Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

tanika.t
18. jún 2008

ahojte,norproláčky 😀
asi sme už všetky vyliečené,že? 😅

saska1
18. jún 2008

ahoj moja...ako sa máme??ja som akurát domrchovala...vlastne mrcha bola 2dni,ostatné 3dni len špinenie..ale už som bez liekov, tak som zvedavá, čo to so mnou spraví..dúfam,že budem mať aspon taký pekný grafík ako ty tanika 😉

saska1
18. jún 2008

tanika..máš už nejaké príznaky??

prettybaby
18. jún 2008

caveste mojka🙂
no ja som tiez uz druhy den po nej - trvala 5 dni, 4 dni taka normlana, nic extra a piaty uz slaba. idem na stretko s kamoskami
papa lasky

saska1
18. jún 2008

tak si uži večera...resp.podvečera...aj za mna.. 🙂 .ja sedím pri PC a pracujem..

mariettka27
18. jún 2008

čaute baby! 🙂 🙂 🙂
saska,čítala som o tvojich bolestiach pri milovaní.Ja som to tiež mávala predtým ako som začala brat Duphaston.A to potom zo sexu nič,lebo ked ma pichlo,tak mi slzy vystrelili.Teraz to už nemávam,alebo žeby to bolo tým,že sa nemám s kým milovat??? 😀
Pýtala som sa na to svojho dokiho,a ten ma odbil tým,že sa velmi vášnivo milujeme a máme zmenit polohu...Preto som viac u neho nebola a chodím radšej do helíku.... 😉

saska1
18. jún 2008

marietka...takého lekára fakt poslať do paroma... 😠 mna to potom prestalo zo dňa na deň, tak myslím, že hormony sa bláznili...ale keby to aspon bolelo cez ovu, tak chápem, ale pred mrchou...ale už je to jedno...dúfajme, že už s tým budem mať pokoj..

prettybaby
19. jún 2008

ahojte cucky 🙂

saska1
19. jún 2008

ahojme 🙂
sasulka dnes som prvýkrát merala...36,7..minulý cyklus som takúto teplotu ani nemala...najnižšia bola 36.8..pijem poctivo alchemilku...
apropo, neskúšali ste niektorá gynex??

prettybaby
19. jún 2008

ahojcek moja 🙂no aj my meriame ale ja neviem ake su, nechcem vediet tie teplotky, drahy si ich pise, tabulku som mu urobila a potom, ak dorazi mrcha hodim ich do grafu

saska1
19. jún 2008

ani sa nemrkneš na teplomer,ked domeriaš??to by som nevydržala...

tanika.t
19. jún 2008

saška, akés príznaky???? 😨

prettybaby
20. jún 2008

ahoj sasulka, nie, rahy kukne a strasie 🙂

tanika.t
20. jún 2008

prettybaby,no ja by som to tiež nevydržala 😀 ,som ráno taká zvedavá,že aká je teplota... 😵

prettybaby
20. jún 2008

tani, vies ze som sama sebou prekvapena? ja ani nie. nejako sa nesustredim uz na to vsetko 🙂 uzivam si a neprezivam 🙂

saska1
20. jún 2008

čaute slniečka 🙂
tanika...no tehotenské príznaky 😉
pretty...klobúk dolu pred tebou..

tanika.t
20. jún 2008

ja som len asi zvedavejšia ko ty 😀

saška,keby aj bol dôvod,bolo by to zavčasu 😅 keď som bola predtým tehu,tak prvé príznaky som mala na konci 6.t.,kedy som začala vracať a neskôr mi prestala chutiť káva,potom som bola strašne citlivá na vône,všetko mi smrdelo a tak 😵 dnes je len 14.DPO,končím s duphastonom ,tak čakám MS do 3 dní..joj ,keby tak nedošla 😵

saska1
20. jún 2008

a testík nechceš skúsiť??zajtra ak neklesne... 😉

mariettka27
20. jún 2008

Dobrý večer sasulik,čo robíš?Čo nové? 😉

saska1
20. jún 2008

ahojky marietka...zbehla som sem kuk čo nové...ale očičká mi nejako tlačí... 😔 a ty ako??kedy príde mangel?

saska1
20. jún 2008

idem už haji...pa

mariettka27
20. jún 2008

jeeej,už sa ho nemôžem dočkat,príde budúci piatok,ale len na týžden a z toho budem mat mrchu 5 dní,tak sa "teším"....Tak dobrú nocku a papa 😉

tanika.t
21. jún 2008

saška,teplotka klesla na 37 😢 dnes..testík mám aj doma ešte jeden,ale načo skúšať tak zavčasu 😖
mám tušenie,že ak,tak sa zadarí v auguste a bude to májové dieťa ako my obaja s manželom 😀

saska1
21. jún 2008

tanika 🙂 ahojky...
nevešaj hlavu...aj naposledy tuším sloto z grafov BT a ešte jedna kočka tam mala takýto pokles, a na druhý den teplota zasa išla hore, a potom testík ukázal //..takže treba veriť 😉

tanika.t
21. jún 2008

nie,nevešiam hlavu,len si nerobím veľké nádeje,aby som nebola sklamaná 🙂 veď hádam v lete sa nám zadarí-aj tebe aj mne,aj druhej Saške-cvičiteľke

saska1
21. jún 2008

tanika ja by som straaasne chcela barančeka...to znamená marec,apríl...tak by bolo fajn, keby sa zadarilo teraz alebo bud.mesiac 🙂
ak by si aj dnes odmerala, alebo zajtra tienik by už mal byť vidieť..14DPO, to už stačí...takže je to len na tebe 😉

tanika.t
21. jún 2008

ak nedorazí mrcha v utorok,tak v stredu meriam...skôr nechcem i keď zvedavosť je veľká 😉

tanika.t
21. jún 2008

ja by som pristala aj barančeka 😅 ,býček by tiež nebol zlý-len keby boli //,že?

mariettka27
21. jún 2008

čaute baby,môžem sa pridat do debatky? 😉

tanika.t
21. jún 2008

vitaj mariettka 🙂