Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
17. júl 2008

ok leni tak prijemny vikendik uzite si to 🙂 🙂 🙂 snad bude dobre pocasko 🙂 🙂 🙂
aj u nas bude v sobotu gulasove party v parku kastiela,takze pojdeme vecer aj zabava bude takze tak...budeme mat listky na gulas zadarmo ale inac nebude drahy ked by trebalo kupit... 😉

lenand
17. júl 2008

mi sme gulašovali minulí víkend teraz je v košiciach zapasenie v stíl arene neake majstrovstvá tak mužik chce ist pozriet a mi pojdeme popozerat známich a tak po obchodoch a podobne 🙂

pacna
19. júl 2008

ahoj babenky dnes sa chystam zavarat mužik išiel do polska na nakup uhorky, marhule neviem čo ešte donesie tak mam o robotu postarane.

včera opravoval el. v kupelni a dnes som zapla pračku a sup vyhodilo mi to ten okruh tak som tzvedava ako moc bude nadavat. 😀

lenand
21. júl 2008

čavko kočky tu vkuse prší celu noc a ešte ani neprestalo ešte že nam vyšiel ten víkend v košiciach že nepršalo 🙂

pacna
22. júl 2008

ahojte som dnes slubila babam že pojdeme do mesta no moc sa mi nechce lebo som dostala mrchu a je mi na nic. takže otehotniet sa nam nepodarilo. musim sa objednat ku zenskej kezala po injekciach a ked dostanem mrchu mam prist.

lenand
22. júl 2008

ahoj ja idem zavarat broskyne kupila som si na trhu a mne ma prist mrcha v štvrtok bola som na kontrolu u dokyho v piatok tak určite pride mrcha tak ani mne sa to nepodarilo tak ideme dalej a skošeame dalši mesiac 😉

pacna
22. júl 2008

tak tak leni. 😀 drzme si palce 😉

pacna
22. júl 2008

leni vieš čo rozmyšlam ze si kupim ovulačny test. 😀 no podla toho kolko stoji.

lenand
22. júl 2008

tak to ti neviem povedat ale skus pozriet na nete tam určite bude aj cena ja som už tiež nad tým rozmyšlala že to skusim baby si tu aj meraju teplotu ale to treba presne v tu istu hodinu a mne sa nechce tak neviem

pacna
22. júl 2008

no na meranie s mojou sklerozou?to nie 😀
skusim sa popytat v meste.

lenand
22. júl 2008

určite to maju v lekarni a je aj neaký mikroskop na plodne a neplodne dni

ja asi skosim tiež ten ovulační test

csilla76
22. júl 2008

Ahoojte bola som skoro tyzden bez compu,totiz bol v servise tak preto som nepisala 😉
ako sa mate?co nove? 😉 dnes sme doniesli pc domov tak preto pisem az teraz 😉
inac vcera doviezli svagrina deticky na prazdniny znovu asi pobudnu 2 tyzdne takze tak 😉

csilla76
23. júl 2008

pekne ale uprsane ranko prajem 😉
akurat ranajkujem a kavickujem,potom idem spravit obedik 😉
pozdejsie kuknem co ked niekto nakukne 🙂

pacna
23. júl 2008

ahoj csilka aj u nas prši,ja som včera kupila babam bazen a nemozu sa dočkat kedy ho napustime, no ked prši 😠
varit neviem čo budem.

lenand
23. júl 2008

čavte kočky u nas je tiež upršané a chladné počasie dnes ma čaká zavaranie tak sa idem pustit do toho zachvílku 😉 to slniečko by už mohlo sa vratit ☹
čo dobreho varíte ja vobec neviem čo uvarit 😒

csilla76
23. júl 2008

aj u nas prsi a je riadne chladno ☹
tiez idem aj ja uhorky zavarat a neskor do prace takze tak 😉
leni ty si este na pn-ke? 😉
pacna neboj ved este budu mat cas vyskusat bazenik...no ale viem ake su deticky nedockave chceli by hned... 🙂 snad sa umudri to pocasko 😉

lenand
23. júl 2008

som na pnke u nas v praci je teraz celozavodná dovolenka tak som ostala na pnke aby som si ušetrila dovolenku 😉

lenand
24. júl 2008

zas prší 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

csilla76
24. júl 2008

Ahoojky 🙂
tak dobre si urobila lenand aspon ostane dovolenka na inokedy 🙂 a chystate sa niekde k vode?
u nas momentalne neprsi ale ktovie ako to bude v priebehu dna...

lenand
24. júl 2008

chceme ist ale nevizera to ružovo s mužikovou dovolenkou tak neviem velmi mu v praci nechcu dat tak uvidíme 😒

pacna
24. júl 2008

dobre ranko u nas je zas škaredo 😠 😠 😠

csilla76
24. júl 2008

to aj moj muzik ma vzdy problem s dovcou,aj teraz mu dali len 4 dni,no co tesime sa aj tomu,aj to je lepsie ako nic 🙂 pacna aj u nas je skaredo,ale zatial neprsi 😉

csilla76
24. júl 2008

uz aj tu prsi 😠 😠 😠 do kelu stym dazdom 😢 😢 😢

lenand
24. júl 2008

tak tu už tiež prši už mam z toho počasia depku a ešte aj zahrmelo akurát super mna tak boli hlava asi si dám kavu lebo mi ju rozhodí 😠

csilla76
24. júl 2008

u nas len trosku doobeda poprsalo a tak sa ukazuje ze uz to bude hádam lepsie tak uvidime..aspon ze neprsi...
bola som obrat uhorky v zahrade a idem cosi na zajtra uvarit bo od rana skoro do vecera nebude u nas elektrika tak neviem co budeme robkat... 😠

lenand
24. júl 2008

tak to ti ani trošku nezavidím že budete bez elektriny a ešte ked peší tak duplom byt zavretý doma a nič nerobyt no super keby aspon nepršalo tak výjdeš von a stalo dačo robíš tak nech vám aspon neprší 😉

csilla76
24. júl 2008

noo lenand co uz iste budu pracovat tak preto bude vypnute
dnes som navarila tak obedik zohrejem na a nejaku pracicku si snad najdem..uvidime...
prajem dobru nocku 😔 😔 😔

csilla76
25. júl 2008

Pekné dobré ránko zelám kocky 🙂
o 20 min.uz nebude elektrika ta reku vas pozdravim 😉
ale aspon svieti slniecko a zda sa ze bude fajn cas jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale sa tesim... 😵 😵 😵

lenand
25. júl 2008

dobre ranko tu celu noc lialo hrmelo a blyskalo sa a teraz ešte stale poprcha tak nech sa už vyčasí konečne ☹

oliverko ma dnes ešte školku a potom 3týždne prázdniny 🙂

pacna
25. júl 2008

ahojte babenky rano bol mužik na hriby aj dost našiel, išiel ale len na pol dna preč potom by sme zašli spolu aj s babami na hriby.
akosi mi bolo rano zle brrrrrrr 😠
dnes ma muž narodeniny a ja zajtra meniny tak by som zajtra až čosi upiekla 😀

u nas je zatiahnute.