Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
22. jún 2008

dobru nocku kocky 😔 😔

lenand
23. jún 2008

tak sa majte oliverko už išiel a ja už tieidem potom sa ozvem pa pa 🙂 😉

pink_lady
autor
23. jún 2008

csilka prisla ti ip? 😉

csilla76
23. jún 2008

Ahoojte 🙂 sojm tu na skok,bo ledva stiham zit,mam toho vela a tiez ma nici ta horucava.ano dostala som ip-ko pink.dakujeem.o 15 hod.som dosla z prace a potom som hned zacala robit ceresnovy kompotik tak mame 13 poharov to staci,este ked muzik nazbiera tak dam aj do mrazaku vykostkovane 😉 este onedlho idem obrat hrasok takze sa ani nezastavim,vzdy je co robit...pink potom napisem ti ok? 😉

pacna
24. jún 2008

ahojte kočenky. akosi nam to tu viazne 🙂 no jasne ked si baby pišu do ipka 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dnes bude asi zas horucava 😎

pink_lady
autor
24. jún 2008

ahojte
pacna to skor preto ze v tom teple sa cloveku ani dychat nechce 😖 😀

pacna
24. jún 2008

asi tak 🙂 ja som v sobotu sa vozila na babete a vysypala som sa tak mam cele koleno modrofialovocierne 😅
chcela som žehlit ved vonku sa aj tak neda ist. 🙂

csilla76
24. jún 2008

Ahoojte u nas bola velka burka,aj s ladom,vsetko ponicilo,noo ale co sa da ocakavat po takejto horucave

csilla76
24. jún 2008

nooo kde ste ktoooo?
to tu uz ozaj ledva chodi niekto....... 😒

pacna
25. jún 2008

no csilka malo času stale je čo robiť. 😀

csilla76
25. jún 2008

Ahoooj pacna 🙂 nooo ano isteze je vzdy co robit aj ja denno denne padam do postele taka unavena....
uz sme v nedelu dokoncili strechu nad balkonom,vyzera to super....
v juli kupime mrazuvzdorne dlazby a muzikov znamy ich zlozi....aj zabradlie by bolo treba kupit,jeden pan predava take tie vyrezane drevene zabradlia a ani nie draho tak chceme take kupit a muzik to uz posklada a tiez natreme moridlom a lakom....
zavarala si uz nieco pacna?ja pred vcerom ceresne zopar poharov....
no dnes je tiez strasne horucooo a dusno je to na nevydrzanie ,to pocasie na nervy 😒 ledva sa da dychat... 😖
idem urobit obedik a potom o 11 hod.do prace,vecer este nakuknem ci tu niekto bol...

pacna
25. jún 2008

ahoj csilka nezavarala som jahody mi odobali kurky a stromčeky mame mlade tak nan nich len zo dve čerešne a tak budeme musiet kupit niečo. 🙂

pacna
26. jún 2008

jooj sme spadli ☹
večer bola u nas poriadna burka
dnes ideme do mesta kupit niečo p.uč. 😀

csilla76
26. jún 2008

ahoj 🙂 kto spadol????aj u nas bola poriadna burka a lad,vsetko znicilo v zahradke takze ......aj visnovy stromek nam vyvratil...idem moja spinkat bo ledva vidim taka soom unavena ale v tejto horucave sa normalne ani spat neda...zelam dobru nocku

pacna
27. jún 2008

myslela som že sme boli s temou na druhej str. uplne na konci 😅
ja som bola včera v meste no ale poty take jak slon, ako nejaka stokilova som si pripadala 😠

lenand
27. jún 2008

cavte kocky som doma dopadlo to super jeden vaječnik mam priechodný uplne a ten druhy sa uz neda spriechodnit ale to nevadi aj jeden stačí 😉 🙂

pacna
27. jún 2008

ahoj leni to je supeeeer 😀 držim palce až vam vyjde to babo co najskor. 🙂

csilla76
27. jún 2008

ahoojte 🙂 leni fajn spravicka tak sa drz a oddychuj vsetko bude ok 🙂 🙂 🙂
ja upratujem spalnu tak som tu len na skok 😉 😉 😉

lenand
27. jún 2008

cavte kocky teraz idem od svojho dokyho služíl tak som mu odniesla správu povedal že primar mu hned volal a že endo je fuč liecba a tehotenstvo to upravili a ze pod vyším tlakom spojaznili aspon ten jeden vaječník ale oproti tomu ako to vyzeralo pred 4rokmi tak to sa nedá porovnat tak teraz som už dostala aj mrchu tak potom mame pokračovat v snažilkovaní a sestričky sa zomnou v nemocnici lučili zo slovami že za 9mesiacou ma tam čakajú zas 🙂 😵 😉 😀

csilla76
27. jún 2008

no vidis leni super spravy tak na piatok 🙂 🙂 🙂 drzim palce aby sa po mrche zadarilo a olik bude mat surodenca 🙂 🙂 🙂 ja som taka unavena tak si idem sadnut na balkon a precitkat si casopis bajecna zena... 😉

lenand
27. jún 2008

ja som tiež uplne hotová v nemocnici som sa vobec nevyspala a dnes asi pojdem už o 20.00 olivera som nechala ešte u našich a ja si dnes ešte odychnem sama doma mužik pride až v nedelu a zajtra pojdem k naším a budem tam celí den ved čo budeme robit sami dvaja doma s oliverkom a v pondelok mam ist vyberat ešte stehy t bruška 😉

lenand
27. jún 2008

no steašna burka sa spustila hroza

csilla76
27. jún 2008

u nas bola tiez riadna burka aj lad v stredu takze nam ponicilo celu zahradku,urodu aj jeden strom visnovy vylomil ...no proste hruza 🤐 🤐 🤐

lenand
27. jún 2008

no tu sa tak zlialo v pondelok a teraz zase radšej som aj počitač vypla teraz ešte pozerám panelák ale potom určitre už pojdem spinkat ta mi je luto ze vám zničilo celu zahradku a aj višnu vylomilo tak ste sa v nej narobili a teraz to to je nespravodlivé 😠

lenand
28. jún 2008

dobre ranko idem k našim za oliverkom budem tam asi celý den tak potom nakuknem kad sa vratim cavte 🙂 😉

pink_lady
autor
28. jún 2008

csilka to mi je luto ze vam to narobilo taku skodu ☹ 😢

lenand a ty takto v pohode vladzes? 😎 ja som po laparke lezala jak zabita 😀 😀 😀

lenand
28. jún 2008

citim sa dobre ale oiver je u našich tak idem k nemu je mi smutno oni byvaju asi 10minut peso od nas tam budem odychovat 🙂

lenand
28. jún 2008

svieti slniecko tak sa aj trošku prejdem a potom už len lenoším a budem sa snim hrat 🙂

csilla76
28. jún 2008

Ahoojte 🙂 no veru som si aj poplakala ked som videla tu spust v zahradke po burke...no uvidim aka bude uroda,ked nic moc tak uz nab.rok nebudem sadit vykaslem sa na to,pracujem vtom cele leto a potom za par minut to znici burka... 😖 😖 😖
leni som rada ze ti je fajn,oddychni si u vasich a setri sa 😉 ani ja som nelezala po laparke,bolo mi celkom fajne 🙂
teraz varim zel.polievku a tvarohove halusky 🙂 potom idem riadit obyvacku,vcera som spalen dokoncila tak dufam aj dnes tot stihnem. 🙂 muzika mam v praci iste pride len vecer takze som sama...

lenand
28. jún 2008

csilla na buduci rok nebudeš mat čas na zahradku s bruškom sa budeš šetrit a potom okolo babetka je dost starosti a prace i ked prijemnejšiej tak pekne na buduci rok zabudni na zahradku 😵 😉 😵 🙂 😉 😵 🙂 😉 😵 🙂 😉 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵