Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

tittika
6. apr 2008

lenand 6 mesiacov-zoladex? a potom sa hned podarilo babatko?

lenand
6. apr 2008

ja sa uz 10rokou liecim na stitnu zlazu a nemala som az take problemi ako pink ale ja som brala injekcie a mam zapal stitnej zlazi a uzivam eutiroxin

pink_lady
autor
6. apr 2008

tittika asi preto lebo tie malinke loziska neodstranuju ☹ mne tiez odstranili len take velke loziska a tie ostatne, drobne nie ...mas teraz najvacsiu sancu otehotniet tak sup do toho 😵

lenand
6. apr 2008

presne tak ja som uz po liecbe nedostala ani mrchu a hned som otehotnela

tittika
6. apr 2008

pinky dnes som zacala spinit 😖 ale neako sa nerozbieha,po laparke mi povedali ze 2 mesiace snazit potom liecba,ked mi vyberala stehy tak povedala ze dalsi cyklus mi neda ale hned liecba ☹

tittika
6. apr 2008

a pocas tej liecby vobec nie je mrcha vsak?a co vedlajsie ucinky?navali tepla?+ kila?...

tittika
6. apr 2008

lenand tak to je super 🙂 mozes povedat ze stasticko stalo pri tebe 😵 dufajme ze aj teraz bude 😵

pink_lady
autor
6. apr 2008

tittika tak este mas stale mesiac 😉 inak mne sa zas vcera na 7 DC rozbehla mrcha, z vysadenia, takze budeme naraz mrchovat 😖

csilla76
6. apr 2008

tittika tak len pekne snazilkuj a mozno nebudes potrebovat liecbu 😀 drzim palce 🙂

csilla76
6. apr 2008

idem baby ,musim nieco vybavit potom este nakuknem. 😉

pink_lady
autor
6. apr 2008

tak pa-pa csillka
😉

tittika
6. apr 2008

ahoj 🙂

lenand
6. apr 2008

pocas liecby mas navali depky samozrejme aj mozes pribrat je to proste prechod 😝

lenand
6. apr 2008

ahoj csilla 🙂

lenand
6. apr 2008

pinka mala si aj predtym problemi zo stitnou zlazou

csilla76
6. apr 2008

no tak som spatky ale ako vidim tu nikto nie je no neva aspon posuniem temu vyssie 🙂

lenand
6. apr 2008

posuvam vysie 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀

csilla76
6. apr 2008

lenand co nove?si pri pc? 🙂

lenand
6. apr 2008

som ale ideme volat s kamosom do meriky lebo jeho manzelka ma dnes narodky tak som nakukla ci tu niekto je budeme asi o akolo pol deviatej volat

csilla76
6. apr 2008

aha,tak potom vy mate aj webku vsak?ja este nemam...ale mozno kupim 🙂 inac mate notebook alebo stolovy pc?

lenand
6. apr 2008

stolovy pc aja neviem ci mame vebku to muzik sa oto stara ale mame aj kameru tak si volame s kamosmi aj do ameriky a mame aj susedku v australii tak aj im sem tam zavolame cez skype

lenand
6. apr 2008

muzik si dal na pc aj televiznu kartu tak sa tu da pozerat aj telka tak tu vie pozerat v nedelu formulky 😝

csilla76
6. apr 2008

no to je fajn,aj ja mam stolovy pc ale starsi no da sa dokupit webcam,uvidim no.je to hlavne v takych pripadoch ked volas do daleka super vec. 🙂

lenand
6. apr 2008

my sme mali tiez starsi pc ale ked bol oliver mali tak nam ho nakrmil chrumkami a tycinkami tak sme to zrusili a dali do skrine potom sme ho predali kamosovi a kupili si novy ale mame ho este len od oktobra a net od vianoc dali sme si to ako darcek pod stromcek 🙂

csilla76
6. apr 2008

to iste mame aj my ako darcek net na vianoce 😀 😀 ale dobry by bol aj novy pc-no ved uvidime,vraj teraz su uz lacnejsie,ved aj notbooky za 15 000sk-teraz kupila tu jedna u nas,objednala cez net.

lenand
6. apr 2008

my mame na splatky celu zostavu

csilla76
6. apr 2008

ved aj tak sa zda,a kolko vas vysla ak smiem vyzvedat?

lenand
6. apr 2008

teraz sme dovolali s tymi kamosmi stalo to 25000ale je tam uz vsetko aj nam to zapojili aj servis nam budu robit ak sa nieco stane

csilla76
6. apr 2008

pisem jak tatar malo to byt:dá a nie zdá 😀 .je to realna cena. 😉

lenand
6. apr 2008

asi sa mi podarilo dat nulu naviac tak slovom dvadsatpet tisic