Prefuk vajcovodov

natalia2609
6. apr 2012

Ahojte snazilky! 15.2. mi robili prefuk vajcovodov, a odvtedy sa snazime, a zase som dostala. Ja uz neviem, kde by mohla byt chyba. Dr mi povedal, ze po tom zakroku by uz nemal byt problem, len som to vsetko mala tak upchate, ze mi to musel prefukovat na dva krat. A uplne som si myslela, ze sa to podari, nie je to divne, ze este nic? a to dodrziavame plodne dni. Chcem sa spytat, ci mal z vas takuto skusenost a ako to dopadlo. Budem Vam vdacna, zatial uspesne snazilkovanie vsetkym prajem!

trinity246
14. aug 2017

@sjuzisebi ahoj no pravdupovediac neviem preco moj lekar povedal max 3 dni a stalo sa stal sa stoho tyzden....vysledky budem mat o tyzden to pojdem.naspet do nemocnice a primár mi bude o nich a vsetkom hovorit....moj doktor mi to navrhol kedze sa snazime uz 3,5 roka a nic.....a on mi uz podľa vysledkov da lieky. A potom uvidime

neverendinglove
14. aug 2017

Ahoj. Ja s mm sme sa snažili o bábo skoro 2 roky. Moja gynda ma poslala na laparoskopiu kde mi urobili ten tzv. prefuk. A mesiac na to som bola tehotna konecne. Teraz mam uz 2 velkych chlapcov.

sjuzisebi
16. aug 2017

@trinity246 tak určite lepšie Laparoskopicky ako zaživa. Strašne som pri tom trpela. Tak ja výsledky neviem kvôli môjmu lekárovi, lebo mi ich nepovedal. Ale má CD záznam, a teda by som ho chcela poprosiť teraz jak ideme domov, že či by mi to nedal, by som to ukázala tu lekárke, aby som nemusela ísť aj tu. Síce tu je iný prístup, ale keď som to už raz mala, tak zbytočne nechcem ísť ešte raz. My sa snažíme 2 roky. A ešte stále nič, no si myslím že mi ten prefuk pomohol aspoň trochu, minule som dostala mrchu bez tabletiek aj keď meškala 2 týždne. Takže nádej umiera naposledy 🙏😇 silno ti držím palce aby sa ti podarilo otehotnieť 👎

sjuzisebi
16. aug 2017

@trinity246
Prepáč chcela som dať iný smajlík 😅 😘

nellita
16. aug 2017

Ja som mala laparoskopiu vajecnikov,cast vajecnika mi odstránili,ostatne prefuk a po mesiaci som otehotnela a mam 3 rocnu Krasavicu,nemysli nato,pride to samo😉

trinity246
21. aug 2017

@sjuzisebi dakujem aj ja tebe 🙂 mne pomohlo tiez mala som dennodenne vytok a teraz nic ....takze zatial som spokojna uvidime casom ci sa podari 🙂

trinity246
22. aug 2017

@nellita ahoj no to je pozitívne ze tak rychlo si otehonela dufam ze take stastie budem mať aj ja 🙂 kolko si bola v nemocnici??? Aj si sa po prefukoch nejako liecila???

nellita
22. aug 2017

@trinity246 Tyzden len,brala som vitaminy od lekara inak nic extra. Vraveli lekari ze mozno rok bude trvat kym otehotniem a pozri cupi lupi 😀

tinee82
5. jan 2018

Ahoj no mne spravili vyšetrenie až po dvoch neuspenych iui čo povedať zbytočne čakaniebolest a vyhodené peniaze nedôvera u doktora takže keď mi potom robil hysofy tak som išla za primarom či pomôžu prefuky pobedal že kedysi to robili ale už mi to z neuspesnosti neodpirucal, myslím že veľa doktorov v dnešnej dobe si chce iba privyrobiť na nešťastí druhých, takže už nesnivame o prirodzenej ceste ale pripravujeme sa na ivf, veľa šťastia prajem.

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kotlarovanikola
16. mar 2020

Ahojte. Já. Ní som. Chcela. Dajake. Řadu. Boli. Totem. Prefuk strašně. Sa bojim

kotlarovanikola
16. mar 2020

@malicka1986 to bisom. Aj já. Chcela. Vědět. Le no aj. Já. Idem. Na ten. Prefuuk

kotlarovanikola
16. mar 2020

@nellita a US. Máš. Male

trinity246
16. mar 2020

@kotlarovanikola ahoj reagujem na tvoju dopravu pre nellita ja som bola na prefuky 2017 v roku 2019som ostala tehotná ale zias som 3mesiaci potratila snazime sa už 6rok po prefukoch až po dvoch rokoch a teraz po potrate už rok a nič 😒 zatiaľ a je to zle na psychiku lebo všetci okolo oznamujú tehotenstvo 😒🤰

kundiboo
16. okt 2022

@lenkaa33 ahoj, ako to nakoniec dopadlo ? Som v rovnakej situacii ze mi zistili nepriechodné oba pri hyfosy a neviem ci ísť na laparku