Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

mirip
15. mar 2008

Vieš, od štvrtka 6ho som začala s MS, ked som mu volala či sa môžem v piatok zastaviť mi povedal, že v piatok 7ho tam nebude ale nechá mi tam recept na clostylbelit a potom 10-11deň cyklu mám ísť na sono mám mu zavolať a príde aj v sobotu. Nakoniec tam v piatok bol lebo služobku mu zrušili, ale kedže som mala recept nebolo treba tam ísť. Dnes mám 10 a zajtra 11DC, včera som mu volala a dvakrát ma zrušil /možno mu preložili tú služobku/ tak mu chcem brnknut až v pondelok 12Dc, a vojím sa že ma zr....e že som nevolala cez víkend a 12Dc je už neskoro. On je dosť zásadový a schopný prísť aj cez víkend, ale ked ma v piatok zrušil a ja by som mu teraz volala môže byť zase naštvaný že kvoli tomu mu volám cez víkend. tak neviem čo mám urobiť. Ale hádam 132DC na folikulometriu nebude neskoro, no ako sa poznám budem nervozna z neho ako pes do pondelka 😒

sue13
15. mar 2008

Tak to ti verim ze si nervozna z toho... 😒 Aj ja by som bola. Zavolaj mu a budes mat pokoj 😉

lianka7
15. mar 2008

Mirip 13DC nie je neskoro na folikulometriu-zenam co so mnou lezali robili aj v ten den.Takze malo by to byt ok!

mirip
15. mar 2008

ved hej, ale ak ma zd...e tak sa môžem aj skockatieť, vieš zatial patrím medz tie pacientky, proti ktorým nič nemá a ja rád že ich má, ale ak ma po tel. zaradí medz tie "otravné" pacientky čo mu kvoli blbostiam volajú aj cez víkend tak mám po chlebe a už to nebude ako predtým

sue13
15. mar 2008

Lianka ja som tiez chodila na hokej fandit ale potom ma taky blb oblial celu pivom a od vtedy tam nechodim 😝 . Radsej pozeram doma alebo este radsej niekde v krcme pri drinku 😉 😉 😉 😉

sue13
15. mar 2008

Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool 😀 😎 😎 😎 😎 😎

mirip
15. mar 2008

No hokej pozerám aj ja rada, ale ked muž v nedelu zapne formulu nadšená nie som 😒

lenand
15. mar 2008

ved mu skus zavolat a uvidíš ci ti dvihne ja by som urcite zavolala ak ste dohodnutý

lianka7
15. mar 2008

Juuuuuuuuuuuuuuuuuuj paraaaaaaaaaaaaaaaaaaada 😉 Sue fandiiiiiiii 😀 😀 😀 😀

sue13
15. mar 2008

Lianka fandis so mnou???? 😵 😵 😵 😵 😵 Este aspon 2 goly a budem spokojna 😀 😀 😀 😀

mirip
15. mar 2008

no dúfam lianka, ja mu tiež chcem radšej volať až v pondelok aby sa nenaštval že mu volám cez víkend. Aj tak som bola z min.cyklu popletená a moj organizmus tiež, clostylbelgit sa má brať od 5 do 9DC a minule mi ho nasadil už od 3 do 7DC, potom 10DC folikulometria a 11DC vyvolávačka ovulácie a hneď na to 13DC tabl. zo spodu, ktoré obsahujú hormóny na udržanie tehotenstva, pri toľkých liekoch som ani nevedela kedy bola ovul. teraz som nezačala brať tabl. ako mi predpísal minule, ani v lekárni mi nenapísali na ne nič tak som začala brať až od 4 nie 3dna, takže hádam bude ten 12D ešte včas 😖

lianka7
15. mar 2008

Jasne fandiiim aj ja 😀 😀 😀

csilla76
15. mar 2008

ahojky babenky. 🙂 no konecne to tu prudi ako ma len pink nam chyba,dufam skoro sa jej podari opravit pc a sdojde medzi nas...

lianka7
15. mar 2008

Ahoooj csilka,dopratane?

csilla76
15. mar 2008

inak ani ja nelubim kukat hokej ,nastastie ani muzik nekuká ,ale keby aj pozeral tak mame 2 telky tak moze pozerat v spalni 😝 inac ako baby,co porábate?

csilla76
15. mar 2008

lianka ano uz umyti riad po tolkych vareniach a peceni :- 🙂 aj kuchyna popratana ,len akurat dosla svokra na navstevu tak sme sa zarozpravali 🙂

lianka7
15. mar 2008

Jaaaj,teda!A co na dobre posielas navarene a napecene 😉 ?

csilla76
15. mar 2008

no lianka dnes to bola hraskova polievka s haluskami a tiez vyprazany karfiolik so zemiacikmy 🙂 a potom tie skvarkove pagaciky -tak si mozes vybrat lianka 😀 a ty si mala aky dnik?

lianka7
15. mar 2008

Skvarkove pagaciky vyhravaju 😀 😀 😀 Ja som dnes upratovala a zastavila som sa az o piatej 😒 takze teraz trochen relaxujem 😉 !A ako manzel so zubkami?uz ok?

csilla76
15. mar 2008

a co plánujes na sviatky?budes doma alebo niekam vyrazite?muzik uz lepsie nastastie ho uz neboli zubok ale este ma take zuby co treba plombovat,ja som na preventivku objednana na 20.3 som zvedava ci my najde nieco...

lianka7
15. mar 2008

Csilka ja som objednana o den skor 😀 😀 😀
Zrejme niekam vyrazime,ale drahy je tajnostkar,mam aj narodeninky,takze zrejme bude prekvapko 😉
A vy tiez idete ze?

mirip
15. mar 2008

Csillka a kde do ktorého LD idete?

csilla76
15. mar 2008

juj tak to budes mat iste prekvapko k narodeninam ako sa patri 🙂 my ideme do dudiniec do kupelov uz som to tu spominala... 🙂

csilla76
15. mar 2008

mirip ideme do flory si myslim,poznas to?

mirip
15. mar 2008

Hej poznám IP

csilla76
15. mar 2008

vybavoval to sused cez net tak neviem presne lebo spominal ze chcel iny hotel ale vraj to uz mali obsadene...

csilla76
15. mar 2008

pomaly pojdem pozerat postu pre teba,pozeravate tonieektora?

lianka7
15. mar 2008

Ano ano Csilka,viem ze si spominala,tak sa tesim s tebou!Aj na svoje prekvapko sa tesim 😉

csilla76
15. mar 2008

diky mirip,tak chapem preco to poznas,dufam ze sa tam budeme citit dobre. 🙂

lianka7
15. mar 2008

Ja ani moc nie Csilka....mam pustenu markizu.