Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

mirinka78
3. jún 2008

Kocky ved ja na saty ajtak v pravom slova zmysle /KASLEM/ ked nebudu dobre tak vyberieme neake ine.
Ja teda pockam do pondelka a ak mi to spinenie neprestane a dlho sa neozvem , tak uz budete vediet kde som 😢

prettybaby
3. jún 2008

mirinka, budes v dobrych rukach . drz sa .-)

prettybaby
4. jún 2008

mirinka, ako dnes,

tanika.t
4. jún 2008

ahojte 🙂
ako sa darí?čo máte nové?
mirinka,ty ako? už si na marodke?

saska1
4. jún 2008

tanika 🙂 ahoj..dlho si tu nebola???ako máš??ja sa nemám čím veľmi chvváliť,u mna tento mesiac ani poriadna ovulka...graf ju síce vyznačil, ale ... ☹ takže ani nič nečakám ☹
o lenriete neviete nič??ani tá sa tu dlho neukázala..

tanika.t
4. jún 2008

jé,saska,ty máš foto 😉
lenriet sa niekam stratila 😢

ja to teraz beriem nejak tak- čo príde,to bude...nestresujem,trošku športujeme s manželíkom,užívam si slniečko a na tému-tehu moc nemyslím..moja dr.má do 15.6.dovolenku,tak som aj ja vypla 😀
takže saska,uvidím,čo osud donesie 😉 tento mesiac mám pauzu s clostilom,beriem len norprolac...tak uvidím,či folík narastie a praskne 😉 teplotka pekne klesla,dnes 7.DC 35,5

saska,možno aj u teba lieky narobili trošku zmätok,ale nebojkaj,bude dobre,hore hlavu 😉

saska1
4. jún 2008

tanika, tiež sa dostávam do toho štádia že na to kašlem...hlavne, ked vidím ,že tá teplota šramotí 😒 nevadí,však hádam raz príde ten správny čas...

tanika.t
4. jún 2008

isto príde 😉 psychika robí svoje 😒
tak sa treba odstresovať a užívať si slniečko 🙂

prettybaby
5. jún 2008

ahojte kocky, ale ked u nas dnes tak prsiiiiii 🙂

tanika.t
5. jún 2008

dobré ránko 🙂
prettybaby,joj,to príde poobede aj k nám ☹
ale teraz je u nás krásne slnečno 🙂

prettybaby
5. jún 2008

tanika🙂 ahojcek, tak si slniecko uzivaj- tu (v BA) sa v noci take blesky boli a prsalo ☹

tanika.t
5. jún 2008

nebála si sa? 😉

tanika.t
5. jún 2008

mirinka,je asi vtej nemocke,keď sa tu neukázala,že? ☹

prettybaby
5. jún 2008

no povedala, ze pokial do pondelka neprestane spinit, tak pojde. tak myslim, ze este nie - teda dufam

nie nebala 🙂 len som skrz to, ze mi je choro 🙂 sa stale budila

tanika.t
5. jún 2008

tak snáď len oddychuje,však jej treba šetriť sa,hlavne teraz 🙂

prettybaby
5. jún 2008

dufam aj ja .-)

saska1
5. jún 2008

ahojme 🙂
sasulka si predstav že aj u nás pršalo 😀 ale aspon sa nám lepšie dýcha 😝

mirinka78
5. jún 2008

Caute kocky.Ja som este pekne v praci za PC, ale zajtra uz idem k mojmu dok.Hlavne koli liekom lebo DUPHIK uz nemam len do soboty. Uvidim co mi povie, a podla toho sa uz zajtra zariadim. Teraz si to nechcem velmi zarieknut, ale kusocek je lepsie, tak pockam , co mi zajtra povie.Pokial ma necha na PN, tak ostanem, a pokial to neprejde ani doma to spinenie tak bud.tyzden si pojdem polezat do nemocky. A prave teraz sa mi tam velmi nechce, akurat dneska mi odisla aj svokrusa do nemocky a manzelik bude potom doma sam ☹ , tak by som chcela vydrzat aspon na PN pokial sa ona nevrati. Ale to iba v tom pripade, pokial to bude mozne, inak pekne krasne nastapem hne, ak sa to bude horsit. Mam kusok aj obyvu, ani nie s toho DUPHASTONU, viem ze vela zien ho uziva az do prvych mesiacov tehu, ale hlavne s DICIONE, tam som sa docitala, ze nieje vhodny v prvych 3 mes. tehu. Hned som sa pytala aj dok,ze ci to neuskodi , ale odpoved bola taka /ani biele, ani cierne/.Tak s toho mam strach bojim sa ci to skutocne malemu neuskodi, dalej beriem aj ascorutin a vitaminy calibrum babyplan. Nepocula ste niektora o tychto liekoch pocas tehu, ci skutocne neublizuju.

saska1
5. jún 2008

ahooooj mirinka 😉
duphaston berú baby v pohode prvé tri mesiace...a ten dicione...ten je načo??ten teda nepoznám 😕
som rada,že je to lepšie s tým špinenim

prettybaby
5. jún 2008

mirinka ahojcek nasa krasna🙂
nemal by skodit a ani Calibrum baby plan - to sa berie este v prvom trimestri 🙂
sasulka caaaau .-) aj u vas, - aj u nas - u maminy v dubravke, kde som spal

saska1
5. jún 2008

sasulka...a čože čítam, že zostávaš choručká...??Tak vieš čo ťa čaká??Pohyb na zdravom tele 😀 dúfam, že mangel je zdravý 😀

mirinka78
5. jún 2008

Kocky nicoho ineho sa nebojim len toho DICIONE, ten je na zabranenie krvacania a prave na tom som sa docitala , ze je nevhodne uzivat ho pocas prvych 3 mes. tehu

prettybaby
5. jún 2008

sasi , ten je a dufam, ze neochorie odo mna, tuto noc sme neboli spolu - on bol doma v PK a ja u maminy, tuto noc spime obaja u mojej maminy , tak neviem neviem .)

miri, spytaj sa na to isto lekarky

mirinka78
5. jún 2008

Ved ja by som sa rada opytala, ale neviem koho. aj na nete som vela poprecitovala, ale moc s toho neviem. Lekara som sa pytala, alebo ved som bysala odpoved bola o nicom. Este zajtra sa popytam ,poviem ze mam strach a opytam sa ci ma uz skusenosti s takouto liecbou a ci sa narodili zdravucke miminka

prettybaby
5. jún 2008

a nepoznas viacerych lekarov? ze by si sa viaceryh opytala

mirinka78
5. jún 2008

Ved to , aj poznam ale je mi to kusok blbe mam aj jednu susedu, byva nedaloko a je gyn. zak asi ak ju uvidim tak sa ju popytam, ze co , aky bude jej nazor

saska1
5. jún 2008

mirinka 🙂 neboj sa , a hlavne nestresuj...musíš byť kludná...aby sa fazulke v brušku páčilo...ja si myslím, že tvoj dr.vie, čo robí...ked ti predpisal tie lieky....hlavu hore..

tanika.t
5. jún 2008

mirinka,dicione som nenašla ani v googli 😒 ...tak sa to píše?

tanika.t
5. jún 2008

ascorutin brala aj jedna známa v tehu,no a má krásne zdravé bábo-takže neboj,len kľud 🙂

mirinka78
6. jún 2008

Caute kocky.Tak Tanike v prvom rade DICYNONE, takto sa to presne pise. No a deneska som bola u mojho dr.lebo mi uz bolo treba vypisat DUPHASTON, tak som ho aj dostala, a objednal ma uz koncom juna na prve sono, kde bude uz vidiet mojho chrobacika 😅 Inak citim sa uplne skvelo, az na to spinenie, ale aj to je uz slabsie, no a vraj to moze byt sposobene aj stresom, lebo toho mam aj ked velmi nerada, ale prave teraz velmi vela. Mame s milim velke starosti s jeho maminou, on je sam , nema otca ani surodencou a jej zdravotny stav je velmi vazny, takze natie vsetky stresy okolo toho sme uz len mi dvaja, no a samozrejme aj moji rodicia.Je to skutocne velmi hrozne, aj ked sa snazim byt pokojna, ono to proste nejde.A velmi dobre viem, ze to vsetko aj moj malinky so mnou preziva, ale musime sa snazit, aby sme to vsetko uspesne prekonali. Zatial este ostavam v praci, ja mam sedave zamestnanie, tak pokial to bude mozne, rada by som este pracovala. No a ked sa nieco zmeni , tak ostavam doma, alebo si pojdem polezat na vyzivy, tak mi to dneska v poradni bolo povedane,ale hlavne sa to lepsi 😅 len to nechcem niako zarieknut.A co citim ako prvu zmenu, tak to su prsia, mam pocit ani by mi v nich vrela voda, take su citlive, ze aj v noci sa budim na bolest.Ono aj podrastli 😕 , no co uz aspon drahi sa raduje, ja veru nie 🙄 A tiez hrozne mi chuti papat, ja takymto tempom budem ma 100kg. Moja stala vaha bola 58-59 kg, ale ako som uzivala NORPLORAC, a teraz hlavne DUPHASTON tak uz som aj pribrala a to az na 62kg. No a ak to aj nadalej takto pojde, skoncim ako MEDVEDIK, moj mili ma uz teraz vola MEDU 😀