Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

mirinka78
18. apr 2008

Joj tanika, dala by som vsetko na svete, nielen neake saty, aby to uz vyslo. Mohla by som sa skaredo povedane vykaslat na neake saty, ale malicke by som chcela co by co bolo. A nielen ja ale vsetky co sme na tejto stranke, ze 🙂

tanika.t
18. apr 2008

ale však u teba to možno aj tak bude s tými šatami 😀

mirinka78
18. apr 2008

Joj moja keby si len mala pravdu. 🙂

uci
18. apr 2008

tanika: hej kopka prdolo jeden, hlavne ked chcem ist spat 😀 ale len nech si kopka, hlavne ze o nom viem
clostil som nebrala, stacil ten norprolac aby sa mi pekne rozbehla ovu - len ho treba fakt brat poctivo kazdy den, lebo ked sa prerusi na par dni, tak sa tie hormony iba znova poblaznia
ale inac ma zaraza, ze lekari predpisuju clostil aj vtedy ked ovu preukazatelne funguje, to je zase len zbytocny zasah do hormonov 😖

uci
18. apr 2008

mirinka: ved pockaj, aby si nepotrebovala na tu svadbu nejake vrece 😀
leni: drzim palce 😉 ale hlavne si to uzite, citala som, ze aj orgazmus moze napomoct spermijkam dostat sa kam treba 😉

mirinka78
18. apr 2008

UCI, ked bude treba, tak pojdem aj vo vreci 😀 Ale nechcem este predbiehat uvidime co nam ukaze CAS

saska1
18. apr 2008

uci..to je presne to , čo ma zaráža...ovulácia u mna podľa BT býva, dr.ma nesledovala UTZ..a napriek tomu dala aj clostil...no ale čo už...dnes som si vzala prvú tbl, som z toho hrozne ospalá...

tanika.t
18. apr 2008

saska,ja som tiež vzala closti a nič sa nedeje,som dosť čulá 😀
tak skús kávičku,to ťa povzbudí 🙂

uci, mne vysvetlila dr.,že clostil dávajú aj preto,aby boli vajíčka zdravšie a trochu väčšie-ja som mala 18 mm

mirinka78
18. apr 2008

Baby ja len pocuvam ake vseliake mozne vysetrenia ste uz absolvovali, ja pane boze nic okrem toho co mi robili ster z krcka maternice a ten chvalaboze dopadol OK. A posledne co mi robili tak to boli krvne testy na hormony kde sa zistil prolactin a nasadili mi ten NORPOL. To bolo vse. Ja som nebola ako som sa od vas docitala ani na ziadnej folikulometr. ani nikde inde, ani neviem kde spociva moj problem ci skutocne len v tom prolactine. Kusok sa to mrzi, lebo mozno je problem aj niekde inde a ja sa liecim len na jedno. Neviem ci to mam ja povedat svojmu gyn, ale citim sa trepne , ze ja sama musim hovorit co a ako.

saska1
18. apr 2008

tanika...ja som dnes váhala s tým clostilom, či nezačnem od zajtra, lebo ešte mam mrchu...a hlavne neviem, ktorý DC počítam za prvý...ked som špinila 5dní...no ale poviem ti ,ani norprolac ma takto neuspával...ledva držím otvorené očičká 😒

saska1
18. apr 2008

mirinka nič si z toho nerob, ja som tiež absolvovala len HP a dosť...ale ked nezaberú lieky za 2mesiace, tak asi začneme riešiť CAR

mirinka78
18. apr 2008

Saska ja len mam taky pocit, ze nam bezia mesiace pomedzi prsta, ani sa nenazdame a budeme cakatelkami aj niekolko rokov 😢 NEMYSLIS

mirinka78
18. apr 2008

opravujem PRSTY

saska1
18. apr 2008

mirinka..to si začínam v poslednej dobe hovoriť aj ja...a preto som si dala urobiť aspon HP...a budem pokračovať, ak tbl nezaberú..

janina1
18. apr 2008

Dakujem za mile privitanie 😉
....ja som akasi individualistka, vsak? 🙂 Ja zacnem brat ten Norprolac od zajtra. Som fakt zvedava, lebo Parlodel len ked si nan spomeniem je mi tazko 😖 Ked som si toto forum tak zbezne citala, kazda ste mali typicke priznaky. Bud nejaka sekrecia z prsnikov, nepravidelna mensturacia,... Ja nemam nic z uvedenych priznakov.
....mam pocit, ze velka vacsina z vas skoncatovala, ze citi ospalost po Norprolacu, coho sa trochu bojim, lebo dost casto chodim autom ☹

saska1
19. apr 2008

janina, z toho šoféérovania som mala strach aj ja...ale neboj, je to v poho, ja pociťujem veľku únavu, večer...pred spaním...a to už nešoférujem...cez deň fungujem normálne...a to jazdím v aute dosť veľa 😉

mimusa4
19. apr 2008

ahoj janina1, ja uživam norprolac a našťastie nemám žiadne problémy, akurát tá ospalosť..ja osobne ho užívam tesne predtým ako idem spať a niečím zajem, aby to nebolo na prázdno, a taktiež preto tak neskoro aby, som mohla dôjsť domov z práce s autom. len raz som šla autom tak že som ho vzala večer tak ako stále, a potom ráno asi o 4-5h. som musela ísť po drahého s autom a poviem ti že bola som ako zdrogovaná, alebo pod vplyvom alkoholu 😝 , ale zvládla som to 😀

lenrieta
autor
20. apr 2008

ahojte, no ja som mala pravdepodobne vcera ovulku, lebo ma vecer zacalo boliet v lavom podbrusku..som si musela dat az tabletku od bolesti...a aj teplota dnes vyskocila.
ja som teraz hrozne zmatena, lebo s priatelom mame taku krizu... 😒 a normalne rozmyslam, ci to tako vsetko nemalo byt 😔

saska1
20. apr 2008

ahojky leni...všetko je tak , ako má byť...a čo ťa nezabije, to ťa posilní....
možno to má byť práve takto, že prišla kríza, a o dva týždne zistíš, že si tehu...a s drahým sa všetko vyrieši...
a druhá alternatíva,v tejto chvíli tá krutá, možno niekde na teba čaká ten pravý..s ktorým to vyjde na šupu...
tiež sa vždycky snažím upokojiť, ked sa mi niečo nedarí...a život vlastne všetko vyrieši za teba, tak aby dobre bolo..nie dnes, nie zajtra, ale možno o mesiac, dva to zistíš...
hlavu hore, ak to má prísť, tak to príde... 😉
držím silno palčeky..

lenrieta
autor
20. apr 2008

saska, asi mas pravdu, ja to teraz vidim vsetko take cierne... vies, lebo ja si uz myslim, ze asi to takto ma byt (ze sa nam nedari to babo), mozno je to nejake znamenie, alebo co... ja som dost poverciva, tak preto.. ale uvidime, cas vsetko vyriesi a ja nerada nieco riesim s horucou hlavou 🙂

saska1
20. apr 2008

aké si znamenie v horoskope??lebo ja som baran, a ja musím riešiť všetko hned ...s horúcou hlavou, a potom toľkokrát oľutujem, čo poviem. 😒 ale pomaly sa učím...

mimusa4
20. apr 2008

saska aj ja som baranček 😀 , ale už idem pratať 😝

lenrieta
autor
20. apr 2008

no ja som vahy, na mna to sedi, tiez na vsetko vaham... a rozmyslam a rozmyslam...a nakoniec sa rozhodnem pre prvu vec o ktorej som rozmyslala 🙂 a potom to aj tak olutujem....

saska1
20. apr 2008

mimus juuj, tak to sa teším.. 😉

tanika.t
21. apr 2008

lenriet, možno ste len teraz obaja citlivejší a napätejší,pretotie nezhody 😒 to všetko môže prejsť,môže sa to urovnať,ak obaja budete chcieť 🙂 tak ti držím palce,aby ste to úspešne vyriešili,veď ak sa ešte stále ľúbite,tak sa oplatí za vzťah zabojovať

mirinka78
21. apr 2008

Caute BABY.Tak ako po vykende?Ja tak pod psa 😢 Cez dalsi vykend cakam na mrchu a podla vsetkeho aj pride, lebo nevyzera to velmi dobre.Teplota je celkom fajn, drzi sa aspon podla mna hore37 a 36,9 to je myslim dost, ale znova ma trapia vytoky, ktore su ruzovej farby,a to nieje dobre.Som s toho nestastna, zrejme budem musiet ist za mojim gyn., ale radsej este chvilku pockam co bude s tou mrchou, ale mam taky pocit ze NOMPROLAC neako nezabera 🙄 Neviem ci niektora otehotnela aj pri cervenych /co su krvave vytoky/?Mozno budem vinimka 😉 Ale o tom pochybujem.

tanika.t
21. apr 2008

ahoj,miri
mala by si ísť k tomu dokimu,však nech ti to polieči...a prečo si myslíš,že norprolac nezaberá?

mirinka78
21. apr 2008

Tanika, myslim ze nezabera, lebo moj problem od zaciatku spocival prave v tomto krvacani, koli ktoremu neviem otehotniet, a zacal tzo liecit preve NORPROLACOM. Predtim som brala AGNUCASTON, ani ten nezabranil krvacaniu, nie je to krvacanie ako krvacanie, su to ruzovkaste vytoky. Tak preto sudim , ze ani NORPROLAC nezabera.

tanika.t
21. apr 2008

mirinka, pošlem ti IP

mirinka78
21. apr 2008

OK