🙂 v dobrom - zvykla som si 🙂 chichichi
sranudjeeeem