Pomohli vám niekomu kvapky z imela na neplodnosť?

danielitka26
23. feb 2009

ahojte baby počuli ste alebo máte niektorá skúsenosti s kvapkami, tinktúrami alebo čajíkmi z imela bieleho ?? ja som počula že má veľmi dobré účinky pri nepravidelnom menzese, lieči neplodnosť ženskú aj mužskú, kvapky sa vraj dajú kúpiť v rakúsku. zaujímali by ma vaše názory, skúsenosti, alebo aspon nejaké info a hlavne referencie ak ste ich niektorá brala aké účinky mali a či vôbec pomohli..vopred ďakujem

007monita007
13. júl 2012

moj muz kazdy rok predava na vianocnych trhoch imelo a vela ludi si to kupuje pre stastie a vobec netusia ze je aj liecive

ennynka
19. mar 2013

@pifina a vam pomohli tie imelove kvapky k otehotneniu?brala ste ich?

ennynka
19. mar 2013

@danielitka26 pomohli vam tie imelove kvapky k otehotneniu?

danielitka26
autor
19. mar 2013

@ennynka mne veru nie, ale ja to neriesim uz nejaky cas, brala som od neho tie kvapky z imela chcel za to 60eur, a pamatam ako mi byvalo strasne zle po nich, na zvracanie, hlaVA SA mi tocila takze asi tak

pifina
19. mar 2013

@ennynka brala som ich asi 3 mesiace, neviem, co konkretne mi pomohlo, ale babo prislo 😅

abies
29. apr 2013

Aku mate skusenost s imelovymi kvapkami z Rakuska, Dr. Hayeks? /Mistel (Viscum album)/
Pomohlo vam jeho uzivanie?

mirka2305
16. jan 2015

@danielitka26 ahoj mohla by si sa mi ozvat na ip??? ohladom imela dakujem

adriankar
26. máj 2015

ahojte. Ja osobne odporucam bylinne maceraty od Firmy Nadeje. Pani Mgr. Podhorna. Mala som zle vysledky hormonalneho profilu a po nasadeni kury sa mi upravili ukazkovo. Momentalne mam dalsiu kuru na rozbehnutie cyklu a budem prechadzat na tretiu na otehotnenie. Kupujem v zdravysvet.sk ochotne poradia kombinaciu podla problemu. 🙂

mata1278
6. sep 2021

@danielitka26 dobrý deň a kde sa dajú kúpiť nejaký kontakt