Sila liečivých kameňov a minerálov

monikka22
13. jan 2014

Ahojte aky je váš názor na silu liečivých kameňov a minerálov. Veríte v ich silu alebo nejaký aj nosíte? Ak áno pocítili ste už nejaké účinky alebo ich nosíte len na okrasu?🙂 Prípadne zaoberáte sa tým??
Ja som dnes zablúdila do obchodiku, kde tieto kamienky predávali a odišla som s kryštálom a mesačným kameňom🙂 takže ja posúdiť ešte neviem, ale pani v obchode mala veeela náramkov na sebe že sa tým zaoberá a má to aj ako zaľubu🙂

lilila65
13. jan 2014

@monikka22 ahoj, ja pouzivam doma teraz krystal, predtym som na zdravotne problemy pouzivala mesacny kamen a aj mi pomohol, alebo mi posilnil vieru sa uzdravit. neviem ci ti pani v obchode povedala, ze liecive kamene a mineraly sa maju najprv ocistit, co trva par dni. o par dni bude spln, tak si mozes nabit mesacny kamen. ocistu kamenov si najdes na ezoterickych strankach.

monikka22
autor
13. jan 2014

@lilila65 povedala ze v obchode su chanene ze tam ma nieco specialne a ostatne som sa uz docitala ako tak ale tolko krasnych kamienkov tam bolo🙂

monikka22
autor
14. jan 2014

nikto viac??

aluska2999
21. feb 2016

@monikka22 ahoj Monika a ten mesačný kameň pomohol ti? Akurát som si ho objednala chceme druhé babo ďakujem

iatakirus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
888elizabeth
22. nov 2022

Ja používam momentálne Citrín, nech sa nám darí trošku viac pracovne s manželom.Kúpila som mu to na stôl do pracovne, keďže je riaditeľom. Kde si kupujete vy? My máme z https://goodvibes.sk a spokojnosť. Škoda že sa na MK nerozoberajú kamienky častejšie...

zooeynka
22. nov 2022

Baby tie kamene pokial nie su"nastavene"na urcitu vec tak nie su ucinne. Ako amulety, aj tie musia byt vytvorene na nejaky zamer/ochranu atd, ale kym nie su nabite tak su to len kamene....nic viac