Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
5. jún 2008

dakujem kocky,aj vam na zdravie a stastie 😀 😀 😀 pink pisem to ip-ko hned 😉

lenand
5. jún 2008

cavte kocky tak 24.6 idem nato vcera som sa bola objednat ale uz som nestihala ist na net tak dufam ze to vyjde 😉

pacna
5. jún 2008

držiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce. 😉

lenand
5. jún 2008

dakujem pacna idem uz do prace tak sa majte 🙂

csilla76
5. jún 2008

leniiiii drzim palce a budem na teba mysliet aby vsetko dobre dopadlo 🙂

lenand
5. jún 2008

cavte kocky mame doma taku pre mna nechcenu navstevu tak kukam na net a sme na opacnej strane tak posuvam dufam ze odijde lebo som utahana a chce sami spat a nie pocuvat jeho reci 😝

csilla76
5. jún 2008

ok leni aj ja idem hajat,som unavena tak pápá 😔 😔 😔

lenand
5. jún 2008

pa csilla ja asi vyhodim navstevu lebo uz som taka unavena ze sa vidím len v posteli 😒

csilla76
5. jún 2008

dobre urobis,sorry ale co za navsteva v takeych neskorych hodinach?? 😕 😕 😕 🤐

pacna
6. jún 2008

bre ranko dievčata 😀
leni neznašam takych ludi ktori nevedia kolko je hodin 😠

včera som kosila a dnes to musim dorobiť a asi dam aj do pračky je tam krasne. 😎 😎 😎
cely den tu zas bagruju 😖 , večer ked skončia tak si uživame kludu. 😅

lenand
6. jún 2008

cavte kocky tak o 23.00som ho uz vyhodila je to muzou kolega ale ja ho nemusim prisiel z nemecka a dotrepal sa ku nam o 21.30 a samozrejme podgurazeny 😝 keby som bola doma tak ho nepustim ale ja prichadzam az 22.15 a to uz bol u nas
bola som na trhu kupila som karfiol a nove zemjaciky tak dnes spravim 🙂
teraz popijam kavicku a ranajkujem a idem asi aj poprezliekat postele

pacna
6. jún 2008

a taky podg... su najhorši u nas raz sedeli styria z toho traja nacapkany no horor tie reči a baby všetko počuvali mna šlo rozhodiť 😠 😠 😠

lenand
6. jún 2008

oliver uz nastasti spinkal 😔
co dnes porabate mne sa nic nechce taka som dnes leniva uz som povyzliekala postele aj pracka perie ale vobec sa mi nechce nic robyt iba sa nutim 😒

lenand
6. jún 2008

kocky ja sa lucim idem do prace 😝
csilla sue je tehotna je to super sprava 😵 az mam lepsi den 🙂

lenand
6. jún 2008

inac sa tu chysta na burku tak dufam ze aspon dojdem do prace a nezmoknem ☹

csilla76
6. jún 2008

Ahojte kocky 🙂 bola som v meste na nakupe 🙂 kupila som pecen,tak ju idem spravit 😉 leni ano viem,teraz som to citala ze je tehulka,je to fajn spravicka takto na piatok 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenand
7. jún 2008

dobre ranko kocky tu prsi ☹

pacna
7. jún 2008

pršííí? u nas je kraaaasne 😎 😎 😎 😎 😎 😎 zatial 😀

lenand
7. jún 2008

aj muzik isiel do banoviec a tam neprsi a tu je zatiahnute a prsi ☹

lenand
7. jún 2008

kocky co porabate tu vkuse prsi to zas bude den ☹

pacna
7. jún 2008

no tak už je to u nas ale stym rozdielom že leje a leje. bola som v meste kupila som si muskat. 😀 idem čosi poupratovat a tak 🙂

csilla76
7. jún 2008

Ajoojte 🙂 tak uz sme doma,boli sme na poziarnickych pretekoch,totiz moj muzik je dobrovolny poziarnik tak chodi kazdy rok ked sa to organizuje. 🙂 bola skvela partia ,tolko sme sa narehunali ze az 🙂 doobeda trosku prsalo a bolo chladnejsie,ale potom uz svietilo slniecko a bolo az prilis teplo,mali sme na obed gulasik 😉 z 25 skupin vyhrali 4 miesto,no celkom fajne obstali 😉 som unavena ako kon,tolko som sa nachodila 😉 este som zapla pracku,nech perie,bo zajtra idem varit a poobede pride svagrinka s rodinou 🙂 a vy ste mali aky dnik?

lenand
7. jún 2008

to je super ze vam tak vyslo pocasie lebo tu len asi na 3hodinky prestalo prsat a inac v kuse prsi ☹
podarilo sa mi ostrihat olivera zo strojcekom uz mal take dlhe vlasy a teraz ked bolo tak teplo tak ich mal az mokre pod siltovkou este to budem musiet trosku zarovnat ale aspon nekopal a nereval ako u kadernicky o tyzden to este zarovnam a bude to dobre 🙂

lenand
8. jún 2008

cavte kocky obed mam navareny konecne po vcerajsku svieti slniecko tak pojdeme k znamim nech sa deti pohraju 🙂

csilla76
8. jún 2008

Ahooojte 🙂 tiez uz obedik navareny,varila som masovu polievocku a ryby vyprazane so zemiakovou kasou 🙂 onedlho pridu na navstevu svagrina s rodinou,tak nedela tiez ubehne raz- dva 🙂 😉

lenand
8. jún 2008

chlapi odysli isli do lidlu na zeleninku a hlavne aby sa oliver unavil a trosku pospal i ked tomu nedavam nadej lebo jeho unavit tak to je riadna fuska ale aspon v noci spinka ked cez den nechce

pacna
8. jún 2008

ahojky u nas zacina hrmiet. 😒
včera som natrela konečne to zabradlie a zapršalo mi na to tak budem ešte raz natierať. 😀

pink_lady
autor
8. jún 2008

ahojte
tak ja so sa torsku skor vratila z vyletu. Myslela som ze sa pojdem dnes aj este po bicyklovat ale dnes je take cudne pocasie 😒 😔 chvilami prsi chvilami hrmi ... ☹

csilla76
8. jún 2008

takze uz mame po navsteve,hoci su tu este u svokry 😉 zacalo prsat,takze teraz trosku vegetime s muzikom a citam casopisa surfujem na koniku a na nete 😀

pacna
8. jún 2008

tak konečne mame kocurika no nie jedneho ale dvoch 😀 jeden je čierny viac a druhy viac biely. baby maju oooobrovsku radosť 😀 no a my tiež 😅