Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pink_lady
autor
10. apr 2008

leni juj aj ja chcem takeho maleho 😉 😅 😢

lenand
10. apr 2008

idem ulozit toho lumpa spat akosi nam vypadol net teraz naskocilo dnes to akosi blbne pink aj ty raz budes mat takeho zbojnika neboj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pacna
11. apr 2008

ahoj kocky možem sa pridať?
🙂

pink_lady
autor
11. apr 2008

ahoj pacna, jasne ze mozes, vitaj 😉

ostatne babule kde sa dnes zasivate? ☹

csilla76
11. apr 2008

ahojte babulky 🙂 nebola som dnes doma takze teraz som nakukla 🙂 vitaj pacna,samo ze sa mozes pridat,uz som ta videla aj v inych temach 🙂 napis nieco blizsie o sebe 😉 pink ako sa mas?lenand co nove? 😉

lenand
11. apr 2008

vitaj kocky dnes som az teraz nakukla oliver zase sopli celu noc nespal tak dufam ze tej noci uz bude spat vcera mu nic nebolo a v noci uz zacal soplit ☹ ahoj pacna pridaj sa k nam

csilla76
11. apr 2008

ahoooooooooooooooj 🙂 to my je luto ze je olik chorucky, ☹ mozno nieco zo skolky ze??tie deti su nachylne na hocico a citlive,v skolkach to najviac pochytaju tie bacilky,ze???

lenand
11. apr 2008

no jeho najlepsi kamarat sopli a kasle a oni pri sebe aj spia tak to urcite chitil od neho lebo on taky chori chodi do skvolky

csilla76
11. apr 2008

no som si myslela leni ze to tak nejak bolo. ☹ nerteba ktomu vela a deti sa raz-dva nakazia ☹

lenand
11. apr 2008

to hej a ti ako kde si dnes bola ked si nebola cely den doma 😉

csilla76
11. apr 2008

boli sme v meste ale len poobede,na nakupy. 😉

lenand
11. apr 2008

nas to caka zajtra nakupi 😉 dochadza mi drogeria aj na sobotu a nedelu treba nieco a dnes sa mi nechcelo lebo tu pol hodinu svietilo slniecko a dalsiu polhodinu lialo atak to islo cely den no proste aprilove pocasie

lenand
11. apr 2008

no mam 500prispevkov super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

csilla76
11. apr 2008

gratuliren k 500 prispevkom 🙂

pink_lady
autor
11. apr 2008

ahojte
v poslednej dobe sa to na mna vali (robota) zo vsetkych stran a tak dakedy sem nestiham ani nakuknut ☹
Ako sa mate? Co noveho?

Idem uz spinkat som uuplne grogy 😝 Brruu noc 😔

csilla76
11. apr 2008

tak ahoj pink a zaroven aj dobru nocku idem aj ja pinkat 🙂

lenand
12. apr 2008

dobre ranko idem platit ucty tak som nakukla dnes svieti slniecko tak dufam ze bude cely vykend 🙂

csilla76
12. apr 2008

ahojte,zelám pekny dnik 🙂 po kavicke idem varit 😉 aj u nas je pekne tak dufajme ze to vydrti cim dlhsie 🙂

lenand
12. apr 2008

csilla co dobre ides varit ja neviem co varit idem asi urobit kakaovy a makový zavin

pink_lady
autor
12. apr 2008

dobre ranko,
u nas moc pekne nie je :( je zamracene ☹ ☹ ☹ Ale mam toho dnes na plane dost veru ale urcite sem dnes namrknem par krat - majte zatial krasny dnik, uz musim utekat na postu, dnes otvorena len do 11.00 😖

csilla76
12. apr 2008

pink zdravim,tak rychlo sup-sup na postu aby si stihla 🙂 leni idem robit vyprazane ryby a zemiakovu kasu.mozno zajtra nejaky kolacik alebo zakusok,ale muzik spomina krémes tak mozno to urobim. 😉

lianka7
12. apr 2008

Ahooojte krasky!
Nezlaknite sa ma....to som ja len v inej podobe 😀

csilla76
12. apr 2008

jééj lianka aka novucka super fotka 🙂 ahoooooj inac 😵

lenand
12. apr 2008

ryby mym aj ja vybrate muzik si uz rano vybral ze mam urobit a ten ktemrs by som si dala ja nerobim ked mam chut tak si kupim ale muzik nechce tak pre samu sa mi neoplati 🙂 ahol lianka super fotka ako ide ucenie 😉 pink ja uz na postu nechodim poplatim cez internet a mam pokoj aspon nemusim stat vrade tu je stale kopu ludi na poste 😝

lianka7
12. apr 2008

Ako vidim, tu sa uz vo velkom vyvara...ja dnes mam na plane kurca a americke zemiaky-uz dlho som nemala-mnaaam a pecenie nestiham ☹ a som sama,takze ozaj nema kto piect ☹
Ucenie islo min.tyzden celkom fajn,ale uz od vcera nejako leniviem a nechce sa mi,je toho kvantum 😢 😢 😢

lenand
12. apr 2008

ty to zvladnes si sikulka 😉

csilla76
12. apr 2008

ano lianka neboj ty to zvladnes 😉 leni mam na kremes taky fajn recept,listkove cesto zvyknem kupit alebo my ho svokra spravi a ostatne je lahke,niekedy davam na nu aj penu ale niekedy len prykryjem druhou polkou list.cesta a je. 🙂

lenand
12. apr 2008

vies moja mama je cukrarka a roby u nas v jednom bare spojenom s cukrarnou tak tam vetsinou zabehnem a kupim si ja robim doma skor iba take slahackove s ovocim a potom bublaninu babovku a kysnute z listkoveho cesta robim picovniky a pre oliho plnim netelkou

lenand
12. apr 2008

ale poznas to ze obuvnikove deti chodia bose tak aj ja co si nenapeciem to nemam mame sa doma nechce ma toho dost v robote

lianka7
12. apr 2008

Mnam,take chutky na kolaciky mi robite!!! 😅