Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
8. jún 2008

jéééj tak to ti verim ze sa baby tesia az na 2 kocurikov 😀 😀 😀 😀 😝

pacna
8. jún 2008

tak sme ich rozdelili aby nebola smutna ani jedna tak ma každa svojho. 😀

csilla76
8. jún 2008

jasne pacna,nebudu sa baby hadat kazdy ma svojho 😀 tak uz ideeem hajat pá a dobruuu kocky 😔 😔 😔 😔

pacna
9. jún 2008

dobre ranko u nas je hmla 😒 chcem ist do mesta dufam že nebude pršať. 😠 😀

csilla76
9. jún 2008

Ahooooojte 😵 ja akurat ranajkujeem a popijam kafé 🙂 u nas je pekne,tak sa vidi ze bude teplo. 😉

pacna
9. jún 2008

tak dnes som čitala že tampony znižuju rast endometriozy 😕 myslite že je to pravda?

lenand
9. jún 2008

cavte dnes nestiham len som nakukla co porabate robím teraz rano tak som unavena dnes som bola v nemocnici pri primarovy na vysetrenie lebo ked ma objednaval tak som mala mrchu tak som musela prist dnes musim si spravit este predoperacne na internom a na are tak mam co robit a z roboty ma nechce pustat ta asi pojdem na ocerku a hotovo a v klude to postiham

csilla76
9. jún 2008

jasne leni,musis to riesit vela sil prajeem 😉

pacna
10. jún 2008

ahojte babenky.čo robkate ja pijem kavu pojdem upratat a varit ale čo neviem.

csilla76
10. jún 2008

Ahooojte 😵 😵 😵 aj ja popijam kafé,potom idem do prace a poobede do zahradky ked nebude prsat.citim sa nejak ako zbita..neviem co sa to robi so mnou... 😅 😕

csilla76
10. jún 2008

tak nasa tema niekde na druhej strane tak posuvam dopredu, 🙂 nedavno som prisla z prace,aj slniecko ma chytilo na rukach,ramenach a krku,dufam ze ma to nebude boliet 😉 urobila som bryndzove a tvarohove halusky ,svokra priniesla huspeninu tak sme mali paradnu veceru 😉 teraz uz konikujeem trosku,a papam zmrzku,trosku sa musim schladit bo mi je straaasne horuco 🙂

lenand
10. jún 2008

ahojte tu uz dvakrat hrmelo raz o 14.30 a teraz vecer zas ale neprsi olinkom som bola vonku v piesku potom rovno do sprchy lebo piesok mal az vo vlaskoch idem ho ulozit spinkat a pozriem telku a idem spinkat som utahana ako kon

csilla76
10. jún 2008

idem aj ja spinkulkat,som tiez unavena a zajtra skoro zacinam tak o 6 hod.bude budicek 😔 😔 😔 😔

csilla76
11. jún 2008

dobre ranko kocandy 🙂 idem do prace,este popijam kavicku 😉 vecer potom nakuknem,prajem pekny dnik 😵

pacna
11. jún 2008

dobre ranko 😔

csilla76
11. jún 2008

ako vidim nikoho niklde je tu mrtvo.ja som tu tiez len na skok,totiz som odbehla z prace bo som mala telefonat a musim cosi vybavit 😉

lenand
11. jún 2008

cavte kocky dnes som isla skor s prace lebo oliverko rano vrackal a ostal u nasich ale mama isla do roboty a ocko isiel na rehabylitaciu tak som s nim doma ale teraz je uz fit neviem co to rano bolo 😒
kupila som si na trhu jahvodky a spravila som s nich dzemik bude dobry na palacinky a na chlebík mnam 🙂

lenand
11. jún 2008

akosi je tu ticho uz tu okrem nas troch nikto nechodí
oliverka bolelo usko tak sme sli k jeho doktorke domou ale neni to nic vazne tak uvidime dala mu kvapky do uska tak to dufam prejde ostavam s nim doma tak si povybavujem aj svoje veci 🙂

csilla76
11. jún 2008

dufam leni ze vsretko ok s oliverkom 😉 moj muzik robi dnes aj v noci,tak som sama 😖 idem pozriet cosi v telke ,som strasne unavena 😉 inac dnes som aj ja obrala jahodky a uz 2x idem varit dzemik 🙂 jahodovy mame moc radi 😀 pred chvilkou som bola v zahradke nabastila som sa hraskom a ceresnami,tak som nafuknuta ako slon 🤐 😀

lenand
11. jún 2008

isiel uz spinkat tak uvidie ako bude v noci teraz prvý krat ho bolelo usko tak uvidim nechcem aby bol chory ked budem v nemocnici lebo bude u mojich rodicou a chystaju sa s nim na chalupu tak musi byt zdravy budu tam aj spat tak uz si naplanoval s dedom pracu budu kosit on bbude hrabat a potom travu vozit na tatrovke len aby im vyslo pocasie 🙂
akosi sa zatahuje asi bude prsat v noci moze aspon sa lepsie spinka 🙂

lenand
11. jún 2008

uz sa rozlialo a poriadne hrmí 😒

csilla76
11. jún 2008

jasne leni,nech si to uzije so starymi rodicmi,dufam ze im vyjde pocasko 🙂 a kedy ides do nemocky?

lenand
12. jún 2008

ahojte kocky je tu zamracene v noci prsalo
idem 23.6 a 24.6 ma budu operovat

pacna
12. jún 2008

ahoj leni. ja idem zas do mesta potrebujem vymenit peniaze lebo zajtra nam dovezu drevo. 🙂
u nas je tak pod mrakom 😒

lenand
12. jún 2008

ahoj aj mne treba ist do mesta lebo muzik odchadza do lotyska a potrebuje z unionu eu karticku aj sa na tyzden pripoistit ale prsi tak uvidim kedy pojdeme

csilla76
12. jún 2008

Ahooj zdravim vas kocky 🙂 no pacna o drevo sa aj nam bude treba coskoro postarat 😉 ale my zvykneme v auguste 😉 leni ide tam pracovat tvoj muzik???dnes mi dovezu chladnicku,totiz sa nam pokazila...uz sa tesim.viete poradit aka je to ta monoklimaticka?

lenand
12. jún 2008

nie idu tam na turnaj s jednym chlapcom su tam majstrovstva sveta v zapaseni juniorou a jedem ich zverenec sa tam prebojoval tak idu oni trenuju deti a juniorou idu tam na cely tyzden 🙂

lenand
12. jún 2008

posuvam sme na druhej strane

lenand
12. jún 2008

kde ste vsetky zas sme na druhej strane ☹

lenand
12. jún 2008

dobru noc kocky 😔