Oneskorená ovulácia a tehotenstvo. Ako prebehlo u vás?

bybi
7. sep 2006

Caute babulky, mam 28 dnovy cyklus a ovulaciu mam az 21. den. Ak by som teoreticky otehotnela, za 7 dni sa vajicko asi ani nestihne uhniezdit, teda by mala prist ms. Mate niektora skusenost s oneskorenou ovu, ako to prebiehalo u vas, kedy ste zistili, ze ste tehotne?

ernuska296
20. máj 2011

Ahojte babulky s rovnakymi problemami :(, moc sa mi pácila veta, že ked najdete skoro po dvoch rokoch snazenia // čiarky ze je vsetko vyriesene ...ale stresy, komplikacie sa hrnu z kazdej strany:((((, Prosim VAs o radu pomoc nazor, hocico! bo snazim sa byt oki ale no obcas sa mi to moc nedari:(, ..posledny menzes som mala 19.3. robila som si v mesiaci april testy a to 2 a 16 a oba mi vysli negativne, potom som s partnerom spala 8 a 10.4. s tym ze som cakala menzes okolo toho 18-19.4, no a tak som si 22.4 urobila a tam boli tie dve ciarocky, ktorym som ani neverila, sla som doktorovi podla poslednej MS v 7 tyzdni a vtedy povedal ze vidi zaciatok gravidity a to bolo vse ze vacok ma 3 mm, kazal mi prist o dva tyzdne..tak som sa na 16.5.tesila ale teda sprava bola kruta!!!!!!!! ked ma vysetroval zo spodu tak bolo vse oki ze vacok ma 21 mm ale na jeho ultrazvuku nebolo videt embryo tak mi len tak chladne oznamil ze je to tehu bezu plodu!! a ja som vtedy coooo cococ nikdy som o tom nepocula a ani mi to logicky nesedi!!!! tak mi rodina objednala sono ňu ineho gyndu a ten pov. a mam aj foto ze embryo tam je ale ze je mensie, do tretice som absolvoala sono u ineho a po dokladnom zvazovani vsetkeho mozneho a nemozneho mi logicky!!! vychadza ze ked som si do vtedy robial tie dva testy som tehu nebola az som musela otehotnet az bud 8 alebo 10.4 co je na 21 den cyklu, a potom velkost embrya ktory mi pov. ten 3 doktor ze su 3 mm a videl tam aj zacinajucu aktivitu....prosim vas aka je sanca ze sa to ukaze ako v pohode? stale musim nady tym myslet a kebyze si poctivo nepisem kazdy styk tak lekari su schopny vas presvadcit ze ste v 9 tyzdni ked som otehotnela -dufam ze tak aby to bolo oki:( az 3 tyzdne po menzese, prosim stalo sa to aj nektoej z vas?? ako potom cakaju ze to ma mat rozmer ako 9 tydznove ked 3 tyzdne tam nebolo nic ..ja sa z toho svoknem , mam ist na dalsie sono na bud. tyzden tak moc verim dufam modlim sa ze sa neco zjavi a nechapem akoze to su rozdielne aj sona, ze jeden mi povie nic tam neni-ciarna machula a dvaja vidia ano ciernu magulu, ten vacok a biely fliacik?: ::boze toto nase lekarnictvo...poradte mi moc vazim si kazdy nazor postreh skusenost ..vdaka prajem pekny dnik

majka12
20. máj 2011

@ernuska296 já mám ovu kolem 22-23 dne cyklu a otěhotněla jsem 2x a podruhé dokonce na první pokus 😉

domi1988
11. nov 2011

baby prosim vas nemate niektora sku¨senosti s vyssim prolaktinom? dakujem

kostickabonnie
11. nov 2011

@domi1988 a co by si potrebovala vediet? mne bol zisteny pred 6 rokmi, je to dlhodoby a asi nikdy nekonciaci proces :(

domi1988
11. nov 2011

@kostickabonnie podarilo sa ti otehotniet?

kostickabonnie
11. nov 2011

@domi1988 zatial nie ☹

domi1988
11. nov 2011

@kostickabonnie mas aj nejaky iny hormon blb& ci len prolaktin?

irsina83
11. nov 2011

Ja som otehotnela v cykle ked mi dr. tvrdil, ze ovu nebola, na 10DC som nemala ani len dozrete folikuly a uzku sliznicu a o mesiac som prisla s pozitivnym testom 😉 nejakym zazrakom asi ovu prebehla a mame nasu blsku 😉

kostickabonnie
11. nov 2011

@domi1988 len prolaktin, vsetko ostatne je v poriadku, ale aj to staci na to, aby to cloveka rozhodilo. Ako ti na to prisli? Pri nejakej beznej kontrole alebo si mala nejake priznaky?

domi1988
11. nov 2011

@kostickabonnie ja pracujem v labaku prisla som si na to sama... ale v blbom obdobi som si to odoberala tak este uvidim..

tyrisa
11. nov 2011

Měla jsem ovu 21DC...přišla jsem na to 12DPO

strihalka
11. nov 2011

Ja hlasim ovu 26DC a 34DC jsem mela jasno🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/353109

adka_pajerska
19. jan 2012

ahojte zienky obnovujem tuto temu s otazkou ci mozem mat ovulaciu na 25-26 DC ked mam pravidelne 33dnove cykly?

midu6
19. jan 2012

ahoj te baby,chcela by som sa spytat a poradit.naposledy som mala ovulaciu 9 a 10januara a najblizsiu menstruaciu som mala dostat vcera 19ho.zatial nic.kedy si mam spravit tehotensky test.teraz mi asi este nic neukaze,vsak ak by som bola tehotna?!tak kedy ak by som nedostala menzes....

ivana2301
19. jan 2012

@midu6 a kedy si mala presne menštruáciu minulý mesiac??

ivana2301
19. jan 2012

@ivana2301 máš krátky cyklus??

midu6
19. jan 2012

mam 31 dnovy naposledy som mala 19.12.ale pred menstruaciou mam aspon den predtym spinenie a teraz zatial nic.a ovulaciu som mala na 22 den

sarafortuna
19. jan 2012

@adka_pajerska , ovulka chodí zvyčajne 12-14 dní pred MS...
je jedno kedy je ovulka - tehotenstvo to neovplyvní (predpokladám, že admini spravili takýto blbý názov témy 🙄 )
normálny lekár sa pri tehotenstve pýta na poslednú MS, ale keď nie je na hlavu a vy viete, kedy bola ovu, tak si výpočty posunie alebo termín ovu poznačí.

Ak je LF menšia ako 10 dní - ide o nedostatočnosť žltého telieska - nízka pravdepodobnosť že sa embryo stihne uchytiť a že bude mať dostatok výživy.

@midu6 desiatkový test zachytý HCG cca od 12dpo - sú kočky, ktoré majú pozitívne testy aj od 9-10dpo

midu6
19. jan 2012

cize este je skoro si robit test,pravda?!aj ked mi menstr.meska dnes druhy den.....

salomee
20. jan 2012

@midu6 Počkat jo, pokud vydržíš🙂, ale některé holky měly "ducha" už kolem 10. dne po ovulaci...
Rozhodně trpělivostí nic nepokazíš a stejně bys věděla, že když by to vyšlo teď negativní, že to nic nemusí znamenat a testovat by bylo potřeba znovu- později.

midu6
21. jan 2012

tak s testovanim pockam,aj ked teraz som niekde citala ze ked je oneskorena ovulacia,tak potom aj menstruacia sa posuva:(tak uvidime,ale dakujem za radu🙂

labanka
23. jan 2012

ahojte baby, ovulacia 23 DC...je to normalne? 🙂 alebo by to mohol byt skor HCG hormonik?

ivuss01
23. jan 2012

@labanka ahoj, ja tiez tak, ovulka bola na cca 22 den dnes som 32, a neviem, ci uz testovat, alebo este pockat

labanka
23. jan 2012

@ivuss01 no ja by som necakala veru....ty mas ale pevne nervy 😀 skus testnut a daj mi vediet

ivuss01
23. jan 2012

@labanka aj ked som len 10dpo? no zajta uz budem 11, len sa bojim, ze bude biely ☹

littlebaby
23. jan 2012

@adka_pajerska podla mna mozes ja som otehotnela den pred menstruaciou mavala som 28dnovy cyklus a vychadza to ze som otehotnela 27 den

labanka
24. jan 2012

@ivuss01 jedna baba tu pisala ze mala ovu na 26.den a na 34.den uz mala // tehu 😉 (to je 8 DPO) nie ?
skuuus drzim prsteky

ivuss01
24. jan 2012

@labanka tak som rano robila test bol biely, bola som u dr a sliznicu mam na tehu nizku, 6mm, vo vajecnikoch ma stale picha, a uz som zacala aj spinit, neviem, ci z tej sondy alebo bude mrcha 😠

labanka
25. jan 2012

@ivuss01 ☹ no fasa takze tam nic nevidel? jooooj tesila som sa aj za teba 😖

ivuss01
25. jan 2012

@labanka ahoj, nic nevidel, lebo moze vidiet od 5tt, vecer som mala spinenie, moze to byt z tej "sondy"? dnes cez den nic, len teraz zasa slabe spinenie.....uz nech sa mi ta mrcha rozbehne a netrapi ma tolko......inak som mala krvacat z vysadenia duphastonu, no nekrvacam 😕