Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

tanika.t
9. jún 2008

mirinka,tak aj keď je to ťažké v rodinke,ty sa musíš šetriť-aby si myslela v prvom rade na malinké-to je teraz pre teba najdôležitejšie..ja som zas z norprolacu schudla 3 kg-nechutilo mi jesťa duphaston na mňa nepôsobil nijak..

saška,čo nové? ja dnes 13.DC a z toho mikroskopu som jeleň 😒 ako dlho tam je papradie?môže byť aj len 1 deň?

saska1
9. jún 2008

ahojky tanika 🙂
všetko po starom...už som prestala merať...ked vidím ten môj čudesný graf...dnes som vysadila všetky tbl.tak čakám rýchlo mrchu, jeden mesiac vydržím a potom ideme do centra, tak dúfam, že sa začnú veci hýbať...24DC som začala zasa špiniť ☹ to papradie je individuálne...možno budeš mať len jeden deň...ja zvacsa 2-3dni badám, a zintenzívnuje sa to..

prettybaby
9. jún 2008

ahojte kocky,
mirinka, 🙂
sasulka 🙂ja dnes koncim s uzivanim

tanika.t
9. jún 2008

saska,už ste aj objednaní?

prettybaby
9. jún 2008

tanika, jejda ahoj 🙂

saska1
9. jún 2008

sasulka ahoooooooj 🙂 čítala som v grafoch že na elane bolo super.. 😉
tanika ...hej už som tam raz bola, ale povedal, že mám dokončiť liečbu od mojej gyndošky a mesiac bez liekov, a potom 2DC na HP,drahý na sperma atd...

prettybaby
9. jún 2008

ahoj sasulka🙂 no bolo uplne uzasne, som si zaspievala, zakricala 🙂 ach jaj, nachvilku vypla🙂

saska1
9. jún 2008

pretty..a už si zdravá??

prettybaby
9. jún 2008

no sasi, uz ano, len drahy prechladol, mozno aj odo mna, ale uz je ok aj on 🙂 teda tak lepsie uz je 🙂

saska1
9. jún 2008

a čo ovulka??bola?alebo sa len chystáš?

prettybaby
9. jún 2008

sasi, na prd, nevyznacila zatiatl- ja na to vies, co - neupinam sa na to, uvidiem po dobrati duphastony, este tak 3-4 cykly . ja vfakt nemam slov to teraz nejako rozoberat a urobit si opat depku

saska1
9. jún 2008

ale zlato...depku si robiť nebudeš,OK?? 🙂 ani ja si nerobím 🙂 a vieš čo??ja sa teším, že tie sprosté hormony už neberiem...konečne budem zasa príjemnejšia a kludnejsia 😀 😀 a tiež som včera dobrala duphaston, a už 3-tí deň slabunko špiním ☹ ☹

tanika.t
9. jún 2008

caute kocky 🙂 ziadne depky sa nekonajú,kašleme na ne 😀 ..ide leto,tak treba myslieť na príjemnejšie veci 😉

saska1
9. jún 2008

presne tak...kam idete na dovolenku, kočky??

prettybaby
10. jún 2008

sasulka cau 🙂 no nedepkujem, len by som zacala, keby som to zacala rozoberat.
tanika - tak tak 🙂
no na dovolenku? neviem, mozno tento rok ani nidke, ale ak sa podari, tak v sep.do Grecka asi.

mirinka78
10. jún 2008

AHOJ DIEVCATA.No a ja kde pojdem na dovolenklu 😲 No asi nikde 😀 mozno tak do nemosky.Ale zatial sa mam celkom fajn, keby to tak bolo stale tak by sa celkom dalo , ale nie je to celkom skvele, ale ani tak zle.

prettybaby
10. jún 2008

mirinka ahojcek 🙂 som rada, ked vidim, ze pises, vtedy viem, ze ste ok 🙂

mirinka78
10. jún 2008

PRETTYBYBY ja som zatial ok. A ako vidim, tak aj ty. A ako co mas nove,mala si tento mesiac ovulku. Ja som sa posledny mesiac, ako som ostala tehotna, tak obec nesledovala, pravdupovediac, nerobila som nic, ani teplotu som si nemerala a akutar vtedy to vislo 😅 .Tak pokus sa aj ty neakym sposobom prestat nato vsetko mysliet, aj ked ani ja som to uplne nedokazaqla, ale hlavne malo to vyznam.Akurat vcera sme si s drahym poobzerali v obchodoch kociariky. A zhodli sme sa na kazdom jednom co by sme si kupili. Boli v jednom rade asi 10 a pytala som sa ho, ktory si vyberieme z tych 10 a hned sme sa zhodli, tak ako doposial na vsetkom, aj na obruckach , hned nam padli do oka rovnake, takze sme sa ani nemuseli dlho rozhodovat.Ja by som si uz najradsej vsetko kupovala, chystala a denne aspon 100 krat si to vsetko poobzerala. V poradni ako mi oznamili ze som tehotna, tak som dostala taky kufrik pre buduce mamicky, je tam vselico od cumlika az po pampersku, no a kufrik chudacik kazdy den preberame a vytesujeme sa ako deticky novej hracke.

prettybaby
10. jún 2008

mirinka🙂 podla grafu mi zatial nevyznacilo, a podla seba sudim ,ze bola.priznaky boli.... tak ja Ti neviem .-)
ja viem, asi to spraktizujem, ze prestanem aj merat, no este uvidim 🙂 sa drz🙂

saska1
10. jún 2008

sasulka 🙂 tak sa možno aj stretneme na tej dovolenke,aj my asi pojdeme koncom augusta zač.septembra...žeby rhodos??
baby, nemali ste niekedy pred mrchou taký pocit, ako ked vás vo vaječníku alebo tam niekde strašne pichá...pri milovaní musí byť drahý dosť opatrný.. ☹ neviem, či je to cysta, alebo nejaký zápal... ☹

mirinka78
10. jún 2008

Saaka, ja som to niekedy mala, ale mna to velmi nebolelo, len tak kusok som pocitovala, taku sem tam bolest, ktora mi vystrelovala az do slabiny na nohe. Ale pri milovani to urcite nie, a vtedy ked som to mala, tak to bol zapal vajecnika.Vtedy som mala aj vytoky, ale celkom ine, take skarede nie ako ked su bezne vytoky.Take bezne vytoky j a mam stale teraz aj pocas tehu. Pokial ta to bude boliet tak este za 2 dni, tak mala by si ist s nim k lek.

saska1
12. jún 2008

ahojte babulky...
tanika ahoj...ako pokračuješ??mne clostil tento mesiac úplne rozhádzal cyklus...už 6deň špiním..včera som myslela, že už mrcha došla,ale figu borovú ☹ tebe minulý mesiac dr.čo povedala, prečo ti tak neskoro došla mrcha??nebola to cysta??ja už mám podozrenie na hocičo 😠 a tak by som už chcela začať odznova 😲

tanika.t
13. jún 2008

dobré ránko 🙂

saška,ja som dnes 17.DC-ovulka ani neviem presne,či bola 😒 podľa BT sa nemôžem orientovať,asi z tých liekov to nie je nejak presné..v pondelok idem ku dr.,tak som zvedavá,že čo vymyslí..
mne dr.povedala,že to nebola cysta-vlastne pri poslednej kontrole tam bol folík 16 mma sliznica 8,3 mm a na druhý deň došla ozajstná mrcha 😒 ..ale spomínala mi,že clostil vie tak nabúrať cyklus-takže ho pokazil aj tebe ☹
teraz po MS máš pauzu s liekmi?

saska1
13. jún 2008

dobré raánko 🙂
tanika,hej už som všetky lieky vysadila...akurát ten norprolac mi pmoohol na prolaktín,ani duphaston nič, no a o clostile ani nehovorím ☹ a to som brala iba 1tbl denne... 😒 tanika nehodíš mi tvoj graf,vtedy ked ti to ten closstil nabúral,nece sa mi ho hľadať...

prettybaby
13. jún 2008

ahojte kocky,
sasulka, tu bolest vo vajecniku som mala a aku, pri milovani normalne som zatinala zuby, ale potom bolo uz ok. teraz naposledy niekedy obcas pichlo, ale to len raz za cas. A nic mi dokina nezistila. Mozno som zly cvik na aerobicu cvicila, alebo som nejaky blby pohyb mohla urobit, alebo aj mozno ze ovulka sa nejako prejavila. no neviem ti konkretne povedat. ale aj u mna to obca byva.
no mozno aj hej, my ak pojdeme tak urcite grecko, a v septembri 🙂

saska1
13. jún 2008

sasulka,slniečko,ahoj 😉
tá bolesť už prešla...len tak z ničoho nič...ale menzes nikde...sakra... 😠 😠 😠

prettybaby
13. jún 2008

ano hviezdicka?🙂
no moja, tak to si len mozno mala nejaky sval natiahnuty, alebo predsa nejake priznaky zenkse, ovu a pod. ak preslo, tak je fajn 🙂uvidis, ja som minuly cyklus az na 35 DC dostala

tanika.t
13. jún 2008
prettybaby
13. jún 2008

tanika🙂 caves.
babenky aj ja uz chem taky farebny🙂
robila som zatial tri a stale nevyfarbilo - ☹ ale nevadi, ja sa riadim svojim telom, kedy ovulku citim 🙂 ale chcem to mat aj na grafe potvrdene🙂
tanika

tanika.t
13. jún 2008

a aký máš ty graf prettybaby?