Operácia karpálneho tunela

ala76
6. okt 2017

Ahojte žienky.Mam ísť na operáciu karpálneho tunela a práve mi aj bolo poradene že dať si to urobiť u plastického chirurga (keďže dnes to robia všade)nie hocikde a to buď Sliač alebo bb na radvani.prosim kto má skúsenosť stým je to u plastických chirurgou ?ide to cez poisťovňu?ďakujem.

mesiacik13
26. sep 2018

Môže mi niekto poradiť dobrého lekára v Poprade alebo Prešov?Mám ťažký stupeň karpálneho kanála..a tiež kolko asi trvá maródka?

ferko10742
2. jan 2019

Ahoj , chcem vas poprosit, opytat sa . Vela citam co sa tyka trpnutie palcou a v noci ani nepisem nieco strasne. S citania by som povedal carpal tunnel sindrome.Bol som u lekara Krv , rengen je normal, cakam dialsie visetrenia a MRI scan tak pevne verim ze sa ukaze cripina mojej ruky :( Dakujem Krasne

monstos
27. okt 2019

@mesiacik13 ahojky, mozem sa opytat, ci uz operaciu karpalneho runela mate z sebou? Manzelovi diagnostikovali tiez tazky stupen syndromu karpalneho tunela a hladame kde by bolo najlepsie ist v tej istej lokalite. Tak ci mate nejake info. Vdaka 🙂

ferko10742
27. okt 2019

@monstos ahojky mal som injekcjiu do zapestia ,injekcjia pomoże no je to na kratki cas , operacia urcite pomoże . Prajem skore uzdravenie

ferko10742
29. okt 2019

@monstos
@monstos ahoj za 2 tyzdne budem mat operaciju karpal tunel tak dam vediet

slavka1307
28. sep 2022

@ala76 dobry den. Bola ste napokon na operacii ? Ak ano, kde ? Dakujem.

ferko10742
30. sep 2022

@slavka1307 V Anglicku