Príznaky Crohnovej choroby

bambulinali
13. feb 2014

Ajojte Aky mate nazor na Toto... 4dni bolesti na pravej strand dole. Slepe crevo vylucene. Gynekolog vylucil gyn. Problem ako aj ovulaciu. Odobraty moc je v poriadku. Jebne testy ok as ma mierny zapalovy prices ale bola som chora. Moje zdr. Problemy syndrom drazdiveho creva. Mozem mat tuto chorobu priznaky nasvedcuju....

bambulinali
autor
13. feb 2014

Pardon za chyby pisem na tel :D

kiki68
13. feb 2014

no jedine poriadna diagnostika,ak sa potvrdi crohnova choroba,tak potom tiez len na liecbe,diete. Ale neni to take strasne,v nasej rodine to ma jedna holka, aj ma zdrave babo, sice to nevyslo na 1krat,ale druhe uz sa podarilo. Precitaj si vaic o tejto nemoci na strankach tych,co ju maju a su zdruzeni do nejakeho klubu Je tam viac moznosti,co by to mohlo byt,ale dobra diagnostika je zaklad pri tychto nesvaroch. Drzim palce!

bambulinali
autor
13. feb 2014

@kiki68 Dakujem Velmi pekne. Citala som o tom na internete a priznaky mam... Schudla som na 50kg Mozem doslovne zrat nepriberiem. A boli ma aj v pravo dole este pocksm a ak to neprejdr objednam sa na gastro. Ano Citala som aj o tehotenstve co sa týka tohoto ☹

kiki68
13. feb 2014

no cim skor zacnes toto fakt riesit tym vacsia sanca,ze ti coskoro bude lepsie. Hlavne sa vyhybaj vsetkym jedlam,co by mohli sposobit problem,aby si netrpela nez zistia,co sa deje.

mamazem
14. feb 2014

Pohladajte info o Chioskej mastiche, živica z pistáciovníka mastixového, na crohnovu chorobu, ale aj akékoľvek zápalové procesy v žalúdku, dvanástorníku a črevách je výborná...