Partnerská ordinácia Helios v Žiline. Skúsenosti?

miculienka
6. aug 2009

Ahojte, bola už niektorá z vás v partnerskej ordinácii Heliosu v Žiline ? ja sa tam chystám s manželom, hlavne kvôli nemu a neviem ako to Dr. Veselý rieši s problémami u mužov, ten môj sa liečil u nášho urológa, ale posledne to vzdal, lebo brať polroka antibiotiká a žiaden výsledok, len horší nie je ktoviečo, tak chceme skúsiť iných odborníkov

betyna8
6. aug 2009

miculienka, ja som od Veselého odišla ešte pred rokom,skôr ako rozšíril ambulanciu,ale z jeho prístupom som nebola moc spokojná a hlavne si tam odsedíš celé doobedia,kým sa dostaneš na radu.Ale je mnoho žien,ktoré sú tam spokojné.
Skúste sa objednať u urologa v Žiline, tú su väčší odborníci.

miculienka
autor
6. aug 2009

betyna, ďakujem za info, dobre vedieť, tak to už radšej asi rovno do martina do heliosu a tam nás obidvoch prešetria, ale skúsim nájsť nejaké kontakty na urológov aj v za ako píšeš, a tento dr. bol nejaký nemilý ? alebo skúpy na slovo ? ja teraz tiež nemám ktovieakú výhru s mojim gyn dr, príliš rýchly je, všetko je raz dva a liečba 0 bodov

betyna8
6. aug 2009

no veselý je podľa mňa už moc starý a mal by necha´t prax mladším, však ako sa zlúčil s tým Jamriškom,on ordinuje už iba v stredu.Neviem, nemala som z neho dobrý pocit,bral to ako na bežiacom páse a strašne zabúdal čo ti hovoril.Raz ti niečo odporúčal,inokedy tvrdil,že nič také nepovedal.Prehlásila som sa k Paučinovi, možno ti to meno niečo hovorí, robil v čadci v nemocke a aj jeho sestra tam robí na pôrodnici.On ma v ambulanciia aj sono.
V žilinskej nemocnici si skus zistit urologov.
JE pravda,že v Martine to budeš mať komplexné. 😉

lucula73
6. aug 2009

miculienka,ja ti odporúčam,aby ste šli rovno do heliosu v MT,tam spravia tvojmu mm taký podrobný spermiogram,ako mu neurobí žiaden urolog a porobia odbery aj tebe a budete na jednom mieste obidvaja vybavení a hlavne o kus múdrejší....

surviver
6. aug 2009

miculienka,ja by som Ti tiež odporučala ist rovno do Heliosu v Martine,je to špecializovane pracovisko,a nebudeš zbytočne stracat vzacny čas,behanim kade-tade 😉 Držim palce nech sa dobre rozhodneš a hlavne nech je konečny efekt pozitivny....

miculienka
autor
6. aug 2009

samé dobré správy, ďakujem vám baby, o heliose v mt už uvažujem dávnejšie, takže nakoniec vykotvíme tam, len si začnem liečiť môj zvýšený prolaktín, čo mi tento týždeň objavili, toho Paučina nepoznám, poznám tu len málo lekárov,/ do ca som sa presídlila kvôli manželovi až z južného slovenska/vy už tu všetky čakáte, tak sa teším za vás a dúfam, že som sa tu nakazila a čoskoro budem aj ja guľatieť 🙂

betyna8
7. aug 2009

Miculienka, Paučin má ambulanciu v Žiline, do čadce chodí už len ,keď mu dajú službu na pôrodnici.
Aj ti prajem aby to guľatenie sa prišlo čím skôr. 😉

miculienka
autor
7. aug 2009

ďakujem