Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
17. nov 2008

čavte kočky čo porabate nam už choroba ustupila tak zajtra asi pojde do školky dnes sme všetci doma tak ešte neviem čo budeme robit zatial pozerame rozpravky 🙂

csilla76
17. nov 2008

Ahojte 🙂
som rada ze uz nie ste chory 😉 ja umyvam okna,bo cez tyzden neviem kedy uz o 16hod.je tma ked dojdem domov 😉

lenand
17. nov 2008

u nas už druhy den prší tak je vonku aj dost zima strašné počasie ☹

lenand
18. nov 2008

čavte kočky zajtra malujeme oliverkovu izbu tak sme ju vypratali a teraz mame všetky hračky v spalni super 🙂

pacna
18. nov 2008

u nas chvilu svietilo slniečko ale rano bol paradny mraz 🙂

leni tak mate kopu roboty 🙂

lenand
18. nov 2008

ani nie to bude rychlovka olverko ma v izbe nalepenu borduru do okola izby a hore je čisté a dole su jeho krezbičky tak ideme len spodok namalovat aby bola čisto a potom na druhy rok niekedy v marci by som pomalovala aj spalnu aby aj babetko malo pekne ked sa narodí tak uvidim čo na to povie mužík 🙂

a aj tu su poriadne mrazíky ráno už začína zima to je hrozné ja mam radšej leto 🙂

csilla76
18. nov 2008

Ahojte 🙂

boli ma nejak hlava pomoooooooooooooooooooooooc

aj u nas je uz riadne kosa,rano 2 stupne boli

leni tak pekne vymalujte aby sa Olik vytesoval ale opatrne vies... 😉

pacna
19. nov 2008

bre ranko baby u nas snežiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😖

csilka je ti lepsie? 😉

csilla76
19. nov 2008

dobre ranko 🙂

ozaj snezi 😕 fiha..... 😉

este trosku boli......som tu len na skok idem do prace,potom este nakuknem 😉

pacna
19. nov 2008

no normalne muž odmetal sneh 🙂

ja mam teraz plodne dni no akosi mužik nespolupracuje 😒 😅 a nutit ho nechcem 😕

pacna
19. nov 2008

cau baby tak bola som v meste a kupila Beatke kuchynku, Dominike rifle a knihu a krsniatku babiku a ešte mi treba 5tim krsniatkam niečo skrachujem 😅

csilla76
19. nov 2008

cau-cau 🙂
aj ja som mala teraz plodne dni,som citila podbrusko par dni.... 😉 urob muzikovi báác-bááááác.. 😉
fiha pacna mas toho vela 😕 kolko krsniatok mas? 😕 mi mame len jedneho 😉

csilla76
19. nov 2008

ja som dnes doma od 11hod.takze som aspon navarila-masko na smotane s knedlou a sackovu polievku narychlo-aspon sa muzik naje pokym nepojde do prace 😉
idem este doriadit kuchynu a potom si dame kafeeeee 🙂

pacna
19. nov 2008

ja mam 6 krsniatok sestra ma 3chalanov a 1dievča a mužov brat ma 1 chlapca a 1 dievča
vieš tym druhym dvom sa zle kupuje lebo oni su hrozne naročni a preberavi (neviem ake i,y)
sestrynim idem kupit Dostihy a tomu prckovi knižku o zvieratkach tak sestra hovorila. 🙂

csilla76
19. nov 2008

aha tak to ste vy vsetkym krsny,no pekne 🙂

mi sme sa najedli,o chvilku ide muz do prace este to kafeee 🙂

lenand
21. nov 2008

čavte posuvam spadli sme na 3 str
mi sme v stredu malovali oliverkovú izbyčku ma ju teraz takú peknučku tak sa tešíl je vrch zelený potom ma nalepenú borduru a spodok pod bordurou oranžový také veselé je to
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pacna
21. nov 2008

ahoj leni tak ste mu urobili radost 😀 ani neviem byvate v byte? 🙂

lenand
21. nov 2008

ano byvame v byte

csilla ty dnes začinaš tak ti držím pršteky 😵

oliverko sa velmi tešil 2 noci spal zo mnou v spalni a nič sme sa nevyspali a dnes už spal vo svojej izbyčke tak spal ako drevo nič ho nezobudilo 🙂

pacna
22. nov 2008

ahoj kocky dnes nam primrzlo 😀

dnes privezie asi brat druheho psa cez leto bol inde 🙂 baby sa tešia chcu ist aj von no Dominika akosi pokašliava aj oko ma trosku zapalene 🙂

tak leni ste urobili oliverkovi riadnu radost. a čo by chcel bračeka alebo sestričku 😀

lenand
22. nov 2008

ahojte oliverko by chcel sestričku tak uvidíme ešte to na sone nebolo vydno

aj tu riadne mrzne boli sme dnes v michalovciach tak tam aj snech poletoval 🙂

csilla76
22. nov 2008

Ahoojte 🙂

dakujem leni,ano uz mam pichnutu injekcijku a teraz cakam na menzes takze onedlho stimulka 🙂

olikova izba je iste pekne vesela 😵 potom nam daj vediet ci olik bude mat sestricku alebo braceka 😵

mi sme dnes boli od rana na ceste,totiz sme pochodili plno autobazarov,moji rodicia kupovali auto 😵

v BB bola fujavica a dost velky sneh,aspon sme zazili poriadnu zimu,u nas este nesnezilo.podarilo sa vybrat vhodne v autobazare v LC.tak sme sa bezpecne dopravili vsetci domov,nasi nas pozvali na veceru,co sme s radostou prijali bo som nestihla varit nakolko sme boli od rana na ceste 😵

pacna
22. nov 2008

csilka tak vybrali ste? no u nas bola teda riadna fujavica 🙂

csilla76
23. nov 2008

Ahojte 🙂

ano podarilo sa vybrat rodicom auto 🙂 pacna poslem ip 😉

co dnes robite?ja varim a trosku nakukam co nove 😀

lenand
23. nov 2008

čavte ja dnes varím segedinsky a dala som tam poriadne kyslú kapustu teraz takú lubim velmi mi chutí kyslé 😀

aké auto ste vybrali aj ja som zvedavá 😉

u nás trošku nasnežilo ale sa to aj trošku topí chlapi išli na knedlu tak sa aj trošku gulujú 😀

pacna
23. nov 2008

u nas nasnežilo velaaaaaaaa 🙂

dnes varil mužik ako skoro každu nedelu 🙂

pojdeme s babami na sane 😀

csilla76
23. nov 2008

veru chodte s detickami trosku vonku,nech si uziju sniezik 😵

mi sme sa uz naobedovali,mali sme kuraciu polievku,vyprazane kuracie rezne so zem.kasou,a este aj fasirky a ktomu prilohu ryzu s hraskom a sampionmy 😵 budeme mat aj na viacej dni 😉

leni segedinsky je mnamky,tiez som nedavno robila 😵

pacna
24. nov 2008

ahojte kocky 🙂

elisa80
24. nov 2008

ahojte ja som tu nova ale tiez mam end a v paitok lapar...bojimmmmm ☹ ☹

pacna
24. nov 2008

elisa ahoj nemusis sa bat.ako ti ju zistili a kedy? 🙂

elisa80
24. nov 2008

ahoj pri beznej prehliadke na sone, ma okolo 27cm, a doki sa rozhodla pre lapar pre istotu....ja odpadavma uz pri injekcii tak fakt si neviem predstavit operaciu ale asi budem tak v soku ze mi to bude jedno 😀