Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

mirip
25. mar 2008

srandujem sli sme okolo ale moj fotrík v nedelu bol v smaragde s naším súborom vystupovať, teda on im robil šofera 😉

lenand
25. mar 2008

ide mi uz konecne domou muzik idem mu ohriat jest je hladny ako vlk

csilla76
25. mar 2008

boli sme aj my na procedurke v rubine,je to tam pekne 🙂 ale boli sme spokojny,pacilo sa nam,oddychli sme si. 😉

mirip
25. mar 2008

mne tam robí......... ved vieš kto 😅

csilla76
25. mar 2008

viem a bola tam cez sviatky?

mirip
25. mar 2008

ano v nedelu 😀 😀 😀 😀

mirip
25. mar 2008

aj v piatok 😀 😀 😀

csilla76
25. mar 2008

fiha to sme tam boli v rubine v piatok ..ale aj tak by som ju nespoznala .. 😀

csilla76
25. mar 2008

no babenky dnes to tu bolo nejak mrtve ☹ idem vam zazelat dobru nocku tak pápápá

lenand
26. mar 2008

prajem dobre ranko ja idem zachvilku spat po nocnej este hodim oliverka do skvolky a sup do postielky ked sa zobudim tak kuknem cavte 🙂 😔

csilla76
26. mar 2008

pekne ranko slniecko svieti tak snad bude dobry cas 🙂

pink_lady
autor
26. mar 2008

ahojte babulky
ako sa mate?
ja mam furt tu teplotu, brucho mam ako balon, cela som opuchnuta, ale asi to je normalny stav lebo v nedelu by som mala dostat mrchu skaredu cervenu. No baby co je toto za zivot: 😀 😀 😀 😀 tyzden clovek mrchuje, potom ma tyzden a pol take ja tomu hovorim "ovulacne brucho", potom je 2-3 dni pokoj a potom zas ma clovek tyzden krce pokial sa nespusti ta cervena...a potom zas vsetko od zaciatku 😀 😀 😀

lenand
26. mar 2008

cavte prajem dobre ranko pink to je udel nas zien trpiet trpiet a este raz trpiet ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀

lenand
26. mar 2008

kde ste dnes halo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tu je otrasne pocasie

csilla76
26. mar 2008

ja som tu teraz 🙂

lenand
26. mar 2008

ako sa maju kuriatka 🙂

pink_lady
autor
26. mar 2008

no veru csilka odfotila si mi tie kuriatka? 😵 😵 😵

lenand
26. mar 2008

pink uz ti je lepsie 🙂

lenand
26. mar 2008

poslala som ti meil na toku dovolenku by si isla ja hned

csilla76
26. mar 2008

joj veru ze neodfotila,hanbim sa aée som na to celkom zabudla ☹ ale urcite poslem pink 🙂 inac sa maju fajn,susedovi uz 4 zomreli tak sa tesim ze moje su vsetky zatial klop klop klop.bodaj by sa nemali dobre ked im kurim a chodim ich pozerat kazdu hodinu 🙂

csilla76
26. mar 2008

komu lenand mne? 😉 inac vy co porabate baby?

lenand
26. mar 2008

poslala som to pink ale keby som mala aj tvoju meilovu adresu tak poslem aj tebe 🙂

lenand
26. mar 2008

inac mi je zle ja ked robim nocne mne je stale zle brucho mam nafuknute ako balon 😝

csilla76
26. mar 2008

bola som polozit drievko do sporaka a tiez som kuriatkam dala krmnu zmes a este im idem uvarit vajicka to zboznuju 😵 😀

pink_lady
autor
26. mar 2008

no lenand na tu dovolenku by som sa veru dala nahovorit 😀 😀 😀 😀

to som rada csilka ze tvoje zlete klbocka sa maju dobre, len ich prosim odfot este ked su zltunke potom tie biele uz su take peknucke neni 😀 😀 😀

lenand
26. mar 2008

idem pre oliho na trening bo muzik ide hned na anglistinu a potom ti poslem 🙂

csilla76
26. mar 2008

ok pink odfotim a poslem ale uz az zajtra. 🙂

sue13
26. mar 2008

Ahojte baby, ste tu este? 🙂 Ja budem asi chora ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

pink_lady
autor
26. mar 2008

sue vitaj a co ti je? 😕 😕 😕

csilla76
26. mar 2008

ahoj sue 🙂 co sa deje?lenand ok ved my posles potom 🙂