Kedy dostanem prvý menzes?

karin1000
16. máj 2018

Takk vytváram tuto temu inú som nenašla snaď niekomu pomôže..🙂 Ja som svoju ms dostala v 12.5 rokoch 10.marca a druhy krat nato v aprili ..niekto moze dostat druhy krat aj o polroka pravdupovedia ka som sa hrozne bala ze mi nieco je ked mi ten mesiac meskala ale potom to prislo ..prva ms bola velmii slaba ani nesponat a druhy krat velmi silna az som pretiekla 😂.Priznaky?=HNEDY VYTOK A DEN NATO SOM DOSTALA ..😃 Ale nemusi byt u kazdeho hv ..ja som uz sa strachovala lebo kazdy ma uz mal v triede len 2 baby sme ostali a dockala som ..ked mam povedat pravdu ani vo sne mi nenapadlo ze to dostanem tak skoro teda lebo som nevyspela teda ochlpenia atd mam ale prsia nie tak som si myslela ze to dostanem v 9.rocniku kedze to aj sestra dostala velmi som sa tesila ale teraz by som to aj vymenila.pretoze ta prisna hygiena pocas ms atd ach jaj a baby nebojte sa to povedat mame ja som sa veellmii bala a citila trapne ale nebola.mamam doma tak som jej napisala sms neodvazila.som jej zavolat 😂

karin1000
autor
16. máj 2018

@karin1000 Budem rada ak si to nieco precita a odpovie 😆

kaia111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilyianka
16. máj 2018

@karin1000 no ty mi neprídeš ako 12,5 ročná ž tvojho príspevku....no ale k téme...kazde dievča dostane ms inokedy, a v tvojom veku je to normálne....niektore to dostanú aj v 9 rokoch....ohladom hygieny...a aká prísna hygiena vtedy?? Veď ako vždy nie? Sprcha a hotovo či čo extra okrem toho myslíš? Jasné, že ak pretekas, tak sa môžeš umyť aj viackrát denne, ale napr do školy pre svoj "komfort" môžeš nosiť intímne obrusky a v prípade potreby sa utriet

viellik
17. máj 2018

@karin1000 sme radi, že si sa nám tu vyrozprávala a snáď ti to pomohlo 🙂 Len mi jedno nedáva zmysel. Mame si sa to bála povedať a tu všetkým ženám sa to nehanbíš takto verejne všetko opisovať??

sofia14567we
Odpoveď bola odstránená
Zobraz