Pigmentové škvrny nad perou

simminka7
11. júl 2017

Ahojte mamicky;)
Idem si k vam po radu. V tehotenstve sa mi vytvorili pigmentove skvrny nad hornou perou a na nose. Vyzera to nepekne;(
Ma niekto skusenosti s kozmetikou mary kay a s jej serom na pigmentove skvrny?
Co vam pomohlo?
Dakujem za rady;)

kadika123
21. okt 2018

@nikaroxy tak to ano, to na laser nemozes ale aspon ti to pekne zmiernilo a vybledlo aspon o 2 stupne.. vies co? Ja si myslim, ze sa vratia.. Napr, ja som sa slnila toto leto a zvyraznili sa mi, ale za par tyzdnov znovu vybledli, no povedala som si, ze tvar si nejak nebudem opalovat len tak zjemna osmahnem 👀😅.. Inak, zacala som pouzivat jeden peeling od avonu, mam zmiesanu plet, klasika t zona.. No a mam pocit, ze tie pigmentace mi zbledli este viac, neviem ci to nejako vybrusuje kozu, ale fakt zbledli.. Uz mam len take jemne linie, ktore dokazem zakryt makeupom a mam bezchybnu plet..

nikaroxy
21. okt 2018

@kadika123 Ano aj kozmeticka hovorila ze jemny peeling raz do tyzdna vie to trosku zbrusit..ja som fakt zvedava ci sa ich zbavim..sni neviem ci mamaj v zime pouzivat ten depigmentacny krem alebo radsej prejst na hydratacny...lebo zase teraz sa neslnim

kadika123
21. okt 2018

@nikaroxy ja by som pouzivala ten depigmentacny.. A hlavne preto, ze sa neslnis, ze ti lahsie zblednu a nestmavnu.. A v podstate hydratacny krem si mozes dat hocikedy.. Moj nazor☺️🙂

nikaroxy
22. okt 2018

@kadika123 tiez pravda len ho dorazim asi ked dojde jar leto😂ale nevadi...podla mna ma ucinok lebo nove sa mi nerobia ani znamienka ani flaky uz a su uz take uplne blede...Aky nazor mas na solarium?

kadika123
22. okt 2018

@nikaroxy🤣 noo aj mne velmi pomohlo, ja som mala normalne flaky, mapy, bolo to hrozne.. A teraz mam uplne peknu tvar, takze velka vdaka Eucerinu
🙏👀 Solarko? Uff.. Ja som od prirody sneda,takze ho nevyuzivam a ked ti mam povedat pravdu ani ma to tam netaha.. Ked sa nemam opalit zo slniecka, tak nechcem asi nijake opalenie.. Prirodne je prirodne☺️ ty chodis do solarka?

nikaroxy
23. okt 2018

@kadika123 No ako chce to trpezlivost..ale snad to vymyzne uplne.Ja som zacala s tym odstranovanim neskoro..ale snad to pomoze.Ja nechodim ale chodievala som...najma pred letom..ale uplne mi to vysusilo pokozku

alohim
23. okt 2018

Mne veľmi pomohli kyseliny - konkrétne robiť si AHA+BHA peeling od TheOrdinary (stačí 1x do týždňa) + a ešte som dávala na pleť vitamín C (antioxidant aj rozjasňuje pleť) a alfa-arbutín (ale dobrá je aj kyselina azaleová, kojová). Tu mám aj porovnávaciu foto: http://www.aurabeauty.eu/2018/04/moja-aktualna-... ale je to beh na dlhšiu trať, takéto prípravky treba dávať aspoň polroka + chrániť sa krémom s vyšším SPF

silvinkaaa66
9. dec 2018

Ahojte, kto by mal zaujem o krem Porcelana mam este jeden navyse. Spotreba je do aprila 2019, kedze ho nestihnem spotrebovat a je mi to luto vyhodit, tak ho darujem. Som z okolia PO.

nikuskaa92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mobilbabie
9. dec 2018

@silvinkaaa66 dobrý deň ak pošlete aj poštou mam zaujem 😊

stanka_s
9. dec 2018

@alohim môžem vedieť, všetko vyššie spomenuté, čo si užívala je bežne dostupné v lekárni?

silvinkaaa66
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehula
31. mar 2019

Dievcata, mam krem Expigment so 4%hydrochinonu a spotrebou do Aprila 2020 na predaj. Ja som ho raz vyskusala, no na moju plet je moc silny. Cize je este cely. Kupila som za 18Eur, posuniem za 9Eur+posta

lucycia
6. jún 2021

@mircalla prosim ta a ten laser kolko cca stoji?dakujem

mircalla
6. jún 2021

@lucycia 40 eur