Otehotnenie s jedným vajcovodom

alilka
27. apr 2017

Ahojte baby..mate niektore skusenosti s otehotnenim z vajecnika,kde nieje vajcovod?som po mimomaternicovom a mam folikul na vajecniku,kde mi bol vajcovod odobraty..ake su tam sance,ze by si ten druhy vajcovod vajicko "pritiahol"?..a po akom dlhom case sa va podarilo otehotniet?dakujem..🙂

alilka
autor
25. okt 2018

@pereczova ďakujem za odpoveď..ale u mňa to už nieje aktuálne..ja som potom rýchlo otehotnela 2x ale obe boli zasa mimomaternicove..čiže už nemám ani jeden vajcovod .😔

hippovka
3. mar 2021

@alilka a teda syn sa podaril cez umele?

alilka
autor
4. mar 2021

@hippovka áno..ma 15 mesiacov a aktuálne som opat tehotná, zatiaľ len úplný začiatok 😉

rootham
5. máj 2021

@alilka a otehotnela si cez ivf teda, keď nemáš vajcovody?

alilka
autor
5. máj 2021

@rootham áno cez ivf..

anita85
6. jan 2023

@alilka ahoj, kde ti to robili ak mozem vediet?

alilka
autor
7. jan 2023

@anita85 ahoj...ako čo kde mi robili?

anita85
8. jan 2023

@alilka to ivf

alilka
autor
8. jan 2023

@anita85 v Helios KE

sylwi23
4. jún 2023

Ja mám 5 detí( tehotná hneď bez problémov vynosené a pôrod super ) potom som mala mimomaternicové kde mi žiaľ kvôli komplikáciam musel byť odstránený pravý vajcovod inak by som vykrvácala... No a dokonca skrze pharmatex (nehoda)a neplánované som znova už na tretí mesiac potom otehotnela , ale žiaľ v 9. týždni o bábo prišla... Proste to nemalo ešte byť viem to... Naše 6. Baby možno ešte príde... Ale ukľudnilo ma, že môžem byť tehotná aj len s jedným... Všetko sa deje pre niečo...Podľa mňa ak nemáš zápal a ste dobre plodný obaja otehotnieš pomerne rýchlo. Mne vraveli, že tam kde nemáš vajcovod , že tá zdravá strana si vie pritiahnuť vajíčko z tej pravej a tým pádom je veľká šanca že môžeš byť aj každý mesiac tehotná nie každý druhý ... Ja cítim z ktorej strany ovulujem pri tom tehotenstve čo sa nám stala nehoda to bol určite ten zdravý ľavý viem to ... Mne sa striedajú každý mesiac. Inak veľmi dobre na podporu je homeopatia od firmy Wala-Ovaria. Ak máš cysty tak ešte lepšie je Magnezium/Ovaria od Wala firmy z Nemecka. A samozrejme sa dá dopĺňať aj inými prírodnými produktami a podporu a posilnenie organizmu ...