PCOS aj endometrióza - je vôbec možné otehotnieť?

mabumi
9. jún 2011

Ahojte, je tu niekto taky, co ma PCOS a aj endometriozu zaroven a podarilo sa mu otehotniet (prirodzene, po IVF, to je jedno)? Alebo su tu kocky s podobnym osudom ako ja, ktore tuzia po babatku? Ak ano, pridajte sa nech sa povzbudime navzajom 😵

bobsent
24. jún 2011

@mabumi neviem či už nie e po zbere...som ho zberala tuším v máji...je vlastne zakvitnutý strom gaštanu.sa na mňa kukali keď som sa tam štverala že načo mi to bude 😀

mabumi
autor
24. jún 2011

@bobsent jaj tak to su kvety gastanu? to mi nenapadlo 😀
dobre, to sa dnes pozriem ci este kvitnu 🙂

bobsent
24. jún 2011

@mabumi neviem či presne gaštanu..ale ten strom vyzeral ako gaštan 😀

mabumi
autor
28. jún 2011

@bobsent ahoj, nevies mi poradit? mam teraz niekedy dostat mrchu a dnes ma cely den picha v lavom prsniku. na jednom mieste, tak z vonkajsej strany. zeby to suviselo s endo? snad nejdem dostat infarkt 😀
este sa mi to nestalo, obvykle si nevsimam ked ma niekde nieco zaboli. ale toto je take ostre pichanie 😖
nenavidim tu pliagu 😅 . stale si vymyslam scenare, co sa asi odohrava vo vnutri

bobsent
30. jún 2011

@mabumi nie som síce odborník,ale myslím že to s endo nesúvisí.v prsníku som ani nepočula že by mohla byť. skôr to môže byť spôsobené predmenštruačným napätím v prsníku.nenahmatala si si tam nič? skús sa skontrolovať po menzese, keď napätie povolí.ak by sa ti niečo nezdalo, choď doktorovi či sa ti nespravila cysta.

lusmi
2. dec 2013

ako tu čítam k tomu befoli si mam ešte kupit magnézium

babatenko77
4. dec 2013

baby je tu niekto, kto otehotnel akýmkoľvek spôsobom aj napriek endo a PCOS?

misenaf
24. sep 2014

@mabumi
@babatenko77 ahojte kočky ako ste na tom? ja mam pco a endo.
1.ivf neúspešne. Teraz sme preliečili endo a ideme do 2.kola.

babatenko77
24. sep 2014

@misenaf ahojky, my sme na tom výborne IVF uspesne, sme v 26tt 🙂 Drzim ti velmi palce, nech sa to podari 😉

misenaf
24. sep 2014

@babatenko77 jéééééééj to je super správa. Len mi prosím napíš ako ste to docielili a čím si si prešla?
My sme preliečili endo 2 inj. Diphereline po neuspešnom ivf.
A neschytala si OHSS? Ja mierne? A mala si krátky protokol? Kam chodíš do centra? Co si pichala? Dakujem za odpovede 🙂

babatenko77
24. sep 2014

@misenaf Nam sa IVF podarilo nastastie na 1.krat. Na endo som bola liecena tak 2 roky dozadu, bola som na laparoskopii a potom 6 mesiacov mi pichali Lucrin. No a v CARe mi prisli na to, ze mam aj PCOS ☹ Ale aj napriek tomu sa podarilo 🙂 Chodila som do Iscare MT, pichala som si Puregon 100j a potom 150j, kratky protokol...OHSS som mala, ale prejavil sa az po vklade a uz som bola tehu. Som koli tomu aj na PN

misenaf
24. sep 2014

@babatenko77 júúj velmi by som si priala aby aj nam vyšlo 2.ivf. Asi som nemala vela endo ked mi dali len 2 injekcie. Ja som mala tiež až pri vklade ohss tak mi vložili len 1 embryo (chcela som 2).
A prečo si na PN kvoli ohss, aj teraz hrozi ešte niečo?
No ja mam zvlaštnu formu ohss, je vidno na utz ale z krvi nevyšlo.

babatenko77
25. sep 2014

Tak ohss je nebezpečné a ja si musím pichat aj injekcie na riedenie krvi,takže aj preto som PN.pravidelne chodím na hematológiu..

mell88
11. aug 2016

Ponukam na PREDAJ dámsky výživový doplnok INDONAL woman (spolu 110 kapsúl) s dátumom exp. 7/2017.
Cena za spomínaných 110 kapsúl vrátane pošty = 22 €. (PC pri 120 kapsuliach bola 32 €). V prípade záujmu píšte IP, ďakujem.

simkamatko
24. apr 2020

Baby prosim vas nieco na PCOS čo vám pomohlo? Okrem inofolicu Ďakujem