Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

renka1801
15. jún 2009

Ahoj pacna, som rada že si sa ozvala. IP maš. pa

timosko
15. nov 2011

@csilla76 prosim ta csilla daj mi adresu alebo telefonne čislo na malovanie figurok už to dlho zhanam až teraz som to našla ja som to už robila a velmi by som to chcela znovu prosim ta ak môžeš pomôž mi dakujem ti Maja moje tel .čislo 0902224418 ešte raz ti dakujem

timosko
15. nov 2011

@csilla76 prosim ta csilla daj mi adresu alebo telefonne čislo na malovanie figurok už to dlho zhanam až teraz som to našla ja som to už robila a velmi by som to chcela znovu prosim ta ak môžeš pomôž mi dakujem ti Maja moje tel .čislo 0902224418 ešte raz ti dakujem
@csilla76