Oneskorená ovulácia a tehotenstvo. Ako prebehlo u vás?

bybi
7. sep 2006

Caute babulky, mam 28 dnovy cyklus a ovulaciu mam az 21. den. Ak by som teoreticky otehotnela, za 7 dni sa vajicko asi ani nestihne uhniezdit, teda by mala prist ms. Mate niektora skusenost s oneskorenou ovu, ako to prebiehalo u vas, kedy ste zistili, ze ste tehotne?

labanka
25. jan 2012

@ivuss01 tak v tom spineni ti poradit neviem....ja som spinila, ked som mala anovulacne cykly a moja teta spinila, ked bola tehotna ...do tretieho mesiaca....ale asi to bude skor nejaka hormonalna porucha, co sa teba tyka

andrea_stella
25. jan 2012

@labanka ahojte ja by som iba chcela napisat, ze s manzelom sa nam po 5dnovom nebaveni stala taka nehoda 🙂 ale povedala som si, ze mam 5dni do ms no ms neprisla a ja som dnes v osmom tyzdni 🙂 trochu tomu nerozumiem ako sa mi to mohlo stat,ale vzdy sme si davali pozor iba teraz nie 🙂

labanka
26. jan 2012

@andrea_stella ved to je uzasne 🙂

andrea_stella
26. jan 2012

@labanka no len mi je smutno koli niektorym babam ktore sa velmi snazia a nejde to,vela si tu citam o tom,i ked je pravda,ze pri prvom to tiez nebolo jednoduche no toto druhe sme tak skoro neplanovali a uz vobec by som si nemyslela,ze takto pred ms,ale tak tesime sa vsetko je tak ako ma byt a drzim vsetkym ostatnym zienkam v snazilkovani,ale toto uz patri do inej temy 😉

labanka
26. jan 2012

@andrea_stella dakujeme ti a nemusis byt smutna, tes sa z babatka 🙂 ved to budeme aj my vsetky 🙂

andrea_stella
26. jan 2012

@labanka 🙂 😉 🙂

charlett
26. jan 2012

Baby potrebovala by som o radu....od minulého pondelka som pocitovala mierne bolesti v lavom vaječníku, každým dňom sa tie bolesti stupnovali, až tento pondelok vyvrcholili. Myslela som si, že mi praskne vaječník. Z ničoho nič v pondelok po tých hrozných bolestiach poobede bolesti z hodinu na hodinu zmizli...nechapala som, ako sa to mohlo stať. Predpokladám, že to boli ovulačné bolesti, len to neviem kedy doslo k ovulácií, v ten den t.j. tento pondelok ked bolesti pominuli, alebo este počas bolestí. Mohlo sa vajíčko uvolniť dostať do vajíčkovodu a bolest este mohla pretrvávať a prečo potom sa tá bolest odsekla z minuty na minutu? Hlien som mala najčírejsí a najtahavejsí cez víkend? Ktoré dní boli plodné a kedy doslo k ovulácií? Velmi by ste ma potesili vašou odpovedou....dakujem

labanka
27. jan 2012

@charlett no ja ked mam nieco take tak si robim ovu testy 🙂 a naposledy sa aj oplatilo

salomee
27. jan 2012

@labanka No a jak to teda vidíš? Kdy přesně je ovulace? Když to začíná bolet, když to bolí nejvíc...?
Já měla ty bolesti každý měsíc, ale nikdy jsem nic netestovala, tak těžko říct, kdy přesně. A otěhotněla jsem ze sexu den před tím, než to začlo bolet...to vím určitě, bo jinak nic nebylo.

labanka
27. jan 2012

Vysoka sliznica a meskajuci menzes ;) baby co to ? ;)

sandrijuro
7. máj 2012

ahojte kto by mi vedel poradit uz 4-5rokov sa pokusame o babo zacala som chodit ku gyn.mala som zapal odstranil mam aj nepravidelnu ov dal mi lieky 5dni od 4 dna menzesu som brala clostilbegyt potom som bola na ultrazvuku folikum mal 21mm dal mi inekciu pregnyl a o 2dni na kontrolu folikum mal 25,5mm no a potom na 10 dni som brala duphaston 1rano a 1 vecer po dvoch dnoch na kontrolu a povedal ze ov prebehla ako ma dufam ze sa to podarilo a este partner uziva profertil dakuje za kazdu rad 🙂

piefunko
7. máj 2012

@sandrijuro ahoj a s cim chces poradit? 😅 🙂

11miuska11
15. mar 2013

ahojte baby, je tu niektora z vas, co sa jej podarilo otehotniet s neskorou ovulaciou? Ja som mala naposledy 60 DC a ovulacia potvrdena aj sonom 45 DC 🙂 tak cakam tento mesiac, ci sa to zopakuje 🙂 Krasny den baby 🙂

martus12345
21. jan 2018

@viki prosim ta kedy ti potom vysiel pozitivny test?aj ja som mala ovulku az na 21 den,10dni mi to meska a testy negativne dakujem za odpoved

petrli86
12. apr 2018

Dievcata... podla vsetkeho som tehotna 🙂 co je dobra sprava... Ale od spontanneho potratu kt som mala min rok v Novembri sa mi cyklus stal 42 dnovy... Menzes som mala naposledy 25.02. 2018 bola som u lekara v pondelok ale na ultrazvuku nic nevidel a HCG bolo 333. Tak sama neviem ako pocitat tyzdne nakolko mam dlhy cyklus. Je mozne ze som mala ovulku az okolo 25.03. 2018 dufam v to... Nakolko min rok som o baby prisla :( tiez nizke hcg a potom bum krvacanie a uz to slo :(

michaelamaria
21. apr 2018

@petrli86 ahojky mne meska 12 dni test negatívny.dr.nic nevidel na ultrazvuku.mam bolest pod bruskom a krizoch ako na menzes .niky mi nemeskala .mislis ze by uz nieco videl na sone ?? Este dety nemam ale chcela by som nikdy mi nemeskala tak taka mala nadej srdci je.cysty vilucel .mozez poradit??

petrli86
23. apr 2018

@michaelamaria ahoj 🙂 A krv ti nezobral ohladom HCG hormonu? Ten jednoznacne ukaze ci si alebo nie si tehotna 🙂 Ja som ostala na rizikovom...

michaelamaria
23. apr 2018

@petrli86 ahoj nie nebral...ale mam len mierne bolesti bod pruskom a krížoch ako ked ma prist MS a nic .a zviseni husty bieli vitok a hrozne nafúknute prsia

petrli86
24. apr 2018

@michaelamaria a hovorila si mu ze mozno si tehotna a vsetky priznaky? Nerozumiem tomu preco ti nevzal tu krv ved to je zaklad predsa. Hned by sa zistilo co je vo veci.

michaelamaria
24. apr 2018

@petrli86 ahoj ani ja tomu nerozumiem normalne ma nechal stichu.a myšlienkach.ano povedala ale ze na ultrazvuku nic nevidel.dik si zlata ...za odpovede.

petrli86
24. apr 2018

@michaelamaria nemas za co. Tak chod za svojou obvodnou povedz jej co je vo veci a aj ona ti moze vziat krv.

michaelamaria
24. apr 2018

@petrli86 ok to ma nenapadlo zajtra pojdem dik za radu moc.a inac uz ma zacali boliet prsia mam ich aj dost velke.tak neviem ci su to len hormony a po prvi raz meska len tak.len ten vitok bieli hustý nepali nic len som vlhka stale a mislim ze uz sa spustilo a nic.inac na 15den meskania som sla na wc mislela som ze sa spusteli ale bol to vitok slabo ruzovej na vloske a potom nic.

petrli86
24. apr 2018

@michaelamaria urcite chod za svojou obvodnou. Neboj vsetko bude ok. Potom napis ze co a ako ;)

michaelamaria
24. apr 2018

@petrli86 ok diki jasne moja dam 🙂 som na trnoch.och.