Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
13. mar 2008

ahoj csilla ako dnes 🙂

csilla76
13. mar 2008

lenand nic nove,boli sme na kontrolu u zubara,a vraj to uz bude dobre takze sa tesim 😉 nejaké nákupy sme odbavili aj u mamy sa stavili.muzik isiel poobede do prace ,ja som trosku obriadila kuchynu a tiez ja som zakurila bo svokra odcestovala k dcére do madarska.a vy ste mali aky dnik?olikovi je uz lepsie?

lenand
13. mar 2008

olimu je uz lepsie dnes uz nema teplotu ale este som s nim nebola vonku az zajtra pojdeme

csilla76
13. mar 2008

ta to je dobre ked sa ma uz maly lepsie 🙂 ako upratovanie?ja zajtra chcem obyvacku obriadit,tu mam 2 okna tak aj tie umyt....

pink_lady
autor
13. mar 2008

babule este som sa nepochvalila, ja som sa dnes na poste zviezla na zem 😝 zas brucho boli hlavne pri chodzi, a ozaj sa snazim sestrit - to ze som sa 10 min v piatok previezla na bicykli (viac ako 10 min to nebolo) mi urcite neuskodilo, a ze som kvoli neznesitelnym bolestiam chrbta bola na chvilu vo vode, tak to mi tiez nemohlo uskodit, keby vidite moj plavecky vykon tak pochopite 😎 😀

lenand
13. mar 2008

zajtra sa aj ja s muzikom chystám na nakup chce si zobrat po dna dovolenky a ojdeme do humenneho tak si pojdem nieco pozriet aj na seba ale oliho nechame u svokry alebo u mojej mami

csilla76
13. mar 2008

ano pink vsimla som si ze si pisala do temy buducich tehuliek,a citkala som co sa ti stalo.aj podla mna to nie je normalne mat tie bolesti az tak dlho po operacii,treba stym k doktorovi a v ziadnom pripade to neodkladat.lenand tak si uzi nakupovanie,aj to treba obcas a kup nieco pekné pre seba a olika 🙂

pink_lady
autor
13. mar 2008

csillka neprihlasis sa na skype? 😉

lenand kup nieco pekne 😉

k dokimu ak pojdem tak k nejakemu nezavislemu 😀 😀 😀

pink_lady
autor
13. mar 2008

csilka nechce ist na skype ☹ a ja som jej chcela nieco pekne poslat ☹

csilla76
13. mar 2008

ale csilla chce na skype 😀 a tesim sa co my posles. 🙂 lenand ty nemas skype?

lenand
13. mar 2008

mame pod enom antonsv8 idem teraz dat spat oliho momentalne kaka tak mam cas pink urcite by si mala navstivit dokyho ked nechces ist k svojmu tak skus ineho ono aj to odpadnutie neni sranda ☹

lenand
13. mar 2008

dnes je tu zas niekto co sa nudi citali ste temy vcera tu boli tiez ale mali este hustejsie názvy a po inym menom registrovane ze ich to bavi ved ked nenmaju zaujem tak nech nechodia na tieto stranky jje to nechutne 😠

csilla76
13. mar 2008

presne tak lenand,ja som tie vcerajsie necitala bo my nesiel net..ale je to nehorazne ...

lenand
13. mar 2008

tak tie vcerajsie mali ese hnusnejsie nazvy

lenand
13. mar 2008

kym som dala spat oliho moj muzicek uz pili drevo na gavci

csilla76
13. mar 2008

😀 lenand neva a ty aspon trosku chetujes

mirip
13. mar 2008

lenadd na tie témy je najlepšie vôbec nereagovať určite je to nejaký pobertiak ktorý sa nudí, a ked reagujeme tak má z toho len radosť, jednoducho len treba upozorniť admin.a počkať kým tie témy zrušia, ale kedže je tu jednoduchá registrácia tak sa prihlási zase pod iným menom, jednoducho terba to ignorovať, inak ahojte všetky

lenand
13. mar 2008

ja mam aj tak mrchu 😝 a na net chodim hlavne ja on ho ma dost v robote a musim to vuzit kým ji oli mali lebo potom sa asi nedostanem vobe to len vidim u svagriny ono ma uz skoro dospele deti a su vkuse na pocitaci minule sme tam boli na navsteve a barbora ma15 nam povedalea ze konecne odhazame a ona moze ist k pc lebo ju svagrina vyhnala sa hrat s olim

lenand
13. mar 2008

ahoj mirip ako sa mas asi pracovne

mirip
13. mar 2008

no lenand dnes áno, trochu so upratovala ked som prišla z roboty, ved veľká noc sa blíži 🙂

csilla76
13. mar 2008

tak ahojte kocky idem spinkat,som nejak unavena.

lenand
13. mar 2008

sledujem na prime velmi krehke vstahy tak len pocas reklamy som odbehla ja mam upratana len olihe izbu a spalnu a obyvacka a kuchyna ma este len caka 😝

lenand
13. mar 2008

ja idem tiez do hajan ordinaciu si pozriem zajtra na nete uz som sa 3dni nevyspala tak dufam ze dnes uz budeme spinkat cavko a dobru nocku 😔

lenand
14. mar 2008

ahojte kocky dnes sme spali super konecne 🙂 pink tebe tvoj doky nenasadil liecbu na endo ziadne injekcie ☹ trochu som ta citala na snazilkach

csilla76
14. mar 2008

pekné dobré ránko prajem 🙂 u nas svieti slniecko 🙂 a ja pomaly zacinam upratovat obyvacku,ale este teraz sem svieti slnko tak az po 10hod sa bude dat okno umyvat 😉 inac lenand ani ja som nemala ziadnu liecbu po zisteni endo,nebrala som nejake lieky ani inj.co tu ostatne spominali ☹ je to smutné. ☹

lenand
14. mar 2008

vies ono su velmi drahe jedna stoji 9000 a le preplaca to poistovna a lekari ich nechcu predpisovat lebo kvoli tym svojim limitom lebo to je na 6mesiacou skoro 60000sk a oni potom ked jednrj pacientke predpisu taku liecbu tak musia potom predpisovat lacnejsie liky ostatnym ja som to mala tiey len vybavene vtedy som chodila k jednej doktorke a moj terajsi doky este nemal ordinaciu robil pramo v nemocnici a kedze je to muzikov kamos tak mi to akosi u nej vybavil ale sama od seba by mi to nenapisala mozno vo velkych mestach to tak neni ale je to smutne ze to takto funguje ☹

csilla76
14. mar 2008

tak to som ani potuchy nemala lenand ze je to tolko penazi 😠 no ale keby ze viem tak si to vybavim...a teraz sa uz nemoze?ako sa volaju tie inj-myslim nazov....

lenand
14. mar 2008

ja som brala ZOLADEX picha sa to do podbruska a neni to tekutina ale taka palicka ako od lizatka ale nie taka dlha asi2cm ono to ma odstavit mrchu a ty si ako zeny v prechode .mne moj doky povedal ze keby mi nezabrala ta liecba tak by mi pomohlo len umele oplodnenie a pno to vyslo aj on bol z toho dost prekvapeny 🙂

csilla76
14. mar 2008

mne to uz po 2 rokoch nezaberie,co myslis?to som mala dostat vtedy ked my endo zistili nie?ale najsmutnejsie na tom je ze mne hned po operacii a zisteni endo povedali ze prirodzenou cestou otehotnenie nebude mozne bo nebolo vidiet pri op.loziska endo a tiez nevedeli odstranit bo som mala krvacanie do brusnej dutiny a naliehanie crevnych kluciek-tak museli op.ukoncit.revala som jak diva ked my doki povedal v nemocke ze len pomocou ivf mam sancu...a to je uz pomaly 2 roky...

lenand
14. mar 2008

mne endo zistily tiez pri opeacii a jeden vajecnik mi celkom upchalo a druhy ciastocne ale ta tekutina co tam striekaju presla len tak ako vlasok teraz v lete zacinam zas neaku liecbu ale uz na 3 mesiace neake tabletky a ked zas nic tak zas laparooskopia a potom sa uvidi co dalej endo nikdy neustupi len napreduje mne to doky vysvetlil ze to vlastne mrcha mi upchava tie vajecniky a uplne sa to neda vyliecit ☹