Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosti s gynekológom MUDr. Horňákom

danuska12334
11. sep 2020

Ahojte, moju aktuálnu gynekologičku má nahradiť nejaký Mudr. Horňák, predpokladám Július, ktorý bol bývalým primárom v nemocnici svet zdravia v Snine/Svidníku? Mám take zmiešané info od sestričky, ktorá sama viac nevedela. Poznáte niekto tohto gynekológa, aké máte skúsenosti? Ďakujem

monika_ke
17. sep 2020

@danuska12334 predpokladam, ze myslite dr.Staskovu v myslave? Ak ano, urcite by som brala kartu a utekala kade lahsie. Nie kvoli dr.hornakovi, toho nepoznam, ale kvoli juhasovi. Ja som odisla nastastie pred cca rokom, kamoska vcera a este min.moja sestra od nich odchadza bud.tyzden. a isto nie sme jedine.

sunsetsunrise
17. sep 2020

..

danuska12334
autor
17. sep 2020

@monika_ke monika, mozem sa opytat prečo ste odisli?

monika_ke
17. sep 2020

@danuska12334 jasne.
Pretoze pri prvom tehu nekonecne cakanie na usg aj napriek objednavaniu na cas, vecne preobjednavanie.
Potom pytali na usg fungel nove usb, doniesla som, ale im to nebralo, tak som u nich kupila 2GB za 8€ 🤦‍♀️ a gol bol, ze prestalo fungovat, reklamacia dodnes nevybavena, a nemam ani peniaze, ani usb a co ma mrzi najviac,ani fotky, pretoze mi kazalli doniest usb aby z archivu nahrali fotky. Na dalsi den som prisla, fotky zazrakom uz neboli v archive.
Ked som ostala tehotna s druhym, tak som hned na zaciatku oznamila dr.staskovej, ze na usg nebudem u nich, lebo s rocnym synom si nemozem dovolit tolko cakat. Akceptovala moje rozhodnutie, ale hned mi povedala, ze aj sa to juhas dozvie, budem musiet hladat ineho gynekologa (hlavne, ze slobodna volba lekara, ale u nich si nemozem na usg vyberat).
Samozrejme sa to okolo 20tt dozvedel a chcel ma vyhodit. No mne kazal ze mam priniest vyradenku, tak som mu dala odkazat, ze on ma chce vyhodit, tak nech mi to posle pisomne, ja nic nenosim. A poslal.
Medzi tym som ja uz ale poslala staznost na Kosicky samospr.kraj (KSK)
Doteraz zas riesim, ze mi neposlali celu zdrav.dokumentaciu, iba vysledky z 1.tehu.

Kamoske zas povedal ze dieta bude mat downov syndrom, aby podstupila amniocentezu za 115€, ktoru sice podstupila ale v nemocnici, kde to bolo v ramci zdrav.poistenia zadarmo. Dieta je zdrave, ma 2r. Chcel ju tiez vyhodit, ale bola tam v tom case menej ako 6 mesiacov, tak nemohol. Ona odisla min.tyzden.

Od kedy mali kontrolu z KSK, uz davaju podpisovat, ze v prioade tehu musite ist na usg u nich, inak pokuta, a vselico mozne. A nehovoriac o tom, ze od kedy skoncila dr.staskova trhaju pacientkam vyradenky.
A to co rozpravaju o dr.staskovej 🤮
Proste skoda slov.

danuska12334
autor
17. sep 2020

@monika_ke och bože :/ ja som bola s doktorkou staskovou velmi spokojna.. Ale nechcem krivdit novemu lekarovi, ktoreho ani nepoznám, ale je cudne ze ho nikto nepozna, ze sa nikto neozyva.. Plus vsetko co pises, ze sa tam deje, ja mam tiez vselijake skusenosti s cakanim a preobjednavanim atd..

monika_ke
17. sep 2020

@danuska12334 pisem ip.

silvia187
27. nov 2020

@monika_ke @danuska12334 ahojte, chcem sa opytat ci nahodou neviete ci bude dr. Staskova niekde ordinovat, popripade kde?

sunsetsunrise
27. nov 2020

@silvia187 ordinuje u Dr.Frivaldskej

silvia187
28. nov 2020

@sunsetsunrise dakujem pekne 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli