Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pink_lady
autor
4. mar 2008

Sue tak to ti gratulujem 😉
Mna v robote pochvalili, ze dobre vyzeram - novy uces 😵 Ale uz som v posteli 😀 Nadnes stacilo 😀 😀 😀

pink_lady
autor
4. mar 2008

Sue no dobre teda pokusim sa daku vhodnu najst 😀 😀 aby ste sa nezlakli 😀 ale potom uz pojdeme na tu kavicku, dobre 😅

csilla76
4. mar 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sue13
4. mar 2008

A aky mas novy uces??? Sak ja ani neviem 🙂 Pochval sa, odfot sa a sup fotku do placu 😀
Si unavena co? To je pochopitelne po takej dlhej dobe.... 😅

sue13
4. mar 2008

Na aku kavu?????? 😕 😕 😕

csilla76
4. mar 2008

juj pink ma krasnu fotku s novym ucesom,vcera my ju poslala 🙂 aj mna zoberiete na kavicku?? 😕 aj ja lubim kavicku

sue13
4. mar 2008

Jaaaaaj pojdeme ako my dve hej???? 😀 Ja som tam precitala uplne ine 😀 Uz chapem 😀 Pojdeme jasne 😀

pink_lady
autor
4. mar 2008

No sak sme sa dohodli ze pojdeme na kavu dakedy, nie? 😉 Ci uz si zabudla? ☹ 😢

csilla76
4. mar 2008

☹ 😢

sue13
4. mar 2008

A mne preco neposlala????? ☹ Pink a kde si bola u kader.????
Csillka a ty co nove? Ako sa mas??? A u Vas tak fukalo 😠 ???

sue13
4. mar 2008

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezaaaaaaaaaaaaaaaaabuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

csilla76
4. mar 2008

ano sue fukalo a moc 🙄 boli sme u zubara,muzikovi vytrhli zubok 😢

sue13
4. mar 2008

Juuuj to je neprijemneeee ☹ . Csillka jasne ze aj teba zoberieme na kavicku, prides???? 😵

nelly3
4. mar 2008

ahojjte: super tema 🙂 ja som bola druhy krat v praci, mam novu robotu - skolstvo, ale ten plat, uplne mi je z neho do placu ☹ asi si idem hladat nieco ine. nechapem ako mozu davat taketo platy v skolstve, to je uplne ze hruza a des 😠

sue13
4. mar 2008

Nelly ahoooooooooj. A kam by si chcela ist robit???? Ako pokracuju pripravy na svadbu?? 😉

pink_lady
autor
4. mar 2008

ahoooj nelly, vitaj v skolstve 😉 tie platy su na zaplakanie, ze? ☹

sue pracujem tu na fotke, ale som tam hrozna 😀 v pizame a strapata 😀 😀 😀

sue13
4. mar 2008

Aj ja chcem vidiet fotku s novym ucesom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

pink_lady
autor
4. mar 2008

sue pozri do albumu ale rychlo lebo to chcem hned zamazat 😀 😀 😀

pink_lady
autor
4. mar 2008

no sup lebo chcem uz maať 😀 😀 😀 to prostredie si nevsimajte 😀 😀

sue13
4. mar 2008

🙂 🙂 🙂 Uzz som kukla, supeeer. Ja mam podobny 🙂 A mam aj take iste pyzamko ale ja mam na nom zirafu 😀 😀

pink_lady
autor
4. mar 2008

aj ja mam jedno so zitafou 😵 ale to mam kosielku

csilla76
4. mar 2008

ajoj nelly 🙂 hezka fotecka pink,a daj si nejaku aj na konika 🙂 no sue chcela by som svami kavickovat 🙂 ved uvidime ako nam to vyjde...

pink_lady
autor
4. mar 2008

a este mam jedno so somarikom 😵 😵 😵

sue13
4. mar 2008

😀 😀 Baby idem do sprchy, potom pridem. Uz sa tesim na Mastalira 😵 😵

pink_lady
autor
4. mar 2008

Nie si sama sue 😀 😵 😵 😵

sue13
4. mar 2008

😀 😀 😀 😀 Baby a co je s Liankou????? Dlho tu uz nebla, ci bola????

mirip
4. mar 2008

Ahojte dievčatá chvílu mi trvalo kým som vás našla, no dnes ste toho stihli popísať 😀 ja so akurát prišla domov a ešte idem kresliť portrét spisovateľky futovej, počula som to meno dnes prvýkrát, dúfm že zakladateľke témy nevadí že som sem napísala

nelly3
4. mar 2008

pripravy sa trosku pozastavili, ,momentalne nic takeho neriesim, len tak ak ideme na nakupy a ma nieco oslovi tak kupim, najnovsie samodrzky a nohavicky svadobne, oboje smotankove lebo aj saty mam take. a ty? uz sa ti to blizi 🙂 no neviem aku pracu, ale nieco v administrative snad 🙂

csilla76
4. mar 2008

a kedy planujete svadbu nelly???

nelly3
4. mar 2008

14.6. 🙂