Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
12. máj 2008

cavte kocky ja mam poobednajsiu smenu oliver je uz v skvolke idem tiez do mesta pozistovat uvery ake su po bankach a tak podobne 🙂

pacna
12. máj 2008

ahoj leni tak dobre pochod

lenand
12. máj 2008

idem iba na prieskum teraz este pijem kavu pri nete

csilla76
12. máj 2008

tak dufam leni najdes nieco vhodne pre vas 🙂

lenand
12. máj 2008

kocky aj vy dobre pochodte v meste

csilla76
12. máj 2008

dakujem leni 🙂 😉

lenand
12. máj 2008

ja som doma idem este prezliect periny a sup do prace este nakuknem ked budem pit kavu 🙂

csilla76
12. máj 2008

ok leni,ja tiez o chvilku idem do mesta,cosi povybavovat a tak... 😉 idem sa naobedovat.a potom si dame takto virtualne kafe spolu,co ty na to? 😉

lenand
12. máj 2008

ok 🙂

pacna
12. máj 2008

ja už som doma lieky som vybrala. 🙂 mam ich cele využivať.

lenand
12. máj 2008

to mas lieky na zub alebo ake 🙂

lenand
12. máj 2008

tak sa majte idem do prace 🙂 😝

pacna
12. máj 2008

ano na zub antibiotika 😀

csilla76
12. máj 2008

a uz lepsie pacna?pisala som ti aj do temy svad.oznamenia a ine zbierky 😉

pacna
12. máj 2008

no neni to moc dobre ale lepšie. 😒 a tak ti pošlem ak nezabudnem vo štvrtok. napiš mi adresu 😀 😀

csilla76
12. máj 2008

tak dikes,poslem ip-ko. 🙂

pacna
13. máj 2008

tak dufam že nezabudnem 🙂
baby mne je až do plaču z tej bolesti 😢 mam taky blby pocit že mi spravil zly zub že to boli ten vedla 😖 alebo to boli ešte z toho trhania? 😕 neviem čo robiť ☹

lenand
13. máj 2008

dobre ranko pacna ked ta to neprestane boliet skoc zase k dokymu mozno tam nieco ostalo ☹

pacna
13. máj 2008

pojdem len chcem až to trochu zrastie 😉
a od toho sa mi spravil kutik tak nemožem ani usta riadne otvoriť.

čo budeš robiť dnes? ja som oprala ale vonku vešať nemožem lebo z cesty sa teraz straaaašne praši. 😠

lenand
13. máj 2008

ja tiez periem idem sa zachvilku spitat do lekarne ci neprisli vakciny pre oliverka na posilnenie imunyty navarim a potom idem do prace treba mi aj zehlit ale asi az zajtra zapnem si na nete ordinaciu a tak budem zehlit 😝

pacna
13. máj 2008

aj mne treba žehliť tak prid 😀 😀

lenand
13. máj 2008

ja strasne nerada zehlim musim sa k tomu stale neako donutit

pacna
13. máj 2008

ja budem žehlit ked bude škaredo 😀 😀 😀
alebo aj dnes možno niečo zvladnem 😅

lenand
13. máj 2008

tu svieti slniecko 😎 tak to dufam vydrží dlho

lenand
13. máj 2008

tak som doma vakciny este nedosli skusim v piatok ☹

csilla76
13. máj 2008

Ahojte 😵 vonku je krasne,ja som bola od rana v zahradke,vysadili sme zo svokrou priesady paradajok a zlteho melonu,zajtra este zeller a bazalku. 😉 okopala som cibulku a hrasok,vecer okolo 16tej este pojdem trosku zeleninku okopat lebo teraz uz velmi palilo slnko,tak som prisla radsej dnu 😉 idem nalozit pracku,nech perie,totiz ani ja som nemohla vyvesat pradlo pokym tu robili strechu,lebo sa velmi prasilo ako orezavali tie stresne krytiny. 😉

lenand
13. máj 2008

vonku je fakt super az sa mi nechce ist do prace uz som chlapom navarila pirohy a teraz pijem kavicku 🙂

csilla76
13. máj 2008

ja som uz dopila,idem nieco papat... 🙂

lenand
13. máj 2008

a ja som uz napapana a pijem 😀

lenand
13. máj 2008

tak ja sa lucim idem sa chystat do prace 😝