Ranka na krčku maternice počas tehotenstva

maximm
27. nov 2008

ahoj možete mi pomocť,,,mam ranku na krčku maternice z ktorej som v 8tt krvacala a potom iba spinila,dlho nic a dnes som zistila slabucke spinenie,,, ranka sa da zahojiť až po porode ,,mate niektorá s tým skusenosť,,dakujem

kajuska111
27. nov 2008

Ahoj maximm, aj ja mam ranku na krcku, ale zatial to problem nerobi, doktor to priebezne sleduje, takze bud kludna, nie je to problem a tvoj doktor to tiez urcite sleduje, ale ak spinis, chod radsej k doktorovi, nemusi byt na vine len ranka

maximm
autor
27. nov 2008

ahoj kajuska : ja som sa s tým stretla iba pocas tehotenstva ranku mi vycistil a bolo vsetko v poho,, k dokymu idem v utorok tak uvidime

kajuska111
1. dec 2008

maximm, ja som mala ranku uz pred tehu, zmrazili mi ju dusikom, ale teraz sa pravdepodobne tlakom drobca zase troska otvorila, ale ked som sa spytala doktora, ci je to zle, tak povedal, ze to je bezne u zien, aj tehotnych
ale drzim palce, aby si u doktora dobre dopadla a vsetko bolo OK

laminatorka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vev12345
31. dec 2023

@maximm ahoj, viem že je to už dávno ale mám momentálne podobný problém.. spinim od cca 12tt, na začiatku to bol hematóm v maternici ale v 21tt na pohotovosti zistili tiež niečo ako ranku na krcku, z ktorej som najskor trochu krvácala a potom spinila... Teraz som v 23tt a spinenie sa objavuje stále .. chcela som sa len opýtať, ako prebiehalo tehotenstvo ďalej u teba, či bolo všetko v poriadku a dokedy sa u teba spinenie objavovalo? Po pôrode si to aj nejak riešila? 🙂 ďakujem krásne za odpoved