Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

saska1
9. júl 2008

takže ty si zo mna robíš dobrý deň,heeej?? 😠 😠 😀 😠 😠 😀

prettybaby
9. júl 2008

nie moja, dobry vecer .-)

saska1
9. júl 2008

😀 😀 už teraz...ale robila si si aj dobrý deň... 😠 😠 no krása.. 😀 😝 😨 dlho ti budem odpúšťať... 😉

prettybaby
9. júl 2008

ale nooooo🙂 nedas sa obmakcit? .) rozmysli si to do zajtra, ja uz teraz idem, kraaaasnu nocku 🙂

saska1
9. júl 2008

aj tebe..moja mopslíčka zlatá 🙂

trin
9. júl 2008

Ahojte kocky,
mne tiez zistili vysoky prolaktin a od vcera uzivam Norprolac,predpisala mi ho endokrinologicka. Len som sa poriadne zlakla,pretoze mio hned povedala,ze mam nador na hypofyze -adenom. Vraj preto ho mam vysoky.Buduci tyzden idem na magneticku rezonanciu a riadne sa bojim. mate s tym niektora skusenosti,prosiiiim,prosiiim. ☹ 😢

saska1
9. júl 2008

trin...neviem, prečo majú lekári takúto sprostú vlastnosť vydesiť človeka...hlavne, ked nie sú kompletné výsledky..
neviem, aké vyšetrenia ti robili...mne urobili HP, ale len raz...mohla som byť po strese...alebo čokolvek ,brala som norprolac 3mesiace, hladina prolaktínu sa znížila pod minimum...a ked som prišla do CARu, lebo sa nám nedarí mimi, tak mi dr.tiež povedal, to môže byť nádor na hypofýze...vystrašilo ma to, ale potom som na to zabudla..radšej.. 😔 neviem, aké hodnoty prolaktínu máš ty, ale hlavne sa nestresuj... 😉

trin
9. júl 2008

Ahoj SAska,
robili mi HP najvyssi som mala 32. menzes castejsie nemam ako mam. a ked mama tak len po Agolutine. mne hned povedala ze je to na sto pro ten nador a povedala mi to ako ked ti niekto oznamuje ze ma s zapalene hrdlo. teraz neviem co si mam o tom mysliet do buducej sterdy ma asi porazi.Robili ti aj ine vysetrenia okrem profilu?

saska1
9. júl 2008

robili mi len HP...ale od bud.cyklu ked pojdem do caru, tak idem komplet všetko..vrátanie HP..tak uvidím...snažím sa vitamínkovať, a nestresovať, lebo ja som taký samonasierací typ...
skús na to nemyslieť...Ok??skús trochu prehľadať tému Vysoký prolaktín...tuším tam bola tiež taká kočena, čo jej lekárka povedala,že ide o nádor , a nakoniec to tak ani nebolo...iba ju zbytočne vystresovala 😠

trin
9. júl 2008

dik,idem to popozerat, uz ma tu z toho vsetkeho bolia oci. pekny vecer! 🙂

saska1
9. júl 2008

držím palčeky trin...dobrú nocku.. 😉

prettybaby
10. júl 2008

ahojte mojka

saska1
10. júl 2008

ahooooooooj...slniečko moje...spolubojovníčka moja 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

prettybaby
10. júl 2008

moja, ktora asi dobojovala -ale s prehrou - no odveta bude drsna 🙂

saska1
10. júl 2008

to je slovo do boja 😉 😉 😉 😉 toto je moja sasulka...
aj ked česi majú také príslovie, zápas není prohrán, dokud není dohrán...vieš, zázraky sa dejú....občas... 🤐

prettybaby
10. júl 2008

ano deju, len preco mam pocit, ze mna sa vyhybaju? 🙂
ale co uz 🙂

saska1
10. júl 2008

na túto otázku nemám odpoveď... 😔 ☹ ale som s tebou na jednej lodi...nielen čo sa týka miminka...ale vo všetkom...všetko si musím odmakať, nič mi zadarmo nespadne z neba, ako niekomu...ale možno je to tak dobre, a potom o to viac si tie veci vážime 😉

prettybaby
10. júl 2008

ano mas pravud, ale perco je ta cesta az taka tazka a dlha????? 🙂
nevadi moja, musime sa aspon povzbudzovat

saska1
10. júl 2008

aby sme sa potom vedeli ešte viac tešiť..a ver tomu, že ked my budeme tehotné , tak si to budeme viac vychutnávať ako baby ktorým sa to podarí na prvý šup...a pochopiteľne sa budeme aj viac báť.. 😔

prettybaby
10. júl 2008

ano ano 🙂

saska1
11. júl 2008

sasulka...slniečko... 🙂 kukala som si tvoj graf..takže u teba je krátka luteálna fáza...10dní, to je málo... ☹
ja som minulý mesiac mala dokonca len 8dní, predtým tiež tuším 10dní..neviem, prečo ale niekde sa mi zdá, že som čítala, že na to je dobré brať B6..tento mesiac som aj ja nasadila B-komplex..a piješ alchemilku??ak nie, tak na začiatku cyklu až do ovulky ho pi... 😉

prettybaby
11. júl 2008

ahoj moja, nie nepijem, ale asi si ho zaobstaram. to sa tak pyta v lekarni? no a aka by mala byt, ja som z tychto veci jelen. si ma moc moja teda nepotesila.
inak dnes dosla. ak som ti uz nahodou niekde nepisala 🙂
papa letiiiiim z prace 🙂

tanika.t
11. júl 2008

Sašky moje,včera som bola v Helíku-všetko som opísala v rubrike regiony-snažilky z LM--
super prístup doktorky!škoda,že nie všade sú takí ☹

saska1
11. júl 2008

tanika ahojky 🙂 idem si to prečítať...
sasulka 🙂 ja mám sypanú alchemilku, dostaneš to v čajovni, alebo tam kde predávajú sypané čajíky..v lekárni asi nie.
luteálna fáza má byť 12-16dní,aby sa embryjko stihlo zahniezdiť...ja predtým než som šla k dokine , tak som si stanovila túto diagnozu--že luteálna insuficiencia.. 😀 dobrá som, že??ale potvrdila mi to aj dokina, prejavuje sa to špinením..čo je môj problém..
pozitívne je akurát to, že špinenie si mala len 1deň..

saska1
11. júl 2008

tani...tak ste to roztočili aj vy,čo??ja idem o chvíľu do iscaru, dnes som 8DPO..a na 2DC mám í sť na HP...s mojim šťastím to vyjde na víkend...a budúci víkend nebudem v BA...tak asi budeme čakať do dalšieho mesiaca..som zvedavá, čo ten môj prolaktín, ja som totiž vysadila úplne všetky tbl...

prettybaby
12. júl 2008

dakujem sasi za infosku, este budem klast otazky ked si ju kupim, no booooze clovek ked netuzi ani toto vsetko nevie - a jak mu je dobre, co? netrapi sa ovulkou, LF a podobne .-)

saska1
12. júl 2008

ahojky 😀 😀 pravdu máš..
ako tráviš sobotu...??ja som zahrabaná v papieroch, ale o chvíľu asi vypadneme s drahým na bike.. 😎

prettybaby
12. júl 2008

ahoj moja, uz som offla, ked si pisala. rano som si bola po dlhej dobe v sobotu zacvicit, potom sme sli na motorke do viedne, do jedneho obchodu a dosli sme o tretej, robila som vyprazany karfiol, hned bolo pat a isli sme na nakup. potom chvilku tv a isli sme sa dnes napapat von

prettybaby
15. júl 2008

sasulka, where are you?

saska1
15. júl 2008

ahojky slniečko... 😔 som dnes dosť smutnučká..už druhý deň ma bolí hovadsky brucho...a pred chvíľlkou som začala špiniť.. ☹