Ovariálny hyperstimulačný syndróm - prvé príznaky

leplezetlen
19. jan 2015

Chcela by som vedieť , kedy sa mi počas stimulky môže vytvárať OHSS. Už týždeň pichám decapeptyl každý deň.

candour
19. jan 2015

Ja som ho mala obe IVF az po OPU

saxana15
19. jan 2015

U mna sa zacal prejavovat na desiaty den pri stimulke a stupnoval sa aj po odbere,az skoncil menstruaciou.

leplezetlen
autor
19. jan 2015

@saxana15 akè si mala prìznaky?

roxy80
19. jan 2015

ahoj, ja som mala len mierny ale u mna zacal az po odbere a skoncil az pri ms...príznaky zacali hlavne bolesť vaječnikov a nemohla som spat na chrbte lebo tekutina v bruchu mi tlacila na čreva a tie na pluca a nevedela som sa nadýchnut spavala som len na pravom boku...nastastie to nebolo az take zle ze mi ju nemuseli odsavat ale treba pit hlavne vela tekutin aj 4 litre denne uz pocas stimulky 🙂

saxana15
20. jan 2015

@leplezetlen nalievala som sa vodou,cele brucho jak balon od prs az ku podbrusku,stratila som pas.a to nie je vsetko,bolo to spojene s bolestou,pichanim v bruchu a so stazenym dychanim.prenos sa nemohol konat.az Ket

maria394
10. okt 2015

@saxana15 dobre tomu rozumiem, že napriek hyperstimulačnému syndromu Ti urobili odber? Neprerušili stimuláciiu? Dúfam,že Ti nepichli aj pregnyl.

saxana15
13. okt 2015

@maria394 ano.odber sa konal,vajicok bolo dost.ale po odbere sa mi zhorsilo,tak z vkladu nebolo nic,az ked to odznelo,odmenstruovala som tak sme sli na ket