Problémy pri sexe

olivieraa
15. máj 2018

Ahojte zienky. Mam uz par mesiacov noveho partnera, ktory ma vacsi penis aky mi vyhovuje, a to okolo 18cm a taktiez je aj dost hruby. Sex s nim je casto bolestivy aj napriek dlhej predohre. U predchadzajuceho parntera ktory mal taky priemer som dokazala mat aj vaginalny orgazmus. Tu to nejde.. prisposobi sa vagina casom a roztiahne sa? Alebo ? Dost to trapi mna a aj jeho.. pripadne vase skusenosti, tipy a triky. Dakujem

sasa1983
15. máj 2018

Nájdi si chlapa s väčším vtákom a keď sa roztiahneš, bude dobrý potom aj tento chlap. Preboha to čo je za otázka? Lubrikacny gél, olej, vibrátor, Venusine guľôčky (cvik na svalovinu posvy), iná poloha..

ladyblcha
15. máj 2018

A si tehotna? Lebo si v julovkach 2018, tak ci nie je neskoro experimentovat.

iwesska
15. máj 2018

@sasa1983 Nemusis ju hned zhadzovat, ked si v zivote taky problem nemala. Normalne sa opytala na problem, ktory nie je az taky raritny. Keby sa dalo vsetko tak nacvicit ako pises, tak sa ziadna zena sa pri porode neroztrhne asi nie?

beky1813
15. máj 2018

Zase sa niekto nudi?

olivieraa
autor
15. máj 2018

@ladyblcha zial som len bola..

olivieraa
autor
15. máj 2018

@sasa1983 nenapadlo by mi tu pytat rady, keby sme neskusili gely, oleje a taktiez aj ine polohy...
Iba kto to zazil vie, o com hovorim

olivieraa
autor
15. máj 2018

A este by som chcela poznamenat ze mam otocenu maternicu..neviem, ci to moze mat suvis.

olivieraa
autor
15. máj 2018

@beky1813 ked mas podorzrenie ze dikusia a problem je vymysleny, nereaguj prosim a usetri cas, slova.atd..

viellik
15. máj 2018

@olivieraa áno, prispôsobí sa ti to. Taktiež som to tak mala s mojím drahým a teraz to je už super. Treba len vydržať a povedať mu aby bol opatrný keď ide do teba

iwesska
15. máj 2018

@olivieraa Ano ma to suvis s otocenou maternicou. Tiez ju mam otocenu.

iwesska
15. máj 2018

@beky1813 Hej, vsetky, ktore maju aj ine starosti ako vyberanie saticiek a lakov na nechty sa nudia 😀

amadea3
15. máj 2018

Ahoj, moj ex bol takto obdareny, rozmerovo este kusok oproti tomu co popisujes a aj ja mam maternicu otocenu naopak. Bohuzial sex bol napriek vsetkemu moznemu (kremy, gely, gynekologicke vysetrenia, atd) pre mna velmi bolestivy, a hoci to bola laska velika, a vztah niekolkorocny, nakoniec bohuzial na sexe skoncil. S mojim uz manzelom sme si sadli, rozmerovo je “priemerny”, co mi absolutne vyhovuje,kedze mam za sebou bolestivu skusenost. Co ti vsak mozem povedat, ze po porode sa tkaniva prirodzene roztiahnu, takze by si mala stolerovat uz aj vacsi rozmer. Drzim palce

montemotherone
15. máj 2018

@olivieraa myslím, že ak sa to zmení, tak až po pôrode 😕

sasa1983
15. máj 2018

Ved nie je nikde napísané že musí ísť dňu celý

cukricek4
15. máj 2018

@sasa1983 to nie je ale je to lepsie, ked je dnu cely. teda aspon ja to tak mam najradsej 🙂

danyb
15. máj 2018

ak ti nerobila hrúbka pri predchádzajúcom partnerovi problém, tak by ti nemala ani pri tomto, a pokiaľ viem vagína sa vie roztiahnuť bez menších problémov a vie sa prispôsobiť bez bolesti ak si dobre "pripravená" 🙂 možno je problém v dĺžke a v tvojej otočenej maternici ☹ v tom prípade sa to asi nezmení ☹ možno po pôrode.. jediná rada, veľa lubrikačného a nájsť polohu pri ktorej nevojde celý alebo si hĺbku vniknutia vieš korigovať 😉

sasa1983
15. máj 2018

Niekedy naše telo podvedome reaguje, kvázi odmieta fyzicky kontakt s druhou osobou.

pininka
15. máj 2018

@olivieraa poznam muza,ktory s tymto ma velky problem. Vobec to nieje na smiech, je to skor smutne, skoro kazdy vztah mu stroskotal, lebo to proste tie zeny nezvladali. Moze byt ze po porode sa to zmeni, ale moze sa stat ze budes rodit cisarskym a co potom. Ja som rodila len cisarskym a aj byvaly partner a aj moj muz mi vzdy hovorili ze som zvnutra neskutocne uzka. A tiez nic na to nepomaha, proste boli vzdy hotovi velmi rychlo. Tak ale toto sa da pre zenu vykompenzovat, no u vas, ozaj len tazko. Snad sa vam to podari nejako prisposobit. Drzim palce.

lillystranska
15. máj 2018

@olivieraa ahoj moj partner je pomerne dost dobre obdareny. Ja sa priznam ze mne to viac vyhovovalo zo zaciatku sme mali problem sa zosuladit ale uz sme sa lepsie spoznali po tejto stranke. Mna to tiez bolelo tak sa ma vzdy pyta aby vedel ale da sa to. My mame skor tu nevyhodu ze ho ma zahnuty do takeho luku tym padom mi tlaci aj tam kde iny partner nie a obcas ked niekde prirazil viac som videla aj hviezdicky ale je to len o cviku. Ja by som uz nemenila