Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
3. jún 2008

vcera mi moj doky doniesol papiere a zajtra sa idem objednat do nemocnice na ten prefuk odvediem oliverka do skolky a hned tam zajdem 😉

pink_lady
autor
3. jún 2008

ahojte
csilka - este raz vseeeetko najlepsie 😵 😵 😵
lenand - tak nech ti daju termin co najskor 😵

lenand
3. jún 2008

ahoj pink ako sa mas uz si tu dlho nebola 😉

pink_lady
autor
3. jún 2008

lenand - nic nestiham ☹ mam toho strasne vela a este si musi hladat aj nvu robotu a stale stale nic ☹

lenand
3. jún 2008

ja tiez asi pridem o robotu lebo sa u nas prepusta a ked pojdem na prefuk a budem marodovat tak som hned na zozname ale nechcem to odkladat tak to rysknem a hotovo neajko uz bude

pink_lady
autor
3. jún 2008

leni - nevahaj to je jasne 😉 potom pojdes sup sup na matersku 😵

pacna
3. jún 2008

ahojte zenusky. tak leni držim palce 😀

pink ty si usilovna včielka 🙂

lenand
3. jún 2008

to vies ze som dala prednost laparke ved praca bude aj potom nieco sa najde 😉

ahoj pacna ako sa mas 🙂

csilla76
3. jún 2008

Ahojte kocky,praajem pekny slnecny dnik 😵 leni myslim na teba,ty si silna zvladnes to. 😉 co dnes porabate?pink dakujeeem za sms,si milá 😵

lenand
3. jún 2008

idem prave zehlit a potom o 11.00 idem na pohreb susedke zomrela teta a je to aj nasa rodina tak pojdem a potom zas do prace

pacna
3. jún 2008

ja budm tiež cosi žehlit včera som prala 3x a ešte tam mam jednu pračku 😖 .aj varit a upratovat. 😔
tak csilka ma narodeniny, tak ak ano tak vsetko najnajnajlepšie a nech si skoro tehulka 😉

lenand
3. jún 2008

ano dnes 🙂

pacna
3. jún 2008

tak ja končim blbne mi prehliadač- opera a ide ma z toho porazit 😠
Beatka si zmyslela že sa ide sprchovať tak klušem 😅 ked skonči kuzelna skolka 🙂

csilla76
3. jún 2008

dakujeeem baby,ste mile vsetky 🙂 kazdemu cmuk 😵 idem aj ja pomaly do prace,este musim zabalit zakusky a wermouth,tak potom poobede nakuknem.majte sa krasne 😵

pink_lady
autor
3. jún 2008

csilka a ty chodis do prace? 😅

csilla76
3. jún 2008

pink ano chodim 🙂 dnes som bola 2 den 🙂 inac aj od kolegyn som dostala kyticu krasnych ruzi a tiez velku bonbonieru 🙂 milo ma prekvapili 🙂

pink_lady
autor
3. jún 2008

csilka a do akej prace chodis? a odkedy? vobec si sa nepochvalila 😔 😵

csilla76
3. jún 2008

potom ti napisem na skype,ok 😉

pacna
4. jún 2008

ahojte idem za svagrinkou sice len na hodku ale predsa, už mi to doma haraši. nemam ani s kym poklabosiť 😠 ☹

pink_lady
autor
4. jún 2008

ahojte
pacna a manzelika mas kde? 😉 ☹
csillka cakam ta na skype 😀 😀 😀 som zvedavaaaa strasne 😀 😀 😔

pacna
4. jún 2008

ten je v praci dnes sli o tretej v noci 😀 😝

pink_lady
autor
4. jún 2008

coooo pacna 😨to tak neksoro chodi? resp. zavcasu? 😕 😀

pacna
4. jún 2008

no kedže tahaju farbu a ked svieti slnko tak je to o nervy tak šli v noci. no neviem si predstaviť ako ti ludia reaguju ked o štvrtej tam robia ramus 😠

pink_lady
autor
4. jún 2008

tahaju farbuuu? to co jeee? to som este nepocula 😔 😨 😅 ja som dievca z mesta asi preto 😀 😀 😀 ☹ ☹ ☹

csilla76
4. jún 2008

Ahojte 🙂 tak som uz tu,zdravim vas 🙂 dnes som kupila sampiony tak som ich ocistila a urobila na smotane 😀 mnaaaam,to boli chutky 😝 moc lubim sampiony 😉 vy ako babenky?ja uz nevladzem,idem cosi kuknut v telke 😵

pacna
5. jún 2008

pink to znamena že davaju farbu na fasadu 😅 hapeš? 😀 ved aj ja pochadzam z mesta 😀 😀

csilla76
5. jún 2008

Ahojte 😵 pijem kavu ,potom cosi poupratujem a idem do prace. 😵 potom vecer nakuknem 😉

pacna
5. jún 2008

ahoj csilka aj ja si varim kavu. 😀

pink_lady
autor
5. jún 2008

ahojte csilka napis mi prosim ip co to robis, lebo mne skype nejde :( a ja som taka nedockava a zvedava ☹ 😅
aj ja som si uvarila kavu 😀

pacna
5. jún 2008

tak na zdravičko 😀 😀