Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
18. máj 2008

cavte kocky co dnes porabate nam uz je lepsie polievocka sa uz varí 🙂

csilla76
18. máj 2008

Ahojte,prajem pekny zvysok vikendu 🙂 ja dnes nevarim,varila som vcera.chystam sa do zahradky zemiaky okopat 🙂 teraz este pijem kafe...a potom sa ide na to 😀 😝

pink_lady
autor
18. máj 2008

ahoojte kocky, ako sa mate? 😅 mne sa straaasne chce spat 😀 😀 😀 😀 mam strasne vela roboty 😠

lenand
18. máj 2008

ahoj pink ako bolo na sluzobke 😉 a spat sa chce aj mne idem si spravit aspon kavu 🙂

janis24
18. máj 2008

aho csillka, prisla som sem, aby sme neodbiehali od temy, ja v poho a ty ako? 😉

csilla76
18. máj 2008

ahoj janis 🙂 tesim sa ze sa mate ok,aj ja celkom fajn,risuje sa mi nejaka pracicka tak snad to bude ok 😉

janis24
18. máj 2008

to je super, tak az to bude iste, urcite daj vediet... 😉 Ja teraz cakam na mrchu, uz som mesiac od poslednej injekcie, tak uvidime potom, co dalej. No a pomalicky chystame aj svadbicku, ale zatial sa zbytocne nestresujem... 🙂

csilla76
18. máj 2008

jéééj janis a kedy bude den D? 🙂

mirip
18. máj 2008

Ahojte dievčatá dávno som tu nebola ako sa máte? Čo je tu nové?

csilla76
19. máj 2008

dobre ranko kocky 🙂 co dnes robkate? 😉

pacna
19. máj 2008

ahoj babenky.včera sme boli na prijimani krsnemu synovi a aj synovcovi 😀
trochu sme sa rano sice pochytili s manželom ale bolo dobre 🙂
idem dnes do mesta zaplatit smeti a dan od chalupy 🙂

pink_lady
autor
19. máj 2008

dobre ranko 😵
lenand na sluzobke bolo celkom dobre 😝 😀
prajem vam dnes pekny dnik ja akurat ranajkujem, za chvillu sprintujem do prace 😠 😝 a potom idem domoooov 😅

csilla76
19. máj 2008

ja idem o chvilku ku starostovi,mam s nim debatu 😀 tak uvidim co povie... 😝 aj nejake papiere potrebujem prefotit 😉 potom ideme zarezat kohuta 😀 pink pisala som ti na skype,kukni 😵

lenand
19. máj 2008

cavte kocky ja nic nestiham az teraz som sa dostala k netu uplne mi odišiel hlas a kaslem ako tuberak 😠 ale inak nic nove pisala som dokymu ze chcem prist tak cakam ze mi odpise kedy slúži 😉

pacna
20. máj 2008

ahojte 🙂 leni skore uzdravenie 🙂

csilla76
20. máj 2008

ahojte,nasa tema niekde na druhej strane ,tak reku nieco napisem... 😉 pacna ip-ko si dostala?leni ako sa citis?dufam ze uz lepsie,prajem skore uzdravenie 🙂

mirip
20. máj 2008

ahoj csillka ako sa darí?

csilla76
20. máj 2008

Ahoj mirip 🙂 dakujem dobre 🙂 a ty ako?co nove u teba? 🙂

mirip
20. máj 2008

u mna nič nové okrem nového auta v garáži 😀 inak mám povinnú pauzu v snažení, tak oddychujeme 🙄 nuda

csilla76
21. máj 2008

dobré ránko kocky 🙂 ako sa máte?my dnes ideme do kosic,tak dufam ze sa pocasko umudri,a nebude liat... 😉

pacna
21. máj 2008

ahoj csilka som rada že ti dosli 😀 u nas je otrasne zamračene 😠

csilla76
21. máj 2008

ajoj pacna,aj u nas prsi... 😠 je to nanic...prislubila som susedom ze idem s nimi do kosic,ale v takomto pocasi sa mi velmi nechce... 😉

pacna
21. máj 2008

leje ako z konvy no hnus 😠 chcela som ist do zahrady ☹
csillka dobre pochod. 🙂

csilla76
21. máj 2008

na stastie pocasko vydrzalo,az mi bolo prilis teplo...stastne sme pochodili,a uz sme doma... 😉 no do zahradky ani ja nemozem kym trosku nevyschne 😒

pacna
22. máj 2008

skoro na druhej strane 😒
ahoj kočičky tak čo sa chystate dnes robiť?
leni už si zdrava? už aby sa vyjasnilo lebo ma trafi. baby včera boli vonku ked nepršalo a boli mokre až až 😖 😀 😀

csilla76
22. máj 2008

Ahojte 🙂 u nas to vyzera dnes na nadherny slnecny dnik,tak dufam 🙂 poobede idem do kadernictva trosku opekniet 😀 teraz varim,hraskovu polievku a vyprazany syr s hranolkami a tatarskou. 😀 😝 vy co porabate?idem aj pracku zapnut 😉

pacna
22. máj 2008

jeej normalne vam zavidim take počasičko 😀 😀

csilla76
22. máj 2008

pacna co porabas dnes? 😉

pacna
22. máj 2008

asi pojdem žehliť no akosi sa mi nechce ničoho 😖 😅

csilla76
22. máj 2008

niekedy aj ja mavam take dni,no ale co uz ..robotu nespravi nik za nas 😅