Po potrate sa mi nedarí otehotnieť

deborah1
1. dec 2008

tamarka23
12. máj 2010

ahojte baby ja som bola tiez na potrate bola som mesiac a pol tehotna a isla som na interupciu ale teras to velmi lujtujem a chceme druhe dieťatko s partnerom sa pokušame oto uz pol roka a stale nic a uz je tomu po potrate 9 mesiacov som z toho dost smutna

mxdam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lorelajn
29. júl 2016

Ahojte babulki chle by som radu ako otehotniet po potrate nrtveho plodu

emili1997
3. júl 2017

Ahojte baby pred 5 zhruba rokmi som podstúpila umelé prerušenie tehotenstva nakoľko som bola mladá a nebolo to plánované teraz má možno odsudite ale to je na dlho teraz sme sa rozhodli z priateľom o bábätko veľmi potom túžime mať svoje srdiečko už vise 7 mesiacov sa nám nedarí a mňa to strašne mrzí už niekedi nevladzem boli ste niekto natom ako ja a nakoniec sa vám podarilo zaujma má hlavne to či sa vám podarilo po umelom prerušení tehotenstva baby držím všetkým palce a ďakujem za radu

biela_sova
15. aug 2017

Ahojte moje mile, prave som sa vratila od svojho gynekologa, mali sme.dlhu debatu na.temu ako otehotniet po opakovanych potratoch, tak som spusala.aj pre vas vsetky podststne body sem: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=825...
Ak sa dlhie nedari, ale nasli ste si viackrat druhu ciarku na teste, no potom.prisiel menz, je nacase si dat spravit krvny odber na prolaktin, poruchy zrazanlivosti krvi, intoleranciu na lepok, atd. Viac v clanku.
Este jedna rada pre alergicky: ak mate sennu nadchu, je lepsie pocat a prezit prvy trimester v.obdobi, kedy netrpite akutnou alergiou. To som sa zase docitala v knihe vsetko o tehotenstve. Dufam, ze som trochu pomohla 🙂

ludka140281
15. aug 2017

ja som po troch potratoch(spontánnych ) a som teraz po 7mich rokoch tehotná,,samozrejme s velkým strachom,,netrpezlivo čakám na každý ultrazvuk,aby som sa uistila,že žije,,,nevzdávajte sa,,treba verit ...po prvom potrate som otehotnela,hned další mesiac a mám dcerku,potom opat dva potraty a tri mesiace po tom opat tehotna a mám dcerku,,,,,teraz je odstup 7 rokov a som 10tt,,zatial ok,len dufam,že bude dievčatko...
po tretom potrate sa to začalo riešit,poslali ma na zrážanlivost a geneticke testy,,,,tam sa ukázalo,že potratene deti boli mužskeho pohlavia a moje telo dokáže donosit len dievčatká,,ale riskla som to z velkej tužby,,,, bojím sa a zároven srším radostou....neprestávajte verit,,podari sa to

biela_sova
15. aug 2017

@ludka140281 drzime Ti palce Ludka... smiem sa spytat, duagnostikovali Ti mutaciu hemofilie, ked chalpcekov nie je mozne donosit? Zatial sa citis dobre?

ludka140281
15. aug 2017

@biela_sova nejaku mutáciu áno ,ale je tam len číslo,nič slovné,odvtedy vždy,ked otehotniem,musím mat iniekcie na riedenie krvy

biela_sova
15. aug 2017

Hm, no aspon ze na to prisli! Ale uz si potiahla peknych 10tt! Drz sa