Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
15. mar 2008

myslis do kupelov?tam ideme nabuduci piatok a az do pondelka tam budeme 🙂

lenand
15. mar 2008

to mate taky vykendovy pobyt to je super aj ja by som isla 🙂

csilla76
15. mar 2008

sups a máme novú stranku 🙂 lenand si sikulka 🙂

lenand
15. mar 2008

to sme spolu sikulky zobudil sa oli idem mu dat papat uz krmy svojich drakov su uvizany na snurkach a potom privizany k stolicke aby mu neusli a nekoho nezjedli on je taky mali vymyselnik aj v skvolke mu tak ucitelka hovory

csilla76
15. mar 2008

🙂 🙂 🙂 hej olik taky maly vymyselnik,tak sa pekne napapajte a vyrastol na pekneho mladenca 😀

lenand
15. mar 2008

uz mam aj kolac upeceny s jablčkami este povysavat v kuchyni a hotovo chlapi isli do svokry tak mam trosku veget 😉

csilla76
15. mar 2008

juj tak my dve vyvarame a pecieme ostosest 🙂 mnaaam 🙂 ja som teraz zapla ruru a idem vlozit skvark.pagaciky,ked pride muzik tak budu.... 😀

lianka7
15. mar 2008

Ahojte babulky!
Vy vypekate,my sme prave dorobili "mensiu vyzdobu"v byte 😉 a napeciem nieco hadam v pondelok.
Csilka,si sa pytala,ze preco ten zhon-31.marca musim odovzdat diplomovku a okolo nej mam neskutocny frmol!Nech je to uz za mnou 🙂
Lenand ty si ale sikulka 🙂

lenand
15. mar 2008

ahoj lianka uz mas vyzdobu na velku noc si sikulka ja este nie a na ten jablkovy kolacik ma nazhavila csilla ja som robila taky z krechkeho cesta taky lubime 🙂 skverkove pagace som este neskusala a lianka ty tu diplomovku zvladnes ved si aj ty sikulka ked patris k nam 🙂

lianka7
15. mar 2008

No to ano Lenand 😀 😀 😀 mnaaaaam skvarkove pagace!!!Zboznujem ich ked su cerstve,teplucke 😉 a jablkovy kolacik z krehkeho cesta je aky?Nie je to strudla?Lebo aj tu milujem.Dnes mi nasi doniesli Trdelnik,tak aspon niecim som si zmiernila chutky,ake ste mi vy narobili 🙂
Vies Lenand,u nas je to akosi naopak....najskor som urobila vyzdobu a v pondelok nieco upecieme-ako v Kocurkove 😀 😀 😀

lenand
15. mar 2008

to neni strudla to sa rozvalka cesto va plech nato sa daju jablcka a zas cesto a ja este namam ani vyzdobu a ani nic napecene ved do nedele casu dost a dokonca nemam este ani ziadne cokoladove vajicka pre kupacov kupene ale to sa stihne 😉

lianka7
15. mar 2008

Jaaaj,to uz viem aky kolacik si robila!!!aj my taky robievame 🙂 a je fajny!
Cokoladove vajicka ani ja nemam,ale ako vravis casu dost!A tohto roku su neskutocne skoro sviatky,ani si neuvedomujem ze idu!
A Oli ako sa ma?

lenand
15. mar 2008

oli je este stale trochu chory teraz zacal soplit ☹ ani antibiotika mu akosi nezabrali asi musime zos ist k lekarke a doma sa nudi nevie co skor by vyviedol teraz isli trochu do svokry tak som sama

sue13
15. mar 2008

Caute baby, na chvilku som Vas prisla pozriet. 🙂 Ako sa mate? Co nove? 🙂

lianka7
15. mar 2008

Aspon si nachvilu oddychnes!!!Chapem ho,ze mu je dlho doma,ked je uz zvyknuty na kolektiv.Takze do sviatkov uz bude doma?

sue13
15. mar 2008

Baby vu uz riesite velku noc? 😅 Ja nemam rada tento sviatok, lebo som bola jedine dievca v rodine a mala som iba bratrancov 8 😝 😝 😝 😝 Tak si to prisli na mne vzdy "uzit" 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

sue13
15. mar 2008

Haloooo kde ste usli???? 🙂

lenand
15. mar 2008

asi ano akurat do stvrtka mam narok na ocerku ahoj sue ako sa mas uz si sa dlho neozvala co robkas 🙂

mirip
15. mar 2008

Ahoj sue, ako víkenduješ? Ja zatial sama, muž je zase v robote

lenand
15. mar 2008

ahoj mirip 🙂

mirip
15. mar 2008

ahoj lenand, na chvílu som bola preč, ešte som umývala schody a zakúrila ked sa mangel rozhodol že ide dnes do roboty ešte čosi dokončiť 😒

sue13
15. mar 2008

🙂 Vikendujem konecne doma 🙂 Pozeram hokej a mam nervy 😠 😠 😅 😅 😝 😝 😝 😀 😀 😀

mirip
15. mar 2008

Ja som na tom nápodobne, ale nervy mám z môjho dokyho, takáto nervozna som z neho nebola ani pred laparo 😠

sue13
15. mar 2008

Preco mas z neho nervy?

lianka7
15. mar 2008

ahooooj sue!hokej?ako vypadol poprad prestala som pozerat,dnes som mrkla iba na Veroniku Zuzulovu

sue13
15. mar 2008

Lianka no konecne 😀 😀 😀 😀 Hokej ja sledujem len sa dnes tym nasim nejak nedari 😔

lenand
15. mar 2008

ja uz mam schody umyte aj kupelka komplet tak uz len vegetim pri pc sue ja keby som musela pozerat hokej tak by som mala tiez nervy 😝

sue13
15. mar 2008

Musela??? Ja nemusim ja chcem 😎 😎 😎 Mam hokej rada 😎 😎 😎

lenand
15. mar 2008

veroniku z si pozriem ale hokej nemusim

lianka7
15. mar 2008

Prehravaju??? ☹ ☹ ☹
Ja tiez hokej rada pozeram!Pamatam ked som isla na stadion 1.krat s ocinom....vsetky mozne reflektory a tabule a hudba ma zaujimala,okrem hry!Ocino sa dusoval,ze uz ma viac nezoberie a dnes.........v sucasnosti sme najfrekventovanejsi navstevnici 😀 😀 😀