Slabšie krvácanie a výtok. Som tehotná?

loprdka
4. sep 2015

Po potrate a rok a pol pauze z gyn dovodou sme sa nemohli snazit o babo, lebo som podstupila konizaciu a dalsie vysetrenia. Od marca sa snazime a nic. Boli sme na dovolenke a v pondelok 31.8 som dostala tam strasne bolesti v podbrusku a v chrbte. Skontroloval ma gynkolog a maternica je v poriadku len snej krvacam slabsie a bolest mechura. U nas 1.9 som bola na pohotovosti a dali mi nieco proti krvacaniu a ze to mam z maternice a ze by trebalo chir. osetrenie po konizacii a dostala som antibiotika na mechur. Dnska 4.8 som si zo srandy spravila test a ukazalo mi slabu ciarku a este trosku spinim taky slabo hnedy vytok. Lekarku mam do 7.9 na dovolenke.Teraz neviem ci mam 3 dni pockat na lekarku, alebo ist na pohotovost, lebo takto mi prebiehal potrat pre rokom a pol, kde som zacala spinit a na 3 den som potratila. Len vtedy som bola uz 6tt a teraz mam slabulinku ciarku. Poslednu menstruaciu som mala 20.8.

sardinka333
4. sep 2015

Radšej chod na pohotovosť - lepšie ist raz a zbytočne, po konizacii je riziko potratu zvyšené.

schutzangel
4. sep 2015

Ahoj,ja som mala takuto ciarku slabu a neskor silnela.bola som u dr a z krvi mi potvrdil ze som tehu a atvrtok ma objednal na vysetrenie.pockaj kym sa ti dr vrati a aup za nou.nech ta pre istotu kuk ci je vaerko u teba ok.

potvorka77
4. sep 2015

bez na pohotovost, nemas na co cakat do pondelka, aks ato podarilo treba spravi vsetko preto aby sa to udrzalo. drzim palce 🙂

seahorse27
4. sep 2015

urcite pohotovost...alebo zastupujuci lekar.

bonaqa2013
4. sep 2015

ja by som nešla nikde, radšej by som počkala pokiaľ sa dá na svoju lekárku. Na pohotovosti a v nemocnici sa tiež nepretrhnú s potratmi na začiatku tehu. 😒

prego81
4. sep 2015

Posledná ms 20.8 a pozitívny test? To sa mi nezdá.
Na pohotovosť by som išla len ak by som mala neustupujuce bolesti a horúčku. Pokial je len výtok tak by som pockala na gyn alebo šla k zastupujúcej/mu gyn
Máš ale plno dalších nepríjemnosti, tak ja neviem..

bajana
4. sep 2015

20.8. bol začiatok MS? Teda si 15DC? Ak by si bola tehotná napriek MS, už by bola čiarka pravdepodobne silnejšia a na pohotovosti by uvideli aspoň zvýšenú sliznucu. Ak máš otehotnieť v tomto cykle, test by bol snehobiely. Na pohotovosti sa ťa opytaju na poslednú MS a ktovie či ťa vôbec vyšetria...podľa mňa je to nejaký iný problém prípadne test je falošne pozitívny (mamatest?). Skús ráno inú značku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre