Pomohla vám akupunktúra pri liečbe neplodnosti?

wolfskinka
22. jún 2009

ahojte kto mate nejake skusenosti s liecbou neplodnosti pomocou akupunktury prosiim napiste mi nejake infosky dakujem

yasminne
23. aug 2011

@michelitta tak sa budem tesit. aj ja som mala dnes ist ale musm dat pauzu...potom napisem viac 😉 Uzi si ihlicky :P

michelitta
23. aug 2011

@yasminne Ahoj,tak vsetko bolo o.k.,ja to inac absolutne necitim a citim sa ako v prijemnom tranze 🙂 Zatial sa sustredime na odburavanie stresu,kedze ja idem na ivf.Verim tomu yasminne ze to pomaha a urcite to ma pozitivne ucinky. Budem to absolvovat tak dlho ako sa len da 🙂 a ty ako dlho chodis? mozes aj do IP 🙂

ahoj 🙂))

kyra30
25. aug 2011

@michelitta @yasminne
Ahojte baby, mi sa snažíme vyše 2 rokov a tiež mi kamoška odporučila akupunktúru...ja žijem v Blave. Vraj ak nie je prevedená profesionálne, tak to môže aj ublížiť. Neviete mi niekoho odporučiť ?

michelitta
25. aug 2011

@kyra30 Ak nie je prevedena profesionalne, nemoze uskodit 🙂 Kde si vycitala tu prepac hrozbu sliepok? :D Ja som z Tn,Blavu Ti moc neporadim,je mi luto,ale podel sa pak o skusenosti 🙂 DRŽIM TI PALCE 🙂

yasminne
27. aug 2011

@kyra30 ahojky ja zijem v zahranicni no raz som navstivila v BA toto miesto: http://www.tcmbratislava.eu/

@michelitta ahojky ja som povodom tiez z TN 🙂 kam tam chodis na akupunkturu?

yasminne
10. sep 2011

@kyra30
@michelitta Ahojte 🙂 tak ako pokracujete s akupunkturou?

krisbar
15. sep 2011

ahojte,
ja som bola dnes na prvom sedeni. tak som zvedava, ci to pomoze. budem tam chodit dost casto, na zaciatku asi raz do tyzdna, bud. tyzden dokonca dva krat.
my pojdeme do IVF a vraj to pomaha...

lulkala
3. máj 2013

ahojte..babiny aku mate skusenost s manzelmi kormanovcami? idem tam kvoli casto sa opakujucimi zapalmi mocovych ciest a 8 mesiacov sa snazime o babo a nic, tak chcem konzultovat aj to..a ak tam chodite, kolko sa tam plati? ako je to cenovo? dakujem 🙂

fraufrt
13. okt 2013

@lulkala Ahojte ak ste boli u manzel. Kormanovych, poprosim viac info.... rada by som isla k nim s dcerkou, ale vaham...Dakujem, mozte aj do IP.

misenaf
7. okt 2014

@michelitta ahoj ako pokračuješ s akupunkturou? máš pocit že pomohla? Ja sa teraz namotávam na hypnoterapiu, formou odblkovania nejakých negatívnych zážitkov ktore ma nevedia posunúť dalej a preto si myslím že sa nám nedarí babatko....

ankical
8. dec 2015

@misenaf Ahoj. Si bola na hypnoterapii? Ake mas skusenosti? Tiez o tom uvazujem..

meca
12. máj 2016

@gaby0205 ahoj moja a kto robi fertility akupuntutru?

meca
12. máj 2016

@yasminne Pomohla Ti akupunktura?

miskakolacikova
18. máj 2016

@yasminne ahoj, aj ked je tato tema uz stara chcem sa spytat nemas kontakt na tu akupunkturistku? Pomohlo ti to nakoniec?☺️

yasminne
18. máj 2016

@meca
@miskakolacikova
Akupunktura mi na moj problem s otehotnenim nepomohla ale verim, ze to bola dobra volba pocas kazdeho ivf. Kontakt by som poskytla ale ja som toho casu zila v Belgicku a chodila tam... 😉
Drzim palce!

miskakolacikova
18. máj 2016

@yasminne haha, dakujem, ale do belgicka asi nebudem chodit 🙂) skusim pohladat teda nieco tu v BA, ale zatial som narazila len na vseobecny fertility akupunkturou sa asi nikto specialne nezaobera

yasminne
18. máj 2016

@miskakolacikova mam potom kontakt na jednu cinanku ale ona je v Liptovskom
Mikulasi...

meca
18. máj 2016

@yasminne super poprosim ja som z Ruzomberka

miskakolacikova
18. máj 2016

@yasminne napis mi prosim IP, liptovsky mikulas nie je az tak daleko.. a do ktoreho centra si chodila ?

diamirka
19. jún 2016

Ahoj dievcata,uz niekolko rokov sa venujem okrem ineho liecbou neplodnosti.Vysledky hovoria za vsetko.Minuly tyzden sa narodili dve babatka.Procedura je nenarocna pre oboch partnerov.Ak chcete skusit tak zavolajte 09070720352

diamirka
19. jún 2016

Ahoj dievcata,uz niekolko rokov sa venujem okrem ineho liecbou neplodnosti.Vysledky hovoria za vsetko.Minuly tyzden sa narodili dve babatka.Procedura je nenarocna pre oboch partnerov.Ak chcete skusit tak zavolajte 0907720352

diamirka
20. jún 2016

@katy7 viem odblokovat,v ramci celkovej terapie a vysledky su velmi dobre diamirka

meca
20. jún 2016

@diamirka mozem poprosit nejake blizsie info ako to prebieha?

kim12345
20. jún 2016

@diamirka aj ja poprosim o info ,vdaka

diamirka
21. jún 2016

Terapia prebieha tak,ze sa spravi pulzova diagnostika,cize ako funguju jednotlive organy,pozrie sa chrbtica,ci nie je posunuta panev-je to bezbolestne napravanie.Usna akupunktura je naplast na tucho,posobi az 3tyzdne.Na odblokovanie mam vlastnu metodu.Vsetko to trva priblizne 1 hod.

meca
27. jún 2016

@diamirka A MOZEM POPROSIT O NEJAKE referencie od kientov?

bylinkaa
6. aug 2016

Diamirka a kde posobis?