Nová nemocnica alebo Šaca v Košiciach. Kam ísť na laparoskopiu?

lienka2
8. dec 2008

ahojte , caka ma laparoskopia a moj gynekolog mi odporucal dr. Adama a novu nemocnicu, ja by som skor uprednostnila Šacu.. ake su vase skusenosti? prosim poradte mi 🙂

lauritka
8. dec 2008

Ahoj lienka 🙂 Mna tiez caka laparka, idem do Sace. Ale aj Adam je v pohode, chodievala som k nemu na uzv, ked moj gyndos nemal a cistil ma po potratoch. Akurat v Saci sa da objednat len v utorok a velmi dlho sa caka 😠 mne odlozili v oktobri laparku, kvoli zapalu a teraz cakam na kontrolu. 😒

tinucha
8. dec 2008

Ja by som šla určite radšej do Šace. Mne robili laparoskopiu na Rastislavke a potom o rok v Novej nemocnici. To som na výber veľmi nemala (mimomaternicové tehu). S pánom Adamom mám len tie najhoršie skúsenosti a už by som tam nešla. Na rastislavke som po laparke mohla už v ten deň, keď mi ju robili chodiť a na ďalší deň som mohla ísť domov, v novej nemocnici ma nechali s hadičkami do ďalšieho dňa, takže som musela len ležať a domov ma pustili až o 3 dni na to a aj to som musela ísť zháňať lekára, nech ma pustia domov, lebo sa o mňa nikto nezaujímal. Smola, nemala som vybaveného lekára, lebo som si myslela, že sa predsa niekto o mňa postará, ale veľmi som sa mýlila. V Šaci pacient lekárom nie je ukradnutý.

lauritka
8. dec 2008

No ja mam tiez vybaveneho lekara to je pravda. 🙂

lauritka
8. dec 2008

ja som s Adamom nemala problemy, aj ma v pohode pustil domov po kyrete, staral sa o mna... asi sme si padli do oka 😀 ale uz ma pozna viac rokov..a aj moj problem 😢

tinucha
8. dec 2008

No ja som mohla aj vďaka Adamovi v nemocnici umrieť, lebo mal pocit,že ma sanitka priniesla v noci do nemocnice asi len preto, aby som jeho vyrušila v spánku. Bolo mu jedno že krvácam v tehotenstve a že mám bolesti na jednej strane. V živote asi nečítal odbornú literatúru, alebo aspoň net, lebo, keď som sa ho pýtala, či to nemôže byť mimomaternicové, tak mi povedal, že nemôže, že či neviem ako to funguje pri umelom oplodnení. A to ja som práve vedela, že môže aj keď výnimočne a nakoniec to aj tak bolo. A ďalší z odborníkov, už neviem ako sa volá mi až na druhý deň urobil uzv a keďže nič nevidel, tak mi povedal, že ďalší uzv mi urobí o týždeň. Do týždňa by bolo po mne, lebo som už vtedy mala vnútorné krvácanie. Trebalo sa doprosovať lekárov, aby sa na mňa pozreli ešte raz a zrazu som bola akútny prípad. Neskutoční lekári odborníci.

lienka2
autor
8. dec 2008

lauritka, a ku komu ides v saci? mozes aj do IP 🙂

lauritka
8. dec 2008

Tinucha :( je mi luto, ze mas take skusenosti, hold clovek sa stret
tne aj sa takymto pristupom. 😒
a
juj tie TT uz teda mas, zachvilku mas malinek v naruci. drzkam ti palce, kde sa chystas rodit ???

lienka napisem ti IP:

tinucha
8. dec 2008

Lauritka ďakujem. No a hádaj kde asi. 😀 No v Šaci. 🙂

lauritka
8. dec 2008

😝 mas vybaveneho porodnika??? alebo ides na blind, ja asi tiez tam pojdem rodit, pravdaze ak sa toho raz dozijem. 😀

tinucha
8. dec 2008

Práveže som našla len dobré referencie na všetkých možných lekárov, ktorí tam sú, tak sme si povedali, že je to vlastne jedno, ktorý ma odrodí, všetci sú tam dobrí. 😉

lauritka
8. dec 2008

to som rada, takze sa na laparku mozem len tesit 😀

mili1
8. dec 2008

Ahojte aj ja pridávam svoj názor. Ja som bola v novej nemocnici na laparke a bola som veľmi spokojná aj s lekármi
aj so sestričkami. No a bola som aj V Šaci - tam po missede a tam bol tiež dobrý prístup ....takze ja som bola s obidvoma nemocnicami spokojná 😉

callex
11. dec 2008

mne robili laporoskopiu v Saci..odstranili mi pri nej slepe crevo.s pristupom lekarov a sestriciek som bola nadmieru spokojna.odporucam.

anike1
12. nov 2013

zienky, viete poradit aj teraz kde sa da ist bezpecne na laparoskopiu a ku komu? ide o cystu na vajecniku

erijan
9. feb 2014

ahojte dievcata, m ne by pomohlo nejake info o laparke na Rastislavke, bola ste tam niektora ? a ako to dopadlo ? dakujem 🙂

bubik_ke
27. mar 2014

ahojte. Uz som zakladala temu, ze mam 2cysty na vajcovodoch, jednu na jednom druhu na druhom. Chcem sa opytat, idem na laparku. Ako dlho treba lezat popripade kedy budem fit po laparke? Ide o to, ze konecne po dlhom case som si nasla pracu. Presla som si mnoho vyberovymi konaniami a caka ma posledne kolo 7.4.2014. Tuto pracu si nechcem odfrcat ☹ ale zase zdravie je zdravie. Tak chcela som to nejako skombinovat, nakolko bolesti mam aj prave teraz neskutocne, ze uz hodinu som rozmyslala nad sanitkou ale strach z laparky mam ☹ Moj povedal, ze ma tam odnesie ci sa mi to pacit bude alebo nie. Lebo keby ma akutne alebo zajtra este otvorili(laparku spravili) tak rozmyslam ci by som aj fit nebola do 7.4 aspon na to posledne vyberove kolo ☹ Zase z druhej strany, zajtra mam ist sa objednat na pred OP vysetrenia atd. Vydrzat vydrzim. Hlavnou otazkou je ci by som bola fit po necelom tyzdni keby ma supli na dalsi tyzden na laparku ☹