Problémy s otehotnením, zápaly močového mechúra a HAK. Poznáte to?

jastericka
5. aug 2006

Ahojte babenky.
Som tu nová a čítala som si vaše príspevky. Uz dlhší čas beriem HAK a bez nej nemám prirodzený menštruačný cyklus. Okrem toho mávam častý zápal močového mechúra. Chcela by som HAK vysadiť a začať skúšať bábatko, ale bojím sa, že počas tehotenstva by som mala zápal, mohlo by to mať zlý vplyv na celé tehotenstvo. Ak máte skúsenosti, prosím, odpíšte.

vierus
11. aug 2006

ahojte 🙂
dorotka, zlozenie cajiku: suchy extrakt z brezoveho listu a zo zlatobylu, potom je tam maltoza, arabska guma, farbivo, cukor, aroma, sacharin-sodik, kyslicnik kremicity. To je tusim aj vsetko, aspon co si z nemciny pamatam 🙂
Neviem, ktore bylinky sa v 1.trimestri tehotenstva nemozu, o tom som nic nepocula, ak vies, ze su to tieto, tak daj vedit. Ale urcite viem, ze je to lepsie ako anti - co do mna v 1.trim. natlacili lekari (a to sa vraj tiez nesmie).
Este info pre tych co maju zaujem: ten caj maju len v lekarnach 😉
pekny den 🙂

vierus
11. aug 2006

este ako to tu citam ... je to cisty rastlinny liek Ma mocopudne, protizapalove a uvolnujuce ucinky 😉

geegee
11. aug 2006

jastericka, nie nepoznam...povodne nie som z RK...fungujem tu len od svadby

jastericka
autor
11. aug 2006

Ahoj geegee, akurat dnes sa do Ružomberka chystám. IDem omrknúť jeden, ževraj novootvorený svadobný salón. Mal by byť dáko na tej ulici ako sa ide od vajca smerom k tržnici. No uvidímee 🙂

geegee
11. aug 2006

ano...vola sa Gabriela...ako ja 🙂 Ake chces saty? Ja mam svoje svadobne na predaj 🙂

jastericka
autor
11. aug 2006

Romanticke, dáke s čipkou,možno aj s vlečkou, uvidime 😀 Aj moja sestra je Gabika

nika251
13. aug 2006

Ahojte baby. Neviete mi nahodou poradit, kedy sa mozme snazilkovat po vybrati ATB Doxyhexal? Zabudla som sa opytat lekara a teraz si lamem hlavu 😝 . Dakujem

jastericka
autor
14. aug 2006

ahoj nika. Noo, ak si uz ATB dobrala, tak by to nemal byt problem. Ale napriklad , ked chces ist darovat krv, tak nemozes, ak si za posledne 3 mesiace brala antibiotika. Zeby to bola doba, za ktoru sa z tela uplne vyplavia? Neviem, len dedukujem. Radšej by som sa spytala lekara, aby bolo vsetko OK. PAPA 😉

peha
14. aug 2006

je to doba, kym sa z teba "takmer uplne" vyplavia lieciva, nielen z krvi, ale aj z tkaniva...
takze ja by som mozno ten tyzden dva urcite pockala. skus po dalsej ms, to budes mat istejsie, zatial trenujte techniku 😵

drzime palceky, nech sa vam dari. 😉

nika251
15. aug 2006

Dakujem za odpovede. Peha si hrozne zlata, drzim palce nech mas krasne a pohodove tehulkovanie.

enuska2806
13. sep 2006

Ahoj,
prosím vie mi niekto poradiť, som vo 8 tt.tehot. a mám pravdepodobne v mechúri baktériu streptokokus agalactiae, čakám na kultiváciu,môj gynekológ povedal, že je to dosť nežiadúca baktéria v tehotenstve,chcem sa spýtať či sa niekto s ňou stretol, prípadne či je nevyhnutné brať antibiotiká a či nemôže nejak uškodiť bábetku, díky moc

nevesta
13. sep 2006

Ahoj, co to sposobuje? Na nete som nic take nenasla... 😕

domcek
14. sep 2006

enuska viem len tolko ze zapaly a neake bakterie sa daju alebo skor musia liecit v tehotenstve specialnymi antibiotikami. Ja mavam casto zapaly mocovych ciest a mechura pravdepodobne antibiotikami sposobenu deformaciu oblickovych ciest zlou volbou antib. v detstve. S mojim urologom som preto hovorila o moznych problemoch v tehotenstve a toto mi na to povedal. A to ta gynekolog neposlal na urologiu.

domcek
14. sep 2006

A este jedna vec tato bakteria sa nachadza aj u zdravych zien takze neviem preco ta lekar strasi. Normalne sa to da liecit bez ohrozenia mimi. 😉

soltysova1
30. júl 2007

Ahojte kocky, na tejto stranke som v podstate nova a chcela by som sa s Vami poradit, ak budete niektore take dobre. Som po polročnej hormonálnej liecbe, diagnistikovali mi endometriozu. Mam za sebou uz 2 menstruacny cyklus, a chceli by sme sa s manzelom pokusit o babo. Ale mam trocha obavy, lebo brala som donedávna lieky na liecenie helikobaktera. Na kontrolu chodim tak po pol roku a teraz mam ist az v decembri. Moze mat vplyv helikobaktera na vyvoj dietata, ak by sa nám to podarilo, alebo mam radsej cakat do decembra? 😒 Nemate s tym skúsenosti? A este jedna otazocka brali ste niektora nejake vitaminy - kyselina listova, oplati sa to brat? Vela som teraz o tom citala, vraj pomaha to pri oplodnení a pri vývoji plodu? Díky za odpoved. Mata S.

pusinockaa
8. okt 2008

Ahojte babky,

četla jsem vaše příspěvky ohledně čaje Solubitrat na záněty močového měchýře a chtěla bych se zeptat, jestli byste mi mohli někdo poradit, kde se dá v Rakousku běžně koupit. bydlíme blízko Bratislavy,takže do Rakouska to mám kousek, ale nevím, kde bych ho měla shánět. Mají ho v každé lékárně nebo kde ho mám hledat. Mám s ním výborné zkušenosti, i moje mamka ho zkoušela, ale bohužel nám ho přivezla známá, která se už ale odstěhovala.
prosím, pomozte mi..... ☹

honey777
8. okt 2008

ahoj pusinockaa, robím v rakúsku, tak ti to môžem zistiť a potom ti dám vedieť. Hm ?

lily1983
30. máj 2019
https://www.youtube.com/watch?v=wnw18zXifMk

dá sa to aj bez chemických liekov 😊 za pokus to stojí

beky1813
30. máj 2019

@lily1983 co tu toľko spamujes?

lily1983
30. máj 2019

@beky1813 keby si vedela pomôcť nepomohla by si?

beky1813
30. máj 2019

@lily1983 jasne, obohatit sa chceš 😃 urcite sa to da kúpiť u teba

lily1983
30. máj 2019

@beky1813 Pri troške záujmu o zdravie si to človek naštudujte predtým ako niekoho odsúdi tak ako ty. A dá s to samozrejme aj u mňa objednávat ale aj priamo od nich. To je ale pre tych druhých čo chcú riešit svoje zdravie 🌞 Ďakujem za názor 🌞

beky1813
30. máj 2019

@lily1983 ludi, co spamuju s nejakou zarucenou vecou je tu denne niekolko a kazda to predava 😃

lily1983
30. máj 2019

@beky1813 možno predáva ale otázne je či ozaj pomáha 🙂 toto je iná pecka a som hrdá na to že ju môžem ponúknuť práve ja😉

beky1813
30. máj 2019

@lily1983 jasne 😃😃 tomu sa tak da verit, ked to predavas

lily1983
30. máj 2019

@beky1813 veď never 😊