Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

pacna
18. sep 2008

ahoj kočky leni diky 🙂 🙂
ach to počasie 😠

csilla76
18. sep 2008

ahojky 🙂 ja som dnes rano kupila za debnicku sliviek,so svokrusou som zavarala uz to mame hotove 🙂 idem varit,plnenu papriku chcem....a potom do prace tak zatim sa majte 🙂
zajtra idem do ke tak drzte palce aby som vsetko vybavila u dokiho aj v poistovni 🙂

pacna
18. sep 2008

csilka mnam mnam paprika jednu pošli 😀

a palce držiiiiiiiiiiiim aj na nohach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenand
18. sep 2008

čavte kočky aj ja som dnes bola na krv najprv u svojho gynekologa a potom ešte aj u endokrinologičky a potom som prišla domou ašup do postielky a teraz som vstala už mam aj tehu knižku
ateraz ešte pre vas TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
csilla aj ja budem na teba mysliet 😵 😵

lenand
19. sep 2008

CSILLA DAJ VEDIET AKO SI DOPADLA 🙂

lenand
19. sep 2008

pardon za velké pismena zabudla som prepnut 😉

pacna
19. sep 2008

ahoj leni dufam že je všetko ok. mas niečo so štitnou? a chytaaaaaaaaaaam 🙂

lenand
19. sep 2008

pacna ja sa už na štitnu žlazu liečim viac ako 10rokou 🙂

pacna
19. sep 2008

aj ja sa liečim a uživam Lthyroxin 100 🙂

csilla76
19. sep 2008

ahojky baby tak sa hlasim od kamosky z ke.vsetko sa podaerilo vybavit,mam suhlas na lieky a tiez aj ziadost mam schvalenu 😵 😵 😵 jupiiiiiiiii sa tesiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 leni dikes beriem virusiky do zasoby

pacna
19. sep 2008

csilka tešim sa s tebou je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lenand
19. sep 2008

csilla to je super teším sa s tebou a virusiky budu každy den tak dufam že poriadne zaberu 😵

pacna ja uživam lthyroxin 75 ale teraz mi asi zviši davku tak som musela ist na krv aj pri oliverkovy som brala vyšiu davku a chodila som každe 3mesiace na kontrolu 🙂

pacna
19. sep 2008

ja som tiež 75 ale kedže to bolo stale rovnake tak to zvyšil na 100 a mne ju zistili až po Beatke.
kukam kukam že si si zmenila pas ale som všimava čo?, 😅

pacna
19. sep 2008

dobru nocku a sladke sničky od Aničky 🙂 🙂 🙂 🙂 😔 😔 😔 😔 😔

csilla76
19. sep 2008

dakujem vam babenky zelam prijemny vikend a dobru nocku 😉 🙂

pacna
22. sep 2008

ahoj babenky. v sobotu sme boli u svokry gratulovat svokrovi a ona mi na moje narod. gratulovala tam 😠 asi to nabuduce urobim aj ja tak počkam kym pridu k nam a gratulovat jej budem tu 😒

csilka ako sa zavaraju nastruhane jablka?

csilla76
22. sep 2008

Ahojteeeeeee 🙂
pacna no mas pravdu nabuduce sprav ty tak ze pockas kym pridu do vas 😉
teraz narychlo neviem ako sa zavaraju nastruhane jablcka ale zistim to od svokry ok 😉 inac ja davam nastruhane do sacku a tak do mrazaku,ty chces do poharov?

pacna
22. sep 2008

a da sa aj do mrazaku tak to u nas nikto nerobi 🙂

csilla76
22. sep 2008

jasne v klude nastruhaj daj do sackov,troska predtym vytlacis od stavy a hotovo je to mnam... 🙂 ja tak robim aj moja mama uz dlhe roky,lebo vacsinou uz pohare mame obsadene takyto cas tak sackujeme a mozem ti povedat ze je to ok.tak skus 😉

pacna
22. sep 2008

skusim ja už mam tiež pohare fuč. 😀 😀 dakujem

lenand
23. sep 2008

čavte kočky ja som sa neozívala lebo mi bolo dost zle a už som doma som na marodke tak od dnes už odychujem doma ale inač je všetko v poriadku len ma stalo napína ale zvladam 🙂

pacna
24. sep 2008

ahojte leni to určite prejde 🙂 keby sa už konečne vyjasnilo 😒

lenand
25. sep 2008

baby u nas začalo svietit slniečko po 2tyždnoch čo v kuse pršalo super 🙂

csilla76
25. sep 2008

Ahojte baby 🙂 leni pekne oddychuj a dufam ze ta ten drobcek nebude velmi trapit 😉 a bude ti lepsie 🙂
inac mi sme dnes so svokrou robili slivkovy lekvar,mnaamy 😝 😀 😝 aj orechy uz padaju tak sme boli zbierat 😉

lenand
25. sep 2008

tak to maš pravdu tento drobček ma trošku trapi pri oliverkovy mi vobec nebolo zle a teraz ale čo už vydržim nie ešte že som ostala doma aspon tam nechodim vracat a tak cele doobedu odychujem a pozeram telku ani net sa mi nechce zapnut 😉

pacna
26. sep 2008

tak tak leni oddychuj ved každe tehu je ine 🙂 🙂

sestra zajtra krsti Tamarku tak pojdeme kuknut do kostola 🙂

csilla76
27. sep 2008

Ahojte my sme teraz dorazili s svad.oslavy totiz muzikov sef vydaval dceru a pozval aj zamestnancov na pohostenie s manzelkami,ktore bolo v kult.dome prestrete a aj ziva hudba hrala.bolo fajne,dobre sme sa bavili,tancovali,jedli,pili podarilo sa trosku vypnut. 🙂 zajtra je tu uz realita,muzi idu pilit drevo takze o zabavu je postarane no co aj to sa musi spravit 😉
zelám dobru nocku a pohodovu nedelu tak pápápápá 🙂

csilla76
28. sep 2008

Ahoojte peknu nedelu zelám 🙂 kde ste zienkyyyyyyyyyyyyyy????

pacna
28. sep 2008

ahojte tak dnes je naaaaaadherneeeee 😎 😎 😎 😎 😎 kukneme rozpravku a pojdeme von uživat si slniečka 😀 😀 😀

my v nedelu nerobime tak mam veget 🙂

lenand
1. okt 2008

čavte kočky tak u nas prši dnes mam doma aj oliverka lebo kašle tak tu pobehuje a mne je samozrejme zle ale da sa to vydržat 🙂