Problém s mužským orgazmom a snaha o bábätko

matess11
12. máj 2015

Dobrý deň. Viete poradiť prosím? Čím to je, že priateľovi pri pohl. styku veľmi dlho trvá samotné vyvrcholenie. S erekciou problém nemá, vzruší sa rýchlo, problém je v samotnej ejakulácii.... Snažíme sa o bábo... Milujeme sa s tým, že snáď sa nám to už podarí (snažíme sa skoro rok), sledujem si plodné dni a ovuláciu...No už tri dni po sebe, ani raz po styku nevyvrcholil... Ako potom mám zostať tehotná? Podarí sa mu to tak 2x do mesiaca, aj to už možno mimo mojich plodných dní... Začínam byť zúfalá a som z toho smutná... Treba toto už riešiť s lekárom? Za každú radu a pomoc ďakujem.

matess11
autor
12. máj 2015

@kiki68 ja, ked ho poslem k lekarovi, tak pojde... nepovie mi, ze nie... len som potrebovala vediet, potvrdit si, co si myslim aj ja... ze to skutocne je na toho odbornika... lebo on mi stale len to povie, ze on v tom problem nevidi, jednoducho mu orgazmus trva dlhsie ako inym...

natalym
12. máj 2015

@matess11 Tak pre niektoré by to bola aj výhoda.

kiki68
12. máj 2015

@matess11 ak da na Teba,ze ked ho tam posles tak pojde, tak sa nic nestane. Chapes hlavu ani nic ine mu tam neukusnu a ten odbornik si moze vsimnut veci ktore my tu zenske nemame sancu vediet.
Jedna vec je ak by to bol iba psychicky blok, ale druha ak by to naozaj znamenalo nejaky zdrav. problem.
Mozno bude doplacat kdesi par eur, mozno ani to nie. Ale hlavne budes vediet ze nemate z jeho strany problem splodit dalsie babo. Co bude mensi stres pre Vas oboch.