Skúsenosti s Inofolicom

molly9991
7. apr 2014

ahojte 🙂 mate niektora s kusenosti s inofolicom??? pocula som ze je to super na otehotnenie..dakujem

nyky23
16. máj 2014

Ako ste baby dopadli ? Ja som vybrala cca 65 sackov.. teraz som 29DC. takže mi to už meská . Test negatívny. Tak som zvedavá kedy to dostanem... mávali ste to pravidelné, ked ste to brali ? Ja som mala medzi tým len 1 mrchu a tá dosla 14 den po ovulácii, ktorú mi potvrdil doktor.. predtým som nemala 3 mesiace ... Lebo som myslela, že to bude presne ako hodinky vdaka nemu .. Pred mesiacom to tak vyzeralo ...

veroni22
16. máj 2014

Ja som mala poslednú 23. marca. Inofolic beriem 35 deň 1 sáčok denne. 13. 5. som bola u doktora, na sono nebolo nič vidieť, dostala som vyvolávačku tak teraz čakám . Ešte mi zobral aj krv pre istotu. V stredu mi volala sestrička, že má prísť ešte raz na krv na glykemické testy, ktoré budú posielať do BA a že viac mi povie v pondelok ked aj mám príst..Tak vôbec neviem prečo mi chce robiť tie testy.

balkyhozuzana
16. máj 2014

ja som v januari vysadila HAK a od polky marca v podstate doteraz som brala Inofolic 2x1, prva ovulka bola vdaka nemu az 27.3 teraz som cca v tretom tyzdni🙂)mne pomohol a velmi🙂

balkyhozuzana
16. máj 2014

oprava:nie 27.3 ale 23.4:)

tisicka123
19. mar 2015

Hned prvy mesiac po uzivani inofolicu a to len 1xdenne sa nam podarilo počať 🙂 mama som taky krasny elasticky hlien a Vo velkom mnozstve ako nikdy predtxm

niky1721
6. jún 2017

Ahojte baby, ja mám tiež PCO....kramy mi meskali aj 14 dni... lekar mi predpisal Inofolic ze sa mi tymto aj upravi cyklus... upravil ..kramy mi meskali len jeden deň.. mala som pekne ukazkove kramy 5 dni... ale o den neskor som zacala spinit (hnedy vytok) a dnes je 7. den po kramoch a krvacam... nwm co to moze byt ale som velmi nespokojna neviete mi poradit prosim vas?

tisicka123
6. feb 2022

@molly9991 za mňa super, na druhý mesiac po užívaní, na Sone krásny folikul, otehotnela som