Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
11. sep 2008

pekny slnecny den zelám 🙂 nesmut pacna onedlho budes aj ty nasledovat lenand 🙂 hlavu hore vyjde to ked najmenej cakas 😉

pacna
11. sep 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pacna
12. sep 2008

bre ranko damy mne sa dnes vooooobec nechcelo vstavat 😒
včera mi sestra poslala MMS malej Tamarky je to anjelik 😀

lenand
12. sep 2008

čavte kočky tak bola som už u dokyho a všetko je v poriadku tak aj vam posielam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

csilla76
12. sep 2008

Ahojte baby pekny vecer zelám 🙂 leni to je super gratulujeem a diky za virusiky hned si ich zopar uchmatnem 😀 .ja som mala dnes saleny den,poriadne ma vytocili v poistovni,rev.lekarka mi napisala do papierov ze nemam narok na poskytnutie ivf...tak som cele poobedie plakala ..som z toho mimo..ale odkedy som zavolala mojmu dokimu do centra tak ma ukludnil aspon trosku a povedal ze vsetko spolocnymi silami vybavime...

pacna
12. sep 2008

diky leni chytame 🙂

csilka no fuj to je teda pristup 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 som naštvana aj za teba 😠 😠 😠 😠 😠

lenand
13. sep 2008

csilla ved to nemože tak napisat ved ja som už s tím ratala že ty budeš dalšia tehulka tak nech to da rýchlo do poriadku a hotovo ved to nejde s jeho vrecka a poistovnu to určite nezrujnuje ved maš predsa narok na dalšie ifko to je ta hnusna namyslenost tych uradnikou ale ešte že doky ta podporil ved neboj ono to určite vyjde a ja mam také tušenie že s dobrym koncom a potom si založime temičku maminky 😵 😵

csilla76
13. sep 2008

pekne ranko zelám 🙂 dakujem vam zienky ste zlate,dobre padnu tie povzbudive slova 🙂 ved prave aj doki z centra povedal ze ona nemoze napisat ze nemam narok...ale predsa napisala....ktovie co jej bolo....vlani mi to tiez ona vybavovala tak neviem teraz co mala za problem 😕 odvody mam riadne platene,nikdy ziadne dlzoby...tak nechapem... 😖 bud.tyzden pojdem do ke a vyriesime to 😉
co budete dnes robkat? 🙂

lenand
13. sep 2008

čavko csilla ešte neviem čo budeme robit ale chcela by som upiect neaky hruškový kolačik nemaš neaky dobrý recept alebo jablčkový mam aj vela jablčok 🙂

ja si idem vo štvrtok po tehu knižku aj krvičku mi vezmu musim ist za dokym do vranova tak ma tam mužik odvezie 🙂

vieš moja to je ta byrokracia oni si myslia že možu všetko ale ono sa im to raz vrati mna tiež nechceli zobrat v juni na operaciu lebo som to nemala schvalene od poistovne mam dvoveru ale nakoniec ma primar zobral a povedal že on to potom dorieši a tak som po rozhovore z dokym zmenila poistovnu na union

idem teraz oliverkom na nakup tak zatial čavko 🙂

pacna
13. sep 2008

ahojte csilka neboj ked ta doky podporil tak sa to podari ta dotyčna je bud v prechode alebo mala mrchu 😀
nestresuj sa tym a nečakala niečo do kapsy???

lenand
15. sep 2008

čavte kočky čo porabate tu je stašne počasie prší a je zima no hroza ☹

pacna
15. sep 2008

aj u nas je zimaaaaaa brrrrr 😀 včera sme mali navštevu tak idem pospratovat ale teraz mam kavu.prišli iba z mojej strany z mužovej nas okašlali 😠 😖

leni ako sa maš? 😉

lenand
15. sep 2008

ja bi som len stale spala a je mi zle ale inač pohoda a nemožem pit kavu je mi po nej strašne zle a vobec mi nechuti a pritom ja ju mam tak rada ale neako to vydržim ved čo ine mi ostava 🙂

pacna
15. sep 2008

ale stoji to zato no nie? 🙂 🙂 možno časom to prejde.

do mna tu včera vrtali že u nas je prerobena porodnica a že je to tam super nech si to tam idem pozriet ale ako rodička 😀 😀 😀

lenand
15. sep 2008

tak si nachytaj poriadne vyrusikou a potom šup na manžela 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja som taketo stavy pri oliverkovy vobec nemala mne pri nom vobec nebolo zle tak teraz je to zmena ale vydržíme nie 🙂 😉

csilla76
15. sep 2008

ahojte zelám pekny dnik,aj ked u nas uprsany.leni dikes za virusiky,zopar si vezmem do zasoby 😵
no dufajme kocky ze stou poistovnou to dopadne dobre a s dokiho pomocou to vyriesim 😉 inac mi sme mali teraz navstevu,muzikovi bratranci tu boli,ale nie dlho. 🙂 ja sa chystam trosku popratat a fazulku prettriedit bo som mala fajn urodu 😵

lenand
15. sep 2008

ahoj csila idem robit jablčkový koláčik aj neaké šišky pre oliverka 🙂

lenand
15. sep 2008

a vyrusiky vam budem posielat aj každy den len nech vam zaberú
🙂 🙂 🙂 😵 😵

pacna
15. sep 2008

chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam aj ked sa idem riadit podla tabulky že až v novembri 😀
leni pošli par šišiek 🙂

csilka ahoooj

csilla76
15. sep 2008

leni mnamky kuchtis 🙂 my mame tiez pagaciky aj jablckovy zakusok 🙂 ale sisky mozes poslat 😉

pacna
15. sep 2008

csilka kedy ides vybavovat?držiiiiim palce aj na nohach 😀 😀 😀

csilla76
15. sep 2008

zajtra mam volat dokimu a objedna ma tento tyzden na niektory den 🙂 😉 a dakujem 🙂

lenand
15. sep 2008

tak kočky kolačik sa pečie a šišky už mam hotové tak vam trošku posielam chytajte 🙂 🙂 🙂

csilla76
15. sep 2008

tak sisky dosli dakujeeeeeem 😀

pacna
15. sep 2008

mnam mna mnam

csilla76
15. sep 2008

😀 😀

csilla76
16. sep 2008

dopbre ramko zelám 🙂

pacna
16. sep 2008

dobre ranko dnes muž ostal doma bo prši a prši a pršiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😠

csilla76
16. sep 2008

no aj tu je taky necas 😠 prsi vkuse a je zima...na nervy pocasko 😠

lenand
16. sep 2008

čavte kočky to je strašna zima a vkuse prší ako včera začalo ešte neprestalo hrozné ☹

ale aspon dena davka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵