Ošetrenie úniku moču I-II stupeň stresová forma inkontinencie pomocou CO2 laseru Fraxis

andriez13
15. apr 2019

ahoj, má prosím niekto skúsenosti s laserovým ošetrením úniku moču??? Mám ľahký únik moču pri športe, a dr.mi doporučil laser, ale na nete som o tom veľa nenašla, tak ak by mal niekto skúsenosť, klady a zápory budem vďačná. Že treba absolvovať 3 ošetrenia a každé ošetrenie 100e.

janka31174
14. máj 2019

@andriez13 tiež by som prijala tieto informácie skúsenosti s laserovým ošetrením plusy aj mínusy.
Ďakujem

andriez13
autor
15. máj 2019

@janka31174
Ja som bola už na prvom ošetrení. Že účinok by mal byť viditeľný do 3 týždňov. Zajtra to bude 2 týždne, ale zaťiaľ nevidím zlepšenie. A sestrička mi hovorila, že keď mi nepomôže prvé na druhé nemám ani chodiť, tak uvidíme. Dúfam, že sa stane ešte zázrak. Lebo, že zaťiaľ to všetkým pomohlo.

misinka20tv
9. okt 2019

@andriez13 Dobrý deň, zaujímalo by ma, či vám napokon tie sedenia s laserom pomohli, ďakujem

andriez13
autor
9. okt 2019

@misinka20tv dobry den. Nie nepomohlo. Bolo som iba na jednom, na druhe som uz ani nesla. Lebo, ze to prve ma najsilnejsi ucinok. Ale neviem ci nebola chyba aj v osetreni. Lebo to ostrenie laserom trvalo slabych 5min. A co som vsade citala tak by to malo byt 20min., tak mozno to bude aj preto 🤔

99pavla99
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
99pavla99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz